Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
pekny vecer lori ;-) sa nezlamte :-D
Odpovedať
lori.papik, a bud dobra :-D
Odpovedať
pia..o aky byt ide? akosi som mimo :-N
Odpovedať
lea..ale zatial len jednoizbovy, predava draheho sused, takze by sme boli hned vedla pri svokrovcoch :-D casom chceme isto nieco vacsie, ale na zaciatok lepsie ako nic 8-) idem uz off, strasne ma boli hlava :-( tak papaa
Odpovedať
no aspon by to bolo vlastne..pekny vecer teda..ja idem kuknut nejaky film ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kráááásny slnečný den všetkým 8-) prajem 8-) asi ste všetky rozlezené po vonku, čo? :-D my robíme jarné upratko x-) ...
Odpovedať
ahoj lori..ja varim obed :-p a uz som bola aj na nakup,kedze sa vcera nedalo..a kupila som si zopar novych dvd..tak asi vecer cosi kuknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne nedelne popoludnie vsetkym :-D lorinko....asi ma picne...ja som dnes cely nas jednoizbak vyriadila :-p aj okna az dve co mame som šuchla :-D takze upratovaci den..aj drahy siel do prace rano.. :-| nuz a teraz som sa pustila do varenia :-D lea...co varis?
Odpovedať
baby..v nedelu by ste mali oddychovat a nie upratovat :-N spravila som si pecene zemiaky a file som upiekla..plus som si nakrajala kopec zeleniny..takze aspon cosi zdrave.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mamm zemiaciky :-p aj file mozem x-) ja robim milemu divinu a sebe som vcera zvrtla cestovinu zapekanu so zeleninou :-p to mam rada x-) upretujem asi preto, ze slniecko vyslo tak som akasi nabita energiou :-D inac vcera som bola v BB pozreit nejake sandalky ku satam ale nic ]-( ...no bude to asi problem :-| nasla som jedny ale boli take hnedo-bordove..inac pekne take trblietave ale ta farba ma az tak nezaujela..uvidim este co a kde najdem... =-) co si kupila za dvd??
Odpovedať
cestoviny budem mat zajtra do prace x-) len este asi nejaku zeleninu nakrajam..aby som zacala jest viac vitaminov.. no my budeme pozyvat,tak hadam najdeme niekde veci,co potrebujem.. mojim najvacsim problemom je zohnat oranzovu a tmavo modru satenovu stuzku..a nutne ich potrebujem..v mojom obchode ich zatial nemaju..dufam,tento tyzden dostanu.. dvd? no teraz som sa zamerala na horory a thrilery 8-) lebo naposledy to bolo cosi take lahke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo :-D ani by to clovek do teby nepovedal..ze horory :-D ale tak hadam privezu, ked ti to slubili tak by sa im patrilo to dodrzat ]-( no nie?? ja uz buduci tyzden pojdem koli tym satam, lebo ma vsetky nevesty predbehnu a uz nebude z coho vybrat :-D :-D ..pani v salone mi povedala, ze sa to akurat zacina...tak tak veru 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som mavala horor na vyske ako rozpravku na dobru noc 8-) :-D teraz uz pomenej..ale urcite si musim cosi pozriet.. oni neslubili..dostavaju ju tak sporadicky a vzali si cislo na mileho,ze ked pride,tak daju hned vediet..kebyze je to meter-dva..ale to je 5metrov z kazdej..a uz 5m mam,no nestacilo..ako som mu este davnejsie spominala,ze budem potrebovat 10m..ale verim,ze tento tyzden dostanu,alebo ked tam pridem ja :-D no mala by si ist..ja pojdem za dva kuknut novu kolekciu..inac..o ktorej mate obrad? lebo mas ten isty datum,tak nech viem,kedy mam na teba silno mysliet.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak slubili zavolat :-D :-D no len nech ich maju aby si si to uz dokoncila ;-) mi uvazujem, ze to dame na 16.30 hod. bude vidno a hadam uz nietak velmi teplo :-p aj ked mne to vooobec nevadi..to je asi taky normalny cas pol hodka obrad potom tie ceremonie okolo a o siestej by sme mohli hadam aj papkat =-) a fotit sa budem asi potom po prvom tanci.. tam kde budeme mat hostinu je vcelku pekne prostredie..ale chcem sa dohodnut s fotografom nech nieco povymysla..pozna to tam :-D ty lea..o kolkej??
