Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte baby..aka som rada,ze som z toho blazinca uz prec..dnes sme mali totalne divny den..co sa dalo pokazit,to sa pokazilo..hadam zajtrajsok bude lepsi :-) no ja skusim zistit,ze ako bude mat drahy volno v sobotu..lebo vybavoval volno na nedelu.. a slobody si uazijem aj po svadbe..kedze sa urcitych veci a zvykov nerada vzdavam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea...aj ty si mala deň blbec? ja tiež a ešte ma k tomu aj bolí hlava... :-(
Odpovedať
no mna zas chrbat..ale musim byt ticho..lebo si budu kolegyne robit privelke starosti..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vidím, ze ste dnes ubolené...tak nech vas to cim skor prejde ;-)
Odpovedať
ahoj..no to je ten zivot..a tie blbe dni..ako si sa mala ty?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som chcela absolvovat gyndu ale neordinovali :-( asi som trosku prechladla...takze tiez taky den, chcela som ist dnes plavat ;-( ale sme aspon boli ohladom termínu nejake veci poriesit, uz to máme iste v kostole..v sobotu pojdeme ohladom saly :-)
Odpovedať
ja som vcera pisala do restiky,ze by sme chceli este zajednat salonik na svedske stoly,tak mi dnes prisla odpoved,ze je to zarezervovane :-) este sa tam drahy musi skocit kuknut na vyzdobu..
Odpovedať
Profilova fotka
tak super :-) farebne ostavas pri modrej?
Odpovedať
ano..budeme mat mosrku vyzdobu a uz som cez vikend pozerala okolie ziliny..nejaky hrad alebo zrucaniny,kde by sme sa mohli ist fotit :-) len som zvedava,ako sa tam doteperim vo svadobnych satach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jedine na koni :-D ako princezná...ty brďo to by bolo. mne tak dnes prebehla myslienka, ze mozno bielo-bordovu..ale u mna sa to mení podla nálady :-)najprv som chcela len zeleno-bielu teraz toto...no nevieemm :-(
Odpovedať
jedna baba mala bordovo-maslovu..ze ta biela sa k tomu moc nehodila..
Odpovedať
Profilova fotka
alebo aj ruzovu pomedzi :-( to sa este uvidí...co mi ponuknu v restike...moj ocino mal na oslave narodenin krasnu bielo-bordovu vyzdobu a vtedy sa mi to zapacilo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a uz mate vybratu restiku?
Odpovedať
Profilova fotka
mame nieco...budeme mat okolo 80 ludí a asi 10 potrebujeme ubytovat..mame tam blizko penzion..nový pekny :-) no a to miesto kde by to malo vsetko prebiehat je po rekonstrukcii..davno som tam nebola tak dufam, ze nebudem sklamana =-) ale bezne tam robia svadby takze..u :-) uvidím..
Odpovedať
no aj my mame penzion..a otvorili ho 06 :-) takze este relativne novy :-) a zatial sme boli vzdy spokojni..aj promocie som tam nakoniec robila..
Odpovedať
Profilova fotka
budete tiez ubytovavat? ci aj vy tam stravite svadobne rano? :-D
Odpovedať
no ubytovat planueje do 30ludi..aj s nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne blízko bývajú rodičia takze pojdeme do mojej dievcenskej izby :-D náš bytík je dost daleko od miesta konania, ale určite budeme este aj v nedelu riesit posvadobné veci :-) vy to máte ako??
Odpovedať
no ja to mam hrozne daleko..360km z domu :-D ale ostaneme v apartmane,aj ked drahy je zo ziliny..a tiez ma vlastnu izbu :-) no chceme si uzit klud,ked sa rano prebudime.. a v nedelu sa aspon rozlucime s tymi,ktori budu ubytovani a pojdu hned domov..pozrieme obe rodinky a pojdeme sa fotit..alebo sa pojdeme fotit a potom pozrieme rodinky..
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidíme :-) co budú ubytovaní budú viac menej zo strany milého takže určite pojdeme za nimi..ale to je este vo hviezdach ako to bude :-) určite ako sa to porieši... budete sa fotiť aj po svadbe? ako to máš v pláne? ja este vobec neviem, mne sa toho páči strašne veľa a tu vidím také kásne svadobné albumy...naozaj klobúk dole pred šikovnými fotografmi..
Odpovedať
no nam to najlepsie vychadza..fotit sa po svadbe..inokedy nie je cas..
Odpovedať
Profilova fotka
uz vcera som sa ta chcela opytat co robíš v Londýne? Tvoj milý je tu na Slovensku?
Odpovedať
pracujem na strednej skole..a moj studuje este popri praci..
Odpovedať
Profilova fotka
koncim tu dnes :-) zajtra mam nejake stretka, idem do hajan..maj sa fajn lea... ;-)
Odpovedať
ja este pozeram telku.. pekne sny prajem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallloo žienky kde ste :-) ako pokračujete s prípravami?? podelte sa o zážitky.. ;-)
Odpovedať
ahoj..no ja som zajednala jedine maly salonik vcera..a pripravy stagnuju,kedze som prec.. co tvoje pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea... :-) no neviem ci sa to dá nazvat príprava, ale akurát som prisla s fitka...asi hej, musím trochu schudnúť :-D čo tvoj den dnes?
Odpovedať
a to ides zhadzovat? no aj ja by som mala..aspon zopar kil..ale cvicit nemozem..zdravie nedovoli momentalne.. ]-( dnesok bol v praci dost rusny..aspon zaciatok..koniec uz bola sama pohoda..a zajtra by sme mohli mat tiez klud..no clovek nikdy nevie..na poslednu hodinu sme mali praktikum..a nikde sme ho nemohli najst =-) ..asi po 10min sme ho konecne nasli ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ked máte praktikum čo robíte?? no idem zhadzovat lebo za posledného trištvrte roka som 6 kg pribrala čo je hroza...dnes sme mali fit lopty, takto o týžden vo stvrtok step aerobic a kazdy utorok klasika aerobic...no poviem ti dnes ma zatínalo v krízoch nesutocne, ako sme sa natahovali.. :-D zajtra je piatok, cítit to aj tam kde si?? akoze vacsia pohoda a tak???chodíš sa aj niekam zabaviť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?