Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ja tiez..
Odpovedať
co porabkas inak? ;-)
Odpovedať
pustila som si vcerajsi panelak :-) a uz oddychujem..
Odpovedať
aha, vidis, aj ja som chcela vidiet... 8-)
Odpovedať
vcera mi to neslo..tak teraz pozeram.. super..uz som videla aj priatelky..no sranda..aspon nejak zabijam cas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, nestihla som Ti pochvalit novu fotecku :-) peknucka. A super, ze uz mate oblek. My ideme zajtra do Manchestra na nakupy tak bolo by fajn, keby sme ho kupili, aj ked je este casu dost. My chceme ale svetly a tie sa zhanaju ovela tazsie. Tmave tu maju na kazdom rohu...
Odpovedať
ahoj kati..zas ponocujes? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea ;-) no zase, strasne to je so mnou ;-) ale tak ideme sa vydavat a treba riesit ;-) dnes nechcem byt dlho. Zajtra mam sice volno, ale vstavam uz o 8.00 hod. :-( ja som strasny spachtos, ked nemusim vstavat do roboty potiahnem aj 10-12 hodin :-) Ty ako Lei? Co riesis teraz?
Odpovedať
a preco vstavas tak skoro? mne by sa nechcelo.. no mne sa zda,ze je malo hodin,tak cumim na serial..a rozmyslam,co zajtra kupit.. a na svadbu? objednala som saty pre male druzicky,dnes som spravila cosi na oznamka..a mala by som zacat sit spodnicku pod saty na redovy..latku tu mam uz od vianoc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ideme na tie nakupy do manchestra tak aby sme tam dosli v rozumnom case. O cca 9.30 vyrazame z domu a v Manchestri budeme cca 10.30 tak aby sme mali cely den na nakupy a samozrejme aj nejaky dobtu obedik v restike ;-) Ja stale neviem, co su to redovy???...nikdy som to nepocula =-)
Odpovedať
no vy na zapade mate odcepcenie a u nas na vychode je redovy..tu zas tancuje nevesta v kroji s hostami,ktori si za ten tanec musia zaplatit a dostanu kusok torty a poharik,ak chcu ;-) a co dobreho idete kupovat?ja som tento mesiac tolko minula,ze uz nemozem nic kupit.ale dalsi vikend pojdem kuknut latku na saty pre druzicky a pre moju mamu..
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj odcepcenie tak to je jasne ;-) nam daju dole zavoj :-( a potom nam daju satku na hlavu a do ruky varechu, ale kroj nie. Na odcepcenie sa tesim, ale zas mi bude luto, ze mi daju dole zavoj :-( hadam sa tam nerozplacem lebo to byva dojimave. Kupovat ideme kadeco, oblek, topanky po polnoci pre mna, spodne pradlo, postavicky, koselu, kravatu, vestu, to je asi vsetko. Moja mamina si bude kupovat saty, necham sa prekvapit, urcite si pekne vyberie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
takze take vacsie nakupy :-) dufam,dobre nakupite ;-) no ja som nechcela odcepcenie,aj ked svadba bude v ziline..chcem aspon tuto tradiciu doniest z vychodu.. moja mama ma bordovy kostym a saty,no oco dostal bezovu koselu s kravatou,tak chcem k tomu cosi doladit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som ani netusila, ze na vychode su ine tradicie ako u nas na zapade, cudne, malo by to byt rovnake, ved sme Slovaci ;-) Tak Tvoja mamina si da kostym alebo saty? Inak bordova a bezova idu perfektne spolu ;-) Ok lei, idem buvat, nech som zajtra fresh :-) dobru nocku Ti prajem :-)
Odpovedať
no ved preto som to vyberala.asi si da bordove nohavice a k tomu cosi pekne bezove.a ak bude chladno,tak bordove sako x-) bude z nej kocka..len musim vymysliet strih topu :-) pekne sny prajem.dobre nakupte ;-)
Odpovedať
dobre ranko... :-D lea..vcera som neodpisala, padol mi net :-|
Odpovedať
idem piect sirek , neviem ci to poznate :-D tak pekny dnik Vam prajjjeeeeeeeeeem ;-) 8-) :-D
Odpovedať
pia..ahoj..co je sirek? to nepoznam =-)
Odpovedať
lea..je to taka pecene plnka s masom... :-D mnam :-N
Odpovedať
aha..no ja budem zajtra robit kura na vine :-p
Odpovedať
no supeer , tak to si mňamkneš ]-( ;-) ;-)
Odpovedať
musim ist nachvilku off, tak zatiim :-)
Odpovedať
no musela som vymysliet cosi dobre,ked je velka noc a nemozem mat tradicke velkonocne jedlo tu.. utekaj..ja idem porobit trocha poriadok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko lea ja som sa pred dvoma hodkami vratila z prace skor, prave sa mi pecie chlebik, kedze na pasku nemam ingrediencie. Mam urobenu aj vajickovu hrudku. My sme si priniesli zo SWK vsetko na velku noc, dali sme to do mrazaka, takze mame skoro vsetko co ma byt. A este musim stihnut salatik a rezne, upratovat bude drahy ked pride z prace. Ano som zo Sniny. Napriklad moje maminy mali na svadbe dlhe sukne a topy, po polnoci sa prezliekli do nohavic, neviem lea ci u vas je taka tradicia, ze svadobne mami musia mat rovnake saty, lebo po muzovej strane to tak je, ja som to sice zatrhla, to je taka trapna tradicia. Inak SVADOBNA MAMA MA BYT DRUHA NAJKRAJSIA NA SVADBE SAMOZREJME PO NEVESTE, tak tot som citala v jednom svadobnom katalogu. Katka zijeme v UK, zatial ale nevieme do kedy. No ako vydata zena sa necitim, ale je to lepsie ako pred svadbou, niezeby to bolo zle, ale je to take ine, take pekne. My sme spolu zili 3 roky v BA a mozno preto to je take ake je. Vela ludi vravi, ze po svadbe sa vsetko meni, u nas sa nezmenolo nic mozno len to , ze sme viac zodpovednejsi.
Odpovedať
ahoj kelemka..no ja hrudku mat nebudem..a kedze mam problemy so zlcnikom,tak si spravim len cosi lahsie..takze ryza a kura to isti..ale rano si spravim take lepsie ranajky,sunku som si kupila,vajicka uvarim,syr bude miesto hrudky a klobasu nemozem.. u nas sa mamy same staraju o svoje oblecenie,ale ja som vymyslela,ze mojej pomozem s oblecenim..kedze na vianoce oco dostal koselu s kravatou :-) nasla som zopar peknych siat na nete,tak sa asi nimi inspirujem :-) a v ktorej casti uk zijete? my sme od seba pred svadbou,tak hadam po nej to bude ine,ked budeme spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...poradite mi nejaku stranku, kde by som nasla nejake pekne obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
My sa nachadzame pri Manchestri, par kilakov na severozapad. Moja maminka mala kopec poradcov, na svadbu si kupila tri suknove kostimceky a