Odpovedať
my mame o styroch..ale mame s omsou,takze tak okolo siestej by sme mohli byt aj v sale..
Odpovedať
Profilova fotka
no je mozne, ze aj mi budeme mat pod omsou sobas, ale to sme este nepreberali s patrom :-D pojdeme tam v maji..tak nam to nakazal..aj so ziadostou.. =-) ake mate dnes pocko?? tu naadherne cely den svieti slniecko a je fantasticky teplucko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...my sme nejak prepojené, alebo čo.. :-D :-D ...ešte makáme...ale už tu voní čistá záclonka :-N ...a cez týzden si pojdem nakúpiť balkonové kvietky....takže sa tešíííím...budem presádzať ostošesť 8-) lea...ja idem dnes tiež piecť zemiaky :-D ...a u svokry sme mali filé :-D
Odpovedať
tu je super pocasie..uz aj na jarnu budnu..len pofukuje.. lori..no mne by sa nechcelo..to radsej v sobotu upracem.. uz zdobis balkon? :-D no takze cosi spolocne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ešte nezdobím...chlop ho teraz pulíruje :-D :-p a cez týzden sa chystáme do takého záhradného centra...a tam budem vo svojom živle 8-) aj som sa dnes čosi poučila a aj grafy sme robili ráno na dip. 8-) a ty dnes čo si porábala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...aj ja som vyprala zaclonky a vonia tu vsetko cistotou a to ja mooooozeeeemmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj...caly..zas máš nové kytičky v albume..to si zas ty porábala? ty si riadna šikovnica :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa teraz vyparila drahému z obzoru...lebo stále na mna vykrikuje...že cica...handru podaj...cica....metlu podaj... 8-( :-D
Odpovedať
no super..ja sa neviem dockat,az budem robit menovky a tie krabicky.. rada robim take somarinky na pc.. co som dnes spravila? bola som na nakupe,kupila som si par dvd okrem potravin..a spravila obed,ktory je uz zjedeny a mam za sebou uz aj sprchu..este do kostola zajst,spravit si manikuru a mozem cosi pozerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ty si dvd-čková královná 8-) :-D ...zas francúzku manikúru? :-D ...takže máš dnes pohodový den :-N ...ja sa tááák teším, že je už krááásne vonku...huráá..hurááá....jar volá.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ee nerobilaa :-p ale sikovnica som 8-( :-D :-D :-D takze ty by si uz aj koncila ale drahy je stale v akcii?? :-D moj prave teraz prisiel a vadim ho, lebo mi smaril spinave veci z roboty do chodby a ja tu maammmm tak cistooooooooooo ]-( idem mu dat veceru a sups pod sprchu..teraz som aj ja na rade :-D boozee dnes bolo skutocne náááádherne pocasie, dufam, ze aj zajtra bude..dam si turne po obchodoch :-p lea..chodis do kostola pravidelne?? ja sa teraz pripravujem na birmovku =-)
Odpovedať
tu zozenies celkom lacno niektore dvd..takze kupujem,ktore sa mi pacia..plus zopar takych,co nepoznam.. mam tu laky len na francuzsku manikuru..no uz zacinaju byt stare,tak budem musiet obstarat nove..no az z dalsej vyplaty.. aj tu je super..normalne to cloveka tesi x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly....drahý je nejak akčný dnes :-D ...ja idem robiť tie zamiaky :-) šup s tým tvojim chlopom do vane :-D lea..aj u nás už sú za lacno dvd 8-) tak ja idem...asi sa ešte stavím x-)
Odpovedať
caly..snazim sa kazdu nedelu a sviatok..ale nie vzdy sa podari |-| lori..no to ano..ale niektore sa mi nedaju zohnat na svk..
Odpovedať
caute kocky, akurat som dosla domov, som nejaka rozbita :-| prisla som vas len pozriet a popriat pekny nedelny podvecer :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj pia..aj tebe pekny vecer..oddychuj poctivo.. ta cesta da zabrat..a to ides len polovicu toho,co som cestovala ja :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?