Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ideme uz spat, zajtra do prace, dobru noc :-) a pekne sny
Odpovedať
pekne sny prajem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ja 19.7 v Prešove čo všetko už máte
Odpovedať
Profilova fotka
awoj ivulik....ja mám tiež 19.júla ;-) ....skor poviem, čo nemáme...toho je menej :-D ...oznamká, botičky pre ženícha...a menovky na stol...kytica a torta...okrem toho tušííím všetko máme :-D a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-) lorinko...v skratke ale jasne :-D :-D ja sa budem dnes venovat zasadaciemu poriadku..lebo starejsi si to zela :-p a v stredu alebo stvrtok pojdem skusat satky x-) x-) som pisala kamoske ci pojde so mnou tak hadam bude mat volno.. ivulik..no ja toho nemam vela, ale mam aspon salu, hudbu, fotografa, a kopec napadov ktore treba realizovat...
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem asi do prdelky kamoska nema volno ani jedna ani druha :-(
Odpovedať
caute kocky, som doma z prace, a som totalne vyrizena , tie decka ma znicili :-D
Odpovedať
caute baby..dalsi mesiac je za nami :-D konecne sme sa nenudili v praci..ale ten cas siel hrooozne pomaly.. pia..oddych a nejaky film mozno..a hned ti bude lepsie ;-) caly..a nik iny nemoze ist? ivu..vitaj medzi nami..sa pochval,co uz mas :-) ja sa moc nejdem chvalit,lebo zas tu budu baby pisat,ze mam asi super pracu a kopec volneho casu :-D :-D :-D
Odpovedať
ale som zabudla..dnes mi pisali z quelle..tak mi posielaju len polovicu veci ]-( a najhorsie je,ze medze nimi nie su saty pre male druzicky ]-( asi budem musiet volat ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awoooj moja ;-) ..čože? ale šaty už musíš ísť skúšať...lebo ma z teba porazí 8-( :-D pia...to je zabijak..tolko detí, čo? asi sa práve spamatávaš :-D 8-( lea...a čo bude s tými družičkovskými? =-) my sme dnes nakúpili koopeeeec kvetiniek a kvetináčov...takže zajtra vo velkom presádzam...juchúúú :-D :-D 8-)
Odpovedať
ahoj lori..takze o zabavu mas postarane :-D neviem,co s tym..ale asi napisem mail,ze ako to vyzera..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ved z toho si sa najviac tešila, nie? a čo to nemajú na sklade, alebo ako? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zrejme nie..najhorsie je,ze to mozu poslat aj o pol roka..nieco take sa mi stalo..objednala som si sveter a nic nechodilo..za 9mesiacov mi prisiel balik..tak som ho pekne vratila..kedze som to uz nechcela ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je sila ]-( ...preto si zásadne veci neobjednávam, ale kupujem z rúčky do rúčky :-)
Odpovedať
no ved uvidim..skusim napisat,pripadne este zavolam..ak najdem nejaky schopny kontakt..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a čo ste dnes robili, ked si sa nenudila? =-) :-N
Odpovedať
no pracovali sme :-D :-D :-D mali sme konecne aj nejaky normalny pocet praktik..takze sme sa venovali tomu..normalne sko skoncili o tretej a sli na caj..tri desat konci posledna hodina a to popijame caj,kym ziaci neodidu a pak spraceme z poslednej hodiny praktika..ale zas sme skor odisli..rano som prisla skor do prace,kedze kolegyna musela prist neskor..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máte super zvyk, že si dávate ten čaj...angličania si na to potrpia x-) ...a kolegov máš fajn? =-) :-N idem na chvíli porobiť dip....ale ete prídem :-D
Odpovedať
no niektori su uplne v pohode..a s niektorymi je to tazsie..no snazim sa drzat nad vecou,aj ked to riadny problem.. :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak predsa pojdem skusat satky v piatok x-) pojde so mnou mileho teta,l fajn baba s dobrym vkusom ;-) tak som aj rada :-) dnes som si kupila latku na vrecuska na darceky+menovky...aspon nieco a tie sklene vazy mi pridu o dva tyzdne =-)
Odpovedať
caly..tak to je super,ze sa niekto nasiel :-) uz je najvyssi cas..lebo budes mmusiet brat,co zostalo =-) ake vazy?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..budem mat take sklene kocky vazycky na dekoraciu..budu tam ruze zive len hlavky vo farebnom florexe..staroruzovom :-D potom ich pridam...teraz davam goralky a latku :-p nech aspon nieco je co uz mam x-)
Odpovedať
maju super farbu..taka sa mi velmi paci.. a ako budu vyzeta tie pierka?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to som rada, ze sa ti paci aj mna hned oslovila :-) pierka budu viazane nejaky malinky kvietok latexovy a buxus zeleny zive zelen no a stuha a tieto goralky tam popriliepam :-) tak si vyrobím x-)
Odpovedať
no to znie velmi zaujimavo..a hlavne originalne..som zvedava na fotku,kedze si to len tazko predstavujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no bude to pekne mozno este pridam pierka do toho...ale ja mam rada cistu liniu takze nebudem to velmi precackavat 8-)
Odpovedať
jasne..no si sikovna..a ako vyzera vyzdoba?
Odpovedať
Profilova fotka
tak vyzdoba to budem riesit tesne pred, pretoze vsetko co potrebujem alebo chcem pouzit je v kvetinarstve..podobna latka ako je tato ale staroruzova bude bud stredom stola alebo si povystrihujem s vlizelinu bordovej a staroruzovej srdcia roznej velkosti a poukladam na stoly... :-p ale to mna este napadne kadeco :-D skusim pohladat tie pierka ci nemam foto, uz som take robila x-)
Odpovedať
aha..no ja to davam robit niekomu inemu,kedze nemam sancu to stihat :-N nasla si tie foto?
Odpovedať
Profilova fotka
ee nenasla.. tak jasne, ja to chapem, ze keby si stihla tak si to urobis sama :-) moja kolegyna je v piatom mesiaci tehotenstva tak len pevne dufam, ze mi kyticku urobi v pohode :-D uz teraz fucí :-D :-p takze vyzdobu si s pomocou druziciek urobim sama :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?