Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
aha, takze on pride za tebou ;-) no svokrovci su zo ziliny- vlciniec, maju 4 izbovy byt, takze da sa :-) no studujeme obidvaja a koncime tento rok ..drahy uz pracuje , ja mam zacat od augusta 8-)
Odpovedať
a co studujete?
Odpovedať
ja socialnu pracu a drahy personalny manazment
Odpovedať
v jednom meste ci nie? moj tiez este studuje,preto tu nie je so mnou.. :-S
Odpovedať
no on studuje v trencine a ja v kosiciach :-N ale teraz uz skolu nemame, tak sme casto spolu..uz len diplomovka a statnice :-S
Odpovedať
jasne..takze si casto u neho :-) ja som pred ukoncenim tiez bola viac u polovicky ako na intraku :-D :-N ale najlepsie sa mi ucilo na intraku :-)
Odpovedať
no hej ja som tam castejsie, mama je zvlastna v tychto veciach, ked je u nas, je to zvlastne..tak chodim ja k nim ;-) no ja som na intraku nebola, ale moj drahy byval 4 roky na intraku, tie ich akcosky :-D
Odpovedať
lea..idem kuknut telku, tak prijemne chatovanie ]-( paps. ;-)
Odpovedať
intrak je to naj,co moze clovek mat..ked ide na vysku,tak tam je najlepsie..volnost,zabava,kamosi a tak.. ja som si to uzivala,aj ked nie tak ako niektori..ale bolo mi super..a ziadny dozor rodicov :-p no mileho rodicia su radi,ked som tam..aspon nemusim varit na intraku..teda svokor asi nevie,ze varim od 13-14rokov..a kvoli zdravotnym problemom sa nestravujem v jedalni..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ma naštval chlop..lebo on čumí na tv...že...neco na té mary je...taký film..mne pripadá úplne blbý...a onn že som ho nepochopila...nuž tak som tu... :-p
Odpovedať
no aspon si popises so mnou :-D ja uz mam manikuru spravenu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ó.. :-D ..a máš aj tie nalepovacie pásky...čo sa dávajú na nechet? =-) ...ja si sama fran. neviem..lebo ked to mám nanášať lavou rukou..tak je to otras :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja si to robim troska inaksie :-p ako prvy davam biely lak,trocha viac ako len na konce nechtov..potom to pekne odstranim s vatovymi tycinkami a na to nanesiem ruzovy lak a cele to prejdem este priesvitnym 8-) rozdiel takmer nevidis..dokial sa nepozries z blizka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak to je nová technika :-D máš na to patent 8-) :-D
Odpovedať
no dik :-D ja som spokojna pri mojich divnych tvaroch nechtov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja si nechávam krátke...lebo sa mi štiepia ]-( ...ale pravidelne ich lakujem...už od strednej :-D :-p
Odpovedať
aha..no ja ich nechavam par mm vyrast vzdy..na strednej a zaciatkom vysky som davala vselijake farby lakov..a od isteho casu len francuzsku manikuru 8-) tiez sa mi stiepia..ako fras ]-( ale lak by mal aspon trosicka pomoct =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja idem...za tým mojim chlopom..dúfam, že už zaspal...a budem si môcť prepnúť..nech ma to trochen uspí x-)
Odpovedať
a co dobreho chces pozerat? =-) javascript:addEmoticon('=-)','vBody') javascript:addEmoticon('=-)','vBody')
Odpovedať
Profilova fotka
babky...awojte :-D teraz som prežila traumu :-D že budeme bez netu...vypadol nám a nie a nie naskočiť...ale nakoniec sa to podarilo :-D ..práve ideme k svokre na obedík...už mi vrže v bruchu :-D :-p zatím pekný den ;-)
Odpovedať
ahoj lori..ja som po ranajkach..obed bude o cosi neskor :-p pekne si to tam uzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už som na tomto zaívislá :-p 8-( :-D
Odpovedať
no pekne :-N :-N :-N ale ved treb sa pochvalit,co nove a tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak ako sa vydaril obedík? =-) :-N
Odpovedať
ahojte idem vas sem pootravovat, nakolko v sekcii o vyzdobe mi nikto neodpovedal tak skusim poprosit vas. Robime krstiny 31.maja a zhanam nejake kvetinove ikebany-obrazky aby som si vedela urobit predstavu a kvetinarke ukazat foto... mate nejake stranky vylucne zamerane na kvetinove ikebany?aj zahranicne to je jedno...dakujem moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
froschka...tak ja si na svadbu robím výzdobu s kvetmi sama x-) ...ale skús sa obrátiť na leatea x-) ...ona má v tomto prehlad a možno niečo dobré poradí ;-)
Odpovedať
lori a ty si kvetinarka?xi ci mas len taky talent?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ee niesom :-D ..ale baví ma to...a v podstate nič tažké neurobím..len som kúpila také menšia svietniky v ikea...a do toho ufiknem hlavičku gerberiek...a vopchám to tam...úplne jednoduché..ale za to efektné :-D
Odpovedať
lori..obed bol super :-) :-p a aj ten kolacik :-p froschka..kuknem sa ti neskor na nieco zahranicne..mam casaky,tak pozrem ;-)
Odpovedať
ale aj v bazari inzeraty na vyzdobu maju fotky ikeban ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?