Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
waw, to budete mať pekné :-) ja nemám ani jeden diamant, sú tam tri maličké zirkóny. ako si čítam lea.. tak ty máš tiež zdravotné problémy. ja vkuse :-(
Odpovedať
no ja som si dala podmienku,ze tam musi byt diamant.. :-) a inac..sa daju kamienky vymenit za nieco ine..to nam bolo povedane takmer vsade.. mna uz ani nebavi sa pozastavovat nad mojimi zdravotnymi problemami..som zvedava,co zas zaujimave mi povie doktorka na svk..lebo poslednu dobu pocuvam,ze si vsetko vymyslam.. ]-( jedno rejde,druhe sa objavi.. ]-( mas aj obrazok obrucok? my by sme mali mat take ako na poslednom obrazku,len kamienok budem mat vsadeny normalne..aby mi nahodou nevypadol..a neviem ako budu robene hrany..ale viem,ze drahy ma opacnu kombinaciu..
Odpovedať
Profilova fotka
zdravotne sme na tom asi podobne, jedno sa vylepší, druhé sa objaví :-( idem sa mrknúť do tvojeho albumu na tie obrúčky. nemám obrázok našich, ale hneď ako ich vyrobia, cvaknem ich a dám do albumu
Odpovedať
dobre..ja tiez potom pridam..hadam budu uz aj gravirovane..
Odpovedať
Profilova fotka
odpájam sa, idem si dať sprchu a mrknúť na telku, bo som unavená, od šiestej hore. zatiím ;-)
Odpovedať
no ja som sla spat o druhej..a vstavala o takmer o osmej..ale dnes budem znova ponocovat..kedze mam este nejaku pracu..a draheho na druhej strane netu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ohladom toho veltrhu...určite sa prídem pozriet v sobotu...a tesím sa co tam vsetko uvidím :-)
Odpovedať
potom mozes zreferovat,ci sa cosi pacilo.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze aj ty pridáš svoje dojmy :-)
Odpovedať
samozrejme..a hlavne dojmy mojho mileho..lebo chlapi vedia toho hodne ohodnotit..hlavne nejakymi poznamkami..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja to mám tak, ze...,,nechám to na teba,, ..takze neviem ci je to výhra??? ;-) ale nakoniec ja som rada..v urcitých veciach mám volnú ruku a max doveru..aale mozem byt prekvapená :-D uz teraz som zvedavá...co konkretne by si tam chcela pokukat? ako cítam uz toho más hodne :-)
Odpovedať
no mam nejaku predstavu..aj ked som chcela kuknut obrucky,no uz sa neoplati,ked minule prisiel s tym,ze ich musi zajednat teraz..ale topanky urcite pozriem..a nieco okolo vyzdoby..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja by som si nieco chcela kúpiť, este nic nemám ale, niečím začať treba :-) určite chcem pozrieť obrucky, nejaké tie svadobné šaty kedze tam bude prehliadka...aj ked uz viem ake chcem..a tak urcite trendy okolo vyzdoby, dufam,ze sa nesklamem..otváram si kvetinárstvo a chcem vidieť co najviac..preco uz teraz ich bolo treba zajednat??bol by s tým problém? kolko trvá výroba?mesiac..?
Odpovedať
lebo drahy zacal vymyslat..a vyroba je do tyzdna..len netusim,kolko trva zohnanie diamantu.. mne vyzdobu robi jedna baba z ilavy..ale este cosi potrebujem..tak sa chcem kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by aj mna zaujímalo :-) ale uz v dnesnej dobe to nerobí problém myslím..no ako vravím dúfam, ze sa nesklameme :-)
Odpovedať
a ja som sa tak tesila,ze vo feb budem behat len po doktoroch..a okolo svadby ani nie..no pomysli a zabudni..hned z letiska sa budem ponahlat,aby sme stihli ten den vyskusat obrucky..
