Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to je taky jemny material ako tyl..ale lepsie sa da z neho strihat ;-) take pjekne to jee :-p pia...ja budem mat vyzdobu a nebudem mat saty :-D :-D :-p ja mam na vsetko cas..ale uz pojdem slubujeem...jej tak si ides natrenovat okolo detureniec?? ;-) lea...ahoj :-) takze ziadne pohodlie pri nete?? :-(
Odpovedať
caly...no dufajme, ze nedostanem infarkt, ma tam deti od 1 roka, tak dufam, ze to zvladnem, sice uz mam nejaku prax, uz som "odchovala" dve neterky :-D a kde chces zohnat saty?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to mas ako z bicyklovanim, ked to raz okolo deti vies uz to nezabudnes :-D nooo saty pojdem skusit do Zvolena ale aj do BB sa stavim...len uz na buduci tyzden hadam na isto..nemam ani kedy..do roboty potom k lekarom a tak kadejak to je so mnou :-| baby uz ma vadia -vsak lorino??? x-) - ze uz mam utekat :-D :-p
Odpovedať
musim najst dobru kartu do pc na ten net..a musim ju cim skor kupit :-( a kolko tych deticiek bude? caly..no neboj,ja mam rezervovane,ale ich urcite nechcem :-D ja sa asi vydam v nohaviciach :-D
Odpovedať
caly...a coze tak na poslednu chvilku? :-D a budu tam mat este volne pekne saty? ;-) tych deti je tam 9 ..ale je tam este jedna pani, sama by som asi nesla =-) lea...nenasla si este tie prave saty, lebo pozeram , ze si ich skusala neurekom ;-) ja som si vzala asi stvrte saty v poradi, co som skusala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..uhm..je to tam problem najst dobru kartu?? tak budeme dve lea..s tymi satkami :-D :-p ale nie, ja si myslim, ze nemam co spekulovat a nakoniec si urcite nieco vyberiem :-p chcem nieco jednoduche,tak dufam, ze take najdem :-D ale s pani v salone som uz dohodnuta...len tam ist...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...urcite nieco najdem..ked sa do toho uz pustim, obeham tych salonov viacej..a vyberiem 8-) si myslim 8-( :-p ale tam je pronovias a la sposa takze myslim, ze urcite...no dam vam urcite vediet :-D
Odpovedať
no ja som hrozne nerozhodny clovek..a vela vymyslam..takze asi tak.. karty sa daju v poho zohnat,no treba nejaku dobru obstarat..aby som nemala problemy..lebo smejdy nie je problem kupit.. caly..budes pekna nevesta urcite..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...no ja sa na to viac teším ako ty :-D :-D :-p pia...aj ja som odchovala bojho bratranca...teraz má už 9. rokov ;-) ....už ako 3týždnového som ho kúpala... :-D a to som mala iba 15 rokov 8-) lea..takže už ti nemusím závidieť...že si vystretá...a ja na prdeli :-D :-p
Odpovedať
caly...isto si vyberies ;-) aspon mne to bolo nejak v podstate jedno, mam uplne jednoduche saty, nejdem sa z nich zblaznit :-D lea...aha, tak aj ja sa nie vzdy viem rozhodnut, ale ked sa mi zapacia saty, tak uz nejak velmi nevymyslam =-) jedine, ze by som v tom vyzerala desne :-D
Odpovedať
lori....takze bratranec zije , to je super :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..dakujeeem si zlata ;-) babky ideme si nieco mrknut na dvd..relax trochen... tak zatil sa mi majte..ideme sa mojenkat pri TV :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pia...jéj..malé detúrence..to by som ich vystískala...to bude super brigáda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to vyzerá na slubný večer :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...žije...žije :-D ...normálny síce nie je...ale dá sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alebo este nejdem :-D drahy cumi discovery :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...moj cvičí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..kde si bola?? ci v zemiakoch?? :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my nemáme discovery :-S škoda...tam sa dá vždy nájsť niečo dobré ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mi chlop ukazoval ako robiť grafy =-) ...na tú diplomovku....no...neviem sa z tolkých grafov vysomáriť :-S ...ešteže ho mám :-D a robila som zeleninovú polievku...a zas som v 7.mesiaci :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..hej hej je to fajn program..tam som cumela o tom Titanicu :-p takze cvici =-) musi byt feeesiiii x-) sa hodite k sebe ti stihlucka on vymakany :-D
Odpovedať
lea..inak, najviac sa mi na teba pacili satky kristina..rincon..ust.patrick a stitch..model1268.. v nich si bola fakt kocka ;-) discovery je super kanal, my to tiez nemame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
óóó....normálne z tolkej chváli nezaspím :-D :-D ty vieš človeka povzbudiť x-) x-) ;-) no...vy ste na tom podobne...feši párik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....jaajjaj ale teraz uz?? :-( 7 mesiac??? co ides mat? male mrkvicky :-D :-p
Odpovedať
aj ja by som mala cvicit, a aj moj muz, ma nejaky velky pupok :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no...my nemáme ani spektrum :-| ..len základný program...takže ja som rada, ak niečo dávajú na stv2...lebo v poslednej dobe tam začali dávať zaujímavé dokumenty :-)
Odpovedať
si pamätam, ked som bola mala, sme nemali nic len stv, ako som trpela :-D tie "úzasne" programy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakuujjeeem x-) ale u nas asi porodi drahý :-p teraz sa napchava cokoladou :-( a ja nemozeeeemmmm... ]-( ja som spackala ladovy salat s mrkvou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja som hrozná osoba...ja navarím polievku...a hned musím zjesť celý hrniec :-p :-D ...aspon nacvičujem...či unesiem taký bachor :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...spackala a či spapkala? =-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?