Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
to je dobry napad este stylovo vyzera ked do toho nasypes vrstvy farebneho piesku alebo kamienkov co vyzeraju ako sol do kupela xi neviem tomu dojst na meno :-D
Odpovedať
strk sa mi zda,ze sa to vola
Odpovedať
lea diky, potom mi napis rodim IP ;-)
Odpovedať
lea no moze by strk 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
froschka...vidíš..ja som vedela na koho sa máš obrátiř :-D lea..je expertka :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bóže...saz som mala zapnutú českú klávesnicu ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ty si robila aj koláčik? =-) :-N aký? ja som sa tiež dobre našpajzovala u svokry...no a dnes som aj poriadne nakúpila..takže už mám vybielenú penaženku a môžem tu spokojne sedieť... :-D :-D a mám obrovskú modrinu na stehne ]-( ]-( strašne bolí a ani neviem, kde som k nej prišla ]-( ]-( :-(
Odpovedať
no o pol jedenj rano som si zmyslela,ze upeciem teda aj kolac,ked je velka noc :-D taky dobry s jablkom,hrozienkami a posypany skoricov..vlastny vytvor :-p 8-) a dobreho si kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no...nestačím sa diviť :-D :-D nakoniec som kúpila v tej zara 8-) to som mohla rovno včera v tej viedni...ale musela som si to skomplikovať :-D :-p ale už som spokojná..mám kabátik a kabelku ;-) x-) a čo sa zajta chystáš?
Odpovedať
tak to je super..ze mas to,co sa ti pacilo.. zajtra? oddychovat budem..
Odpovedať
Profilova fotka
my asi pôjdeme na Saudka do kina ;-) už som rezervla lístky do kina..to som zvedavá..čo sa v tom filme dozvieme :-N
Odpovedať
aha..no super.. ja mozno mileho ukecam na desmod,ked budem na svk :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky :-D
Odpovedať
cau pia :-D
Odpovedať
ako sa mavas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia..ako?
Odpovedať
awooj...dobre dobre, len mam zo seba depku :-S vsetky moje predsavzatia dnes padli...boooze, tak som sa prezierala dnes , som absolvovala 4 navstevy a vsade same dobroty.. :-| vy sa ako mavatee??
Odpovedať
pia..a co take si zjedla? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..neboj do svadby schudneš ;-) x-) ja som konečne nakúpila to čo sa mi páčilo aj včera vo Viedni :-D lea..hm..desmod..to môže byť dobrá šupa 8-)
Odpovedať
lori..je to asi nasa skupina..vsetky take dolezite spomienky sa viazu prave na tu skupinu..
Odpovedať
lea...vsetko mozne..ani nechcem pocitat, kolko kolacov som zjedla :-| a o inych ani nehovorim =-) zeny , ale dnes to vytancujem, idem s kamoskami na discu :-D lori...a co si dobreho kupila??? :-N inak, na desmod som bola, su celkom v pohodke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea....vážne? tak to je dobré, že pri pesničke sa vám vybavujú spoločné spomienky ;-) x-) ..to my žiadnu takú nemáme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia..počuj..ty nejak často chodíš na tie koncerty, nemyslíš? :-D :-D jéj...discu...tak predsa len chodíš :-D a chlop ťa bezproblémov pustí? =-) :-N
Odpovedať
pia..ja som mala uz coko vajka..kolac..a fajny obed..ze kura na vine..pocas jeho pripravy som popijala vajecny liker :-D a tak ja som desmod videla uz hrat..u nas na majalese v za na intrakoch..a aj na namesti,ked hrali..boli suprovi x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
môj by asi trochen žiarlil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak čoko vajka som aj ja jedla x-) x-) ...a teraz musím povinne vipiť pivo plzeň :-D :-D :-p mám to naordinované na prečistenie sleziny a pečene 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééééžííííž...vypiť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia..kúpila som si kabátik 8-) genialny :-D a k tomu suprovu tašku :-D 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sa machrujem, čo? :-N
Odpovedať
no je to funny aspon..ked je nam smutno,tak zarucene pocuvame desmod :-D lori..tak pi aj za mna..ja ho moc nemusim..iba,ked som s jednym kamosom..inac nie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?