Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
avoj:-) musela som odist, no sviatky bolo v pohodke, vkuse na navstevach, ale tak dobre mi to padlo, zase byt s rodinkou a tak...ty co ako? ;-)
Odpovedať
no ja budes s rodinou,viac ako bude zdrave za dva tyzdne :-D ideme pozyvat na svadbu..
Odpovedať
no super, tak si to uzijes 8-) mam na seba tazke srdce, kvoli sviatkom vkuse som tlacila do hlavy :-S =-)
Odpovedať
a co take si tlacila? =-) no troska zmena a oddych od prace..takze sa uz tesim..a niektorych ludi rad uvidim..a vybavime teda vacsinu svadby..co budem rada..
Odpovedať
ale ani nechcem vediet kolko sladkeho som vlastne pojedla..ale na kazdej navsteve si predsa musis nieco dat nie? :-N :-| isto sa uz tesis domov ;-)
Odpovedať
no ja uvidim,ked pojdeme pozyvat :-D budem dietovat dalsi tyzden :-D len ja budem musiet pit alkohol,kedze mily bude sofer :-N tesim sa..uvidim moje krsniatko..som zvedava,kolko zas vyrastol a pribral x-)
Odpovedať
:-) jeeej, isto je zlatunky, kolko ma rockov?
Odpovedať
v maji bude mat dva..takze take sidlo..ze uz minule nosil vankusik,ktory by mal niest na svadbe.. uvidime,co poriesi sestra do svadby..
Odpovedať
jeeeejky, ten bude rozkosny :-D u nas ponesie neter , ale uz ma 7 rokov, ale aj ceem take male zlatee :-N
Odpovedať
no ja budem mat dve druzicky 4 a 5..v pripade akychkolvek problemov ponesie 5rocna sesterka.. uz som pre tie dve objednala saty,tak hadam pridu,ked budem na svk x-) sa mi to pomaly vsetko zaplna a vyplnaju medzery..este dnes navrhnem skatulky a ked pridem,tak ich mozeme vytlacit a postrihat a v aprili spravime x-) co tvoje pripravy?
Odpovedať
hej, tie satky su rozkosne, co si objednala ;-) a oznamka ako, robite vy? no nase? :-D saty som doniesla akurat minuly tyzden uz skratene, musela som ich dat skratit krajcirke, a tento tyzden by nam asi mali dojst oznamenia, tak sa tesim :-N neviem, ci neodolam a uz niekomu nedam, ale zda sa mi to skoro este... =-) a vcera som akurat dala pánkovi zapisnicu z uradu a ine nic take :-N
Odpovedať
oznamka uz nejake su 34 presne :-D este chyba material..takze na svk dorobim..s milym :-D :-D :-D no u nas sa dava aspon 3mesiace dopredu..a mame pre nich karticky,ktorymi potvrdia/zrusia ucast
Odpovedať
Článok sa načítava...
fakt? :-D no my predpokladame, ze dojdu vsetci koho pozyvame, lebo tak v rodine sa uz povie , ze niekto uz nieco ma..napr. viem, ze dve sesterky idu vtedy na dovolenku...
Odpovedať
no ja mam babu v nemocnici..o krstnej netusim..a z mileho strany este presne nie je zoznam..ale bude musiet byt v aprili :-D
Odpovedať
no tak uz by bolo nacase 8-) tak my uz zoznamy vsetko mame, uz len pozvat :-N niekedy v maji , juni pojdeme na turné :-D
Odpovedať
idem pozerat ordinaciu v ruzovej zahrade, tak pekny vecer 8-)
Odpovedať
no on uz mal tri rozne,tak som zvedava,pre koho sa nakoniec rozhodol.. sa nam to pekne krati..ani verit sa mi nechce..aj doktor zostal prekvapeny,ked som mu povedala,ze kvoli svadbe som nechcela tu operaciu vybavovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) babky idem ja dnes po uradoch pobehat :-| uz sa tesim...zivnostensky,danovy a bleee...tak drzte palce :-D pekny dnik nevesticky
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ránko kočky ;-) caly...tak držím palce..nech ta v tých radách neroztrhne od nervov :-D :-p ...moj chlop ide tieť na danový...ale až poobede :-p ja idem do školy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak sa drzkaj aj ty :-) potom pridem paa
Odpovedať
Profilova fotka
caly...pápá ;-)
Odpovedať
no caute baby, tak som tu aj ja po dlhej odmlke. Vychutnala som si sviatky bez netu :-) celkom dobre mi to padlo. Lenze teraz nie som v obraze, co ste tu tolko popisali. Keby som to mala citat cele, tak som tu do vecera a nic neurobim.
Odpovedať
Profilova fotka
janja..awoj...len babské veci :-D :-D ako si sviatkovala? ja o pol hodku fičím do školy :-p
Odpovedať
no ja celkom fajn, ani som vela vody neschytala, iba tak primerane. Dufam, ze ani vas tak velmi neoliali.
Odpovedať
Profilova fotka
janja...sa som ostala bez akéhokolvek ujmu :-D ..chlop ma nešibe...a ja to neuznávam...takže ja mám pokoj každý rok :-D :-p
Odpovedať
tak to mas super. Mna olial este aj svokor :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janja...však treba utužovať rodinné vztahy :-D
Odpovedať
no ano, ved som mu to na druhy den vratila :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne...tak to by som sa svokrovi neodvážila :-D :-p
Odpovedať
ale ja som musela.....lebo inak by sa nahneval. Tak som mu splachla na krk a aj moj mily si zlizol 2 pohare vody :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?