Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori...jooj, jasne drahy ma pusti, s tym nema problem 8-) ved aj ja jeho pustam s kamosmi, takze opovazil by sa nieco povedat :-D :-D :-D no tak sa radujem s Tebou, ze si konecne uz nieco pekne kupila 8-) budes isto kocka :-N lea..hej, na desmode som bola dvakrat...su dobri fakt :-D zeny, ked Vam mozem odporucit tak kapelka Chiki liki tu-a je na koncertoch bozska :-D
Odpovedať
pia..myslim,ze som ich zazila na majalese.. to je taka vysokoskolska akcia,kde sa tri dni capuje pivo,ktore sponzuje dany rocnik a kazdy den je niekolko koncertov..takze take vselijake mensie kapelky hraju..a v posledny den postavia podiu a od poobedia tam hraju super skupiny a zaver patri tej najlepsej.. super akcia x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja pivo tiež nemusím :-p ...ale mám to naordinované..a mám to piť až do svadby na prečistenie..tak dúfam, že to zaberie :-D pia..tak sa poriadne vybáznite :-D a akú hudbu tam hrajú? =-) :-N jéj..si..zlatá...ja sa tiež z dnešného úlovku vytešujem 8-)
Odpovedať
lea..jasneeee, majales poznaaam :-D drahy to kazdy rok absolvovaaal 8-) a podme kocky ruky horeeeeeeeee http://www.youtube.com/watch?v=L03JVP... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chiki liki....ta to čo spieval o tej káve? :-D
Odpovedať
lori...dnes ma byt latino mam pocit :-D budem sa plazit ako uuuzovka :-D
Odpovedať
lori...hej , to su oni, ale na koncerte su fakt podareni..davaju riadne pecky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to poznám..tan má riadny ananás na hlave :-D :-p
Odpovedať
jo joo ananás :-D :-D :-D ale tato pesnicka mi stale dvihne naladku :-D
Odpovedať
lori..no ja radsej nejake tie tabletky vezmem..ale ak by nic ine nepomahalo,tak si dam.. ti verim..ja som natesena z toho mojho bieleho kabatika..tak hrozne,ze doteraz som ho neozehlila po oprani :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak ja latino rytmus milujem :-D :-D hned by som šla s vami :-D počkááájte na mna..už bežíííím za vami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja už teraz zaš spekulejem, že aké topky k tomu :-p :-D ...ale penaženka nepustí :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pod pod :-D :-D :-D ale to by sme sa Ta asi nedockali, aj keby velmi chces z BA :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia :-D :-D no jo...my už sme tento rok jednu discu absolvovali...takže dalšia je v pláne až o rok :-D :-p
Odpovedať
lori...nemysli, toto je tiez disca asi prva za rok a pol :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ved som sa čudovala...lebo si spomínala, že vy ste takí discotékoví ako my :-D :-p
Odpovedať
]-( ale uz sa tesim, musim povytriasat tie moje sunky :-D :-p
Odpovedať
kedy to ideme na tu disku? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si poriadne zatrsaj :-D aj za mna :-D :-p ja kočím na dnes....zas som hladná..tak idem vymetať chladničku... :-N
Odpovedať
ale az vecer, okolo desiatej najskor :-D ako sa poznam o pol dvanastej budem nariekat, ze som unavena :-N
Odpovedať
lori.. daj si do tela :-D cafik
Odpovedať
lori..moc to neprezen..svadba sa blizi :-D :-p pia..dnes ides na disku?
Odpovedať
jo joo dnes...konec postu treba oslavit :-D
Odpovedať
tak to je super..ja hadam pojdem niekedy..s kamoskami..hned by som sla :-)
Odpovedať
:-D lea..idem uz, prisla kamoska, tak pekny vecer ;-)
Odpovedať
pekny vecer teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby ;-) ako sa mate? My sme boli nakupovat v Manchestri v sobotu a vobec nic sme nekupili :-| a to sme potrebovali kupit dost veci. Svetly oblek zohnat je uplne katastrofa! Vsade same tmave. Lori, chapem Ta, ako Ti je, ked sa vyberies dalej za nakupmi a nic si nepkupis :-( Dnes pokracujeme do Derby tak uvidime...
Odpovedať
ahoj kati..tak to je riadna skoda.. tu sa da celkom v poho zohnat svetly oblek..aspon som zopar videla..len to ste daleko =-)
Odpovedať
baby..poradte mi..vyberam svadobnu vonu..mam vybrate tieto znacky..escada,lacoste,lancome,mexx potrebujem cosi jemne..tieto znacky sa mne pozdavaju..ktora vyznie podla vas tak elegantne? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kataka..takže vy ste pochodili na nákupoch podobne ako my :-| ]-( ale hlavu hore..určite sa nakoniec podarí :-D hlavne že sú na to zdroje :-D :-p lea...ja som mala lacoste...je veľmi jemná a ženska ;-) :-) ááááuuuu...som si pricvikla prst...tak silno...že ani s ním nedokážem ťukať do klávesnice ]-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?