Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori...v pohodke, boli zlatunki :-D dnes len tak som bola viac menej pozriet, v pondelok naostro zaciiinam :-N =-)
Odpovedať
ano, uz som s milym, ktory pozera hokej :-| "dlho" sa mi venoval...
Odpovedať
Profilova fotka
aj si ocj túlila? to sú všetci do roka? to musí byť hebučké :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bože...to jak píšem...ja som dnes riadne mešuge ]-( ]-( :-D myslela som....že či si si ich túlila?..lebo detičky do roka sú chutnučké na zjedenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pia... opatrovatelka malinkych :-D
Odpovedať
su zlatucke deticky...boli tam dve dievcatka , ktore maju rok, a ostatne deticky do tych 3 rokov ;-) zlatunke...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...co ti porozpravali??? hlavne tie 3 rocky?
Odpovedať
lori...hej, pozeram, ze dnes "ti to ide" :-D :-D :-D caly...avoj ;-) no opatrovatelka..som zvedava dokedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra idem asi pozrieť svadobné topky...kúpim si asi zlaté...asi sa viac hodia k mojej farbe šiat..ako strieborné,hm? =-) ...lebo šaty sú light gold 8-)
Odpovedať
caly...tak zlato rozpravaju, som sa smiala ako nevedia vyslovovat "r" a "l"...take zlate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...to si viem živo predstaviť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...daj si este pohar pivka a bude ok x-) :-D pia...tak trenuj trenuj :-D :-p ti zavidim to musi byt kraaasne ;-) sa vo mne buria hormony asi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori..nooo, zlate mozu super vyzerat, ja som povodne tiez chcela zlate... 8-) ale fakt by sa ti hodili aj strieborne.. :-N tak zober tie , ktore prve uvidis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...a aké dekorejšn si poobjednávala?
Odpovedať
pia..a nerobia ti chute,aby si mala vlastne? :-D lori..este vypi cosi..aby si to vyrovnala ;-)
Odpovedať
caly...no uz aj ja by som chcela babatko :-D ale drahy, este nece =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...asi vyhrávajú zlaté...predsa len tá farba šiat je taká teplejšia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...vy už máte materinksé pudy? =-) :-D ja ete ee...neviem, kedy to na mna príde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bioloicke hodiny :-D lorinko..topanocky??? boooze ty uz budes mat tiez vsetko x-) ako baby tu :-N moja mala sesterka ma tiez paradny slovnik :-D namiesto gel-ogeľo..lebo mama si ide ogelovat hlavu ogeľom... :-D :-D
Odpovedať
lori...isto dobre vyberiees, mas dobry vkus 8-) lea...ved to, dnes mi robili chute , ze by som chcela, uvidim a poviem ti po dvoch tyzdnoch, ci este chcem :-D
Odpovedať
lori..ber tie,ktore ti sadnu super..aby si sa citila pohodlne..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nebudééém...nebój...ešte namám kyticu :-D
Odpovedať
lori...to coskoro pride , po svadbe isto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...myslíš? ja neviem..ked ja mám tolko zdravotných neduhov...a sama som ešte ako decko...no rátam tak za 2-3roky :-D
Odpovedať
my uz vsetky mame aj kytice...be be :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ogelo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...zatial som robila prieskum trhu ale ma dostali take plechove vazy na kvety..ako do obchodu na pouzivanie..no ceniky zatial nemam k dispozicii musim sa zaregistrovat ale aj ICO im treba a tak..pockam..aspon viem co kde a ako.. 8-) tak si myslela?? do kvetinarstva?? =-)
Odpovedať
lori...vies ako to zistis? s malym steniatkom :-D ja som pri svojej zistila, ze este asi na bejbo nemam... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a kopec inych veci mate :-D :-D ste uvedomele nevesticky x-) nie ako jaaaa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly..hej ;-) jéééj..plechové nádobky milujem...ja mám niekolko doma...také plechové kochlíky :-D mne sa tieto serepatičky desne l :-D úbia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?