Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj lori. praca v pohode a nove nemam nic. Aj moja sestra sa trapi s bakalarkou, tak jej musim pomahat s prekladomm abstraktu :-S Si pripadam ako keby ma to cakalo zasa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja...tak to si dobrá šegra..aj mne by sa taká hodila :-D ...mne pomáha chlop s tými grafmi a tabulkami...lebo ja som z toho jelen :-p :-D
Odpovedať
och tak na to si spominam.....grafy, tabulky, obrazky a potom dat celu diplomku do sablony. Som rada ze to mam za sebou. Ale ako vidim, tak ty sa zasa neucis =-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...trošku som si odskočila :-D
Odpovedať
dobre, mas odpustene :-D este mas cas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uff...to som si vydýchla :-D
Odpovedať
no idem ja s kolegovcami na obed. Poobede sa tu este stavim. papa
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú chuť ;-)
Odpovedať
dik.....zasa sa ojem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-) vy sa ucite poctivo baby??? no som na vas hrdaa :-D :-p ja si hladam po nete nejaky uz tovar do obchodu, dnes ma to tak chytilo tak si to skompletujem co by som tam chcela mat...a co ludia samoska chcu...som sa zobudila s takym elanom...dufam, ze mi vydrzi :-D tak ako vam do ucenia x-)
Odpovedať
ahoj caly, kedy by si chcela uz otvorit kvetinarstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja tak odbiaham..učenie...MS...učenie....MS :-D :-D tak ten elán využi :-D ...mne sa posnívali také chobotiny...zas som bola v svodobných šatách...a okolo mna dalšie nevesty :-p ...to nie je dobré ked sa sníva o svadbe ]-( ževraj =-) ....ale u nás neviest je to asi sámoška :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja viem tak, ze ked sa sniva s nevestou, tak ze niekto zomrie. Ale to na nas neplati, lebo my v kuse pozerame na saty, nevesty, a kadeco súvisiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja...duufaaaaam, ze uz v maji sa to bude realizovat..lebo len cakam, kym sa vyriesia este nejake veci okolo priestorov.. ]-( lorinko....tak a tie nevesty okolo teba to sme boli mi, vsak???? :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja....nestraš 8-( ...to len ked sa ti z ničoho nič prisnije o svadbe....ale nám sa musí...ved to máme každý den na očiach :-N caly...ale tuším aj hej...boli tam tri :-D
Odpovedať
ja si neviem pomoct, lori, ked kukam tvoje fotky, tak sa strasne podobas na moju sestru. Mate rovnaky face. :-D Aj ona je blondina, len ma dlhe vlasy. Inak by som si myslela, ze je to jej album :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja...vážne =-) :-D tak hod foto tvojej šegry do albmumíku...to som zvedavá....mala by som dvojča :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si akurat zohriala papat a pojdem este na laser na rehabku ale to len okolo jednej :-S este mi perie pracka.. zajtra idem pracovat, takze musim postihat dnes... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja už mám vypraté 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ty vsetko stihas =-) ja som sa s mladym trochen pochytila rano..do vsetkeho ho treba tlacit...ale uz zarazava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...teraz pre zmenu ty? =-) :-N ...tak to aj ja riešim....a do čoho sa mu necelo? ohladom svadby a či domáchich prací? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...nie ani jedno ani druhe...ohladom roboty a vyuctovania sa...ma taky zvlastny pracovny pomer jeden, kde sa to len posuva zo dna na den ]-( ..a teraz ked sa budeme stahovat nam treba prachy..tak preto...
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj... 8-( ....a kedy sa sťahujete? už sa tešíč, čo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tešíš... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...tak zas idem mrk na učnie....a potom do mesta ;-) večer sa ozvem ;-) caly...príjemnú rehab :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...diikyy..aj tebe prijemne ucenie :-D :-p jooj tesim sa veeeelmi prevelmiii...budeme sa mat kde roztahovat :-D a nebudeme sa vyrusovat ako tu..predsa jednoizbak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Caly... tak to mate super, ze sa budete stahovat do vacsieho bytiku :-D Lori...tak prijemne ucenie, ja som v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
Lori a co ides do mesta? Ides kuknut nieco aj na svadbu ci len tak?
Odpovedať
Profilova fotka
katka...pozeram, ze si sla s leateou neskoro spat :-D nooo velmi sa tesim, ze ideme do vacsieho bytu..uz 10 rokov byvam v jednoizbaku a to s nasimi som bola v dome ale ako som sa osamostatnila, som stale v malom priestore 8-( :-D tak je to pre mna o to vacsie potesenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj katka...normálne čumím, že si tu cez den a nie v noci...ako sova :-D len tak som bola pokukať....pre mamku ´vohoz na svadbu...ale nič sme nenašli také uchvatné :-p ...ale ešte má čas necelé 4 mesiace :-D caly...ako si sa zrehabilitovala? =-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?