Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lea...ved to, ze len polovica cesty, a aj tak ma to nejak zmohlo :-D co porabas? ja pojdem ochvilku do vane, uz sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...aj ja sa chystám onedlho do sprchy.. ;-) už si doma? =-) x-)
Odpovedať
avoj...jo prisla som o siestej domov, a pred chvilkou som prisla z prechadzky s kamoskou, ma bolia nohy =-) aky si mala dnik? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja supeeer....krásne svietilo slnko...takže mi viac netrebalo :-D 8-) aj u vás bolo tak krásne? =-) :-N
Odpovedať
bolo krasne ;-) az mi bolo luto, ked som sedela vo vlaku, chcela som sa ist korculovat :-| ale mozno este bude pekne cez tyzden dufam 8-) zajtra mas co v plane?? vidis, mozte sa uz ist fotit, priala si si pekne pocasicko ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my už by sme sa chceli ísť cajglovať 8-) ... no..práve dnes som obdivovala magnolie...že už majú velké puky a za pár dní už budú rozkvitnuté...že by sme sa cvakli pri nich...len zajtra a v utorok chlop nemože :-| ....a v stredu už má začať pršať ]-( ale keby sa zas vyčasilo na víkend...tak by sme určite nabehli :-D
Odpovedať
aj bicyklovat, to by som sla ;-) mame sice doma stacionarny, ale to je nuda :-D tak dufajme, ze cez vikend bude pekne a porobite krasne fotecky :-D :-) ja som si myslela , ze uz dosli k drahemu pozvania, ale este furt nic, som sa tesila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...aj my dúfame ;-) a kedy ste to posielali? =-)
Odpovedať
no asi 3 tyzdne to uz budu :-S idem ja uz do vane, a hajky bejky...som unavena asi z tej cesty a prechadzky :-D tak papik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...pápá...a zajtra sa drž ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lorinko :-) pozerala som Tvoj albumik a krasne topanocky si si kupila, chvalim velmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to su ake, kremovej farby? A saty budes mat tiez takej? Ten opatok je na mna prilis vysoky, kolko ma cm? Ale inak su fakt namakane 8-) Ja som myslela, ze budem mat sandalky, ale tie mi neprisli az tak svadobne, preto som si zobrala s uzavretou spicou a sandalky som si kupila po polnoci :-) obe maju cca 6 cm opatok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
praveze vyzeraju podla vzhladu tie Tvoje topanocky draho
Odpovedať
Profilova fotka
awoj kati :-) dákovala za kompliment :-D ...ja mám šaty light gold...a topky sú dozlata...takže sa to hodí ;-) ...ja sa tiež zabíjam na takých opatkoch....ale budem si to musieť nacvičiť :-D kukám..že tiež postupne pridávaš vecičky do albumu...super :-D pekný večer všetkým :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati...my na seba máme smolu..ty si taká sova...po nociach...a ja cez den :-| :-D :-p ja už musím ísť off...lebo mi idú oči roztrhať...som ešte predtým ťukala do diplomky :-S :-p
Odpovedať
Profilova fotka
oki Lori, to je v pohode, ved nabuduce ;-) papa, ja tu tiez nebudem dlho, ale neskor to nevylucujem :-D
Odpovedať
uz som doma.. kati...pozeram,ze mate rovnake postavicky na tortu ako my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea :-) no dufam, ze Ti to nevadi...my sme cestovali do Hobbycraftu hodinu a pol, co je najblizsie ku nam len kvoli postavickam, tu som ich nikde nemohla zohnat. Velmi sa nam pacili tie prve, co mam v albume, ale aj tieto su kraaasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak na internete, co mas aj Ty, a teraz uz aj my stali 26 libier! plus za postovne dalsich 6 libier :-S ale ja som ich musela vidiet najprv v skutocnosti, toto by som cez net neobjednavala, lebo tam nevidis tie detaily
Odpovedať
a kolko ste potom platili? mne sa velmi pacili aj ked boli drahsie..kedze vacsinu mali za polovicu,no tieto nie..presne podla mojich predstav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
platili sme 13 libier, ale bola by som ochotna dat aj do 30 libier. Ukaze to velmi pekne na torte a potom Ti to ostane na pamiatku. Len sa to asi od tej torty asi aj trochu zaspini, nemyslis?
Odpovedať
Profilova fotka
ci tam sa dava este nejaky podstavec?
Odpovedať
aj ja som tak dala.. myslim,ze sa to nemusi zaspinit..spodok pekne utries a zvysom zavisi od toho,co bude ako poleva..ci nejaky krem alebo marcipan..ale ratam s tym,ze to v poho umyjem :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes bookla domov letenku, isla cena trocha dole tak som to hned vyuzila. Ty uz vies kedy presne v aprili ides domov?
Odpovedať
a na kedy si si ju bookla a cez koho a kam? no ja letim za tyzden..v nedelu rano..takze o tyzden o tomto case som uz pri svojom milom :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bookla som ju dnes, letim 25.maja ako vzdy cez ryanair a do Bratislavy, ja som priamo odtial, takze z letiska to mam asi tak 15-20 min autom a som doma :-D Ja letim tiez v nedelu, ale o 17.30 hod. Tak sa uz tesim na mileho :-D verim Ti, ja by som vonku zit sama asi nezvladla...a kedy dojde na trvalo za Tebou?
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som samozrejme napisat, tak sa uz tesis (nie tesim, ja mam mileho vedla seba) na mileho....
Odpovedať
no po svadbe az pride..este povinne studuje..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to sa uz musis tesit :-D ked pojdes domov juli tak na ako dlho? asi budete mat v skole prazdniny :-D tak asi aj na dlhsie...
Odpovedať
ano..budu prazdniny,takze asi na mesiac pojdem..mozno cosi viac..zatial presne neviem.. tesim sa..zas pootravujem mileho,nedam mu poriadne spat a budem ho trapit s chemiou a anglinou :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?