Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jjjeeej lorinkooo tie su krassneee x-) ja som bola dnes v obchode takze som ranko vstavala..tak preto som bola hore :-p :-D
Odpovedať
caute baby..tak mam vahu doma x-) x-) x-) a dostala som aj riadnu skatulu s avonom :-D nebola zaplnena ani z 1/30 :-D :-N preluskam navod a nastavenia a mozem zacat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Gabi, takze saticky sa Ti pacia heej? som rada ... a inak ako? Si bola pozerat nejake korunky? zatial paa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...už som doma...bolo supiš na stretku :-D caly...som rada, že sa ti páčia ;-) pia...jáááj...tak v pondelok pokecáš x-) lea...a už si sa stihla aj povážiť? :-D idem sa natiahnuť pred tv...ja som vás len chcela pozdraviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahohjteee.. :-) lorinko...su take svieze x-) ako ty 8-) dnes sme boli koli obruckam, hmm...asi budeme mat len jednoduche hladke sirsie a ja budem mat tri kamienky a drahy asi ani jeden alebo taktiez...nas prehovarali aby sme mali rovnake =-) ale este pojdeme pozriet do BB tak zatial len tak :-p :-D lea..tak nech ti ide od ruky aby si to mala cim skor ;-) zatial sa majte ...idem vystriet kríže :-p =-) pred tv..
Odpovedať
lori..no super topanky..vobec sa nepodobaju na sandalky :-D :-D :-D vahu som len odkontrolovala,ci vazi dobre..takze sa neda povedat,ze mi povedala aktualnu vahu..kedze som napchata a naliata :-D ale zajtra dam vediet,ci ma sklamalo to cislo alebo nie.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...asi omyl.. :-p ja som si myslela, ze ides rozvazit tie mandlee :-D :-D :-D kied mas kilove balenie a to ty ides sebaa vazit :-D :-N
Odpovedať
no mozem aj tie odvazit :-D ale toto je osobna vaha :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D take cosi ja doma radsej nemam....ale vazim sa u nasich aj ked, nasa precvicovatelka aerobicu nam povedala, ze sa mame radsej merat...tie vsetky partie prsia, pas, boky a tak... =-) za to je lepsie ako kontrolovat vahu..pretoze svalstvo je tazsie ako tuk.. :-|
Odpovedať
no mne to mera vodu,tuk,svaly a vapnik v kostiach 8-) 8-) 8-) takze podla tukov viem,ako som na tom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uhmmm =-) =-) tak to mas uplne paradnu vahu :-p taku by som brala aj ja.. a ako si na tom?? urcite dobre x-) lepsie ako ja :-D sto precent
Odpovedať
no tuky mam 22% co je privela..zvacsa mavam 17% takze mam co robit..ale idem hned aj teraz objednat ten moj oblubeny caj..lebo som zabudla..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sem s nim :-D :-p to je ten drahy, co si spominal kedysi daavno?? vola sa??
Odpovedať
hej..presne..antilipidny ;-) ;-) akurat si ho nechavam odlozit :-D mne aj chuti..takze to je cosi super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spominala =-) tam malo byt :-p sorry a kolko stoji? aj schudnes ked ho pijes?? za aku dobu?
Odpovedať
okolo 400Sk/40sackov..jeden sacok mas na liter vody..a ako rychlo znizim to %..zavisi tiez od stravy..ked clovek je hranolky a rezne,tak ani caj nepomoze..
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne 8-) ale taky rezen by som si uz aj dala :-p no nic, idem ja do hajan, zajtra pracujem :-. tak idem uz vystriet tie kosti moje |-| maj sa lea..
Odpovedať
pekne sny teda prajem.. mne ten rezen moc nechyba..a navyse musim sa zacat vazne kontrolovat.a teraz mam dovod,lebo mam uz vahu a kontrola je riadna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
doooobre rááánko :-D caly...mna picne :-D zas rovnaké obrúčky :-D my máme všetko rovnké :-D ´...tiež máme hladké a ja mám tri kamienky...a chlop čisté x-) a to máš pravdu s tým meraním v páse a td...včera som jak besná zhladávala u mamky meter...a prdlajs...nenašla som.. ]-( lea...to aká macherská váha 8-) 8-) katka...zas ponocuješ? :-N
Odpovedať
silianka...avoj jankaa :-D hej satky su super, aj tomasovi sa pacia :-N noo bola som pozerat, ale vsetko stalo okolo 600 - 700 sk, ale boli zato pekne, jemnucke...ale minule v tom obchode mali aj za 400...tak pojdem este popozerat u nas, ci nebudu lacnejsie, a ked nie tak kupim tu v ziline... ;-) pekny dnik
Odpovedať
ahojte baby.. kati..cumela som film,ale nedopozerala som ho vecer..hrozne ma stipali oci..a stale stipu 8-) lori..no musim si vyberat len dobre veci 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...no tedaaaa :-D :-D nie si moja sestra?????
Odpovedať
Profilova fotka
caly.... :-D :-D asi som...z minulého života :-D lea...a čo porábaš dnes? my sme boli v meste...pošpacírovať sa...konečne je jarne :-D machrovala som v novom kabátiku 8-) ...a dokúpili sme biele sklíčka na výzdobu...tak ich idem pridať do albumu 8-)
Odpovedať
som trocha upratovala..a kukla som uz rozpravku..a aj si polezala 8-) idem sa kuknut.. tu prsi a fuci ako dive ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea...takže máš taký sobotňajší veget 8-) tam je otrasne? =-) tu je koooonečne pekne :-D práve píšem diplomku 8-)
Odpovedať
no tu bolo vcera celkom pekne..aj ked rano prsalo,poobede uz bolo super,len fucalo..a dnes sa totalne pokazilo pocasie..este som ani nohu z domu nevytiahla..a to som sa chcela prejst.. takze robis pokrok..no super.. ja som spravila zopar fotiek..konecne tej bizu a aj manzetiek..tak potom pridam.. a postrihala som ruze,co pojdu na nevestin dom..plus som odfotila aj ruze,co pojdu do kostola na lavice.. takze znacny pokrok..len musim zas premyslat,co treba spravit..je toho cim dalej,tym menej,ale mam pocit,ze stale cosi chyba..no nic ma nenapada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...už máš všetko :-D :-D tak to sa teším na fotos x-)
Odpovedať
idem pozriet,ci su nejake schopne a pridam..
Odpovedať
Profilova fotka
oki..teším :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?