Odpovedať
Profilova fotka
citala som, ze mas nejake zdravotne problémy..co ta trápi? ak smiem vediet :-)
Odpovedať
zlcnik..aspon tak mi to dnes doktor povedal..ze nic ine to nie je..lebo vzdy hovorili,ze je to zaludok :-N a dalsie sa uz ani neoplati spominat..za tyzden,co budem na svk,musim obehnut asi troch-styroch doktorov..zubarku..a na jedno vysetrenie.. :-D a to este stale rozmyslam,ze by som sa na jedneho doktora vybodla..no uz pocujem tie pripomienky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len si to daj do poriadku :-) nech si zdravá a potom hor sa na potomstvo :-D ...moj milý ma tiez setrí :-D lebo ja sa musím pripravovat na materstvo..no pochop toto..tiez som sa nachodila po lekároch.ja pre zmenu okolo bedrového kĺbu..reumatologia,urologia,gynda....a nevie kolko odberov krvy a somariny...nic mi nezistili a klb bolí stale...aspon, ze im vsetkým zalezi na tom aby si to vsetko absolvovala..
Odpovedať
no u mna v niektorych pripadoch zrejme nezalezi..ved si to len vymyslam..no pozriet sa na rodinne problemy,asi by boli sokovani.. a na materstvo sa tak skoro nechystam.. :-D neni casu..
Odpovedať
Profilova fotka
akoze lekari ta podozrievaju, ze si vymyslas?? tak to mam chapat? ja uz sa tesim na babo, planujeme okrem iného tohto roku aj otehotniet...neviem si to predstavit ako to spojím s pdnikaním...
Odpovedať
no ze si to nemam vsimat,ze to nic nie je,ze si namyslam...ale nevyjadrujem sa radsej,lebo mi tlak stupne =-) no ja az tak za 4roky..aj ked obcas by som chcela..no neviem si to predstavit..
Odpovedať
Profilova fotka
si niekde v zahraničí? co robíš, máš vysokú...vieš šiť, ak som to dobre prečítala :-D tie šatky na promócie..si všestraná :-) máš vyskúšané nespočetné množstvo šiat a pekné :-) co sa týka tých svadobných pohárov napr.z Ikea, chcete čisté bez mien?? alebo si to dáte niekde vygravírovať..
Odpovedať
som v londyne..vysku som ukoncila v lete a takmer hned po nej som sla tu..teda den po promociach som letela na pohovor.. :-) siat som poskusala dost..ale stale som neskusila tie,ktore ma zaujali teraz,kedze ich niet na svk.. ohladom poharov sme si uz zistovali v niektorych salonoch a povedali,ze staci doniest a daju sa vygravirovat..takze sa tam asi zastavi teraz vo feb a zanesiem..a tie z ikei si chcem kupit,ale 6ks..kedze drahy vybral ine ako svadobne..
Odpovedať
co ty a svadobne saty? kedy budu? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej videla som aj tie :-) ja si nieco pozriem v BB aspon ispiraciu...moj milý si myslí, že máme este na vsetko cas ale ja to akosi potrebujem poriešiť cim skor :-) ak by som nestíhala :-D ale svet sa nezrúti... no nič ja už idem do postele drahý ma už vyháňa spoza pc a už som aj off.. tak sa maj krásne zatial pa
Odpovedať
tak som zvedava,co vsetko tam objavis :-) ja sa nemam kam ponahlat..a to je super..taka volnost..pred svadbou :-D :-p mozem ist kam chcem,s kym chcem..no raj na zemi.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea asi v sobotu ....este neveim isto ja to mam na skok zo zv :-) mozme sa stretnut ak zladime termin
Odpovedať
Profilova fotka
lea... :-) ja tu volnost mam aj teraz a aj po svadbe na 100% a raj na zemi...kedykolvek.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awojte kočky, ako ste sa dnes mali? ja samé vybavovačky ohľadne diplomovky a učenie na skúšku ]-( práve robím lievance :-D dá si poriadnu dávku šlahačky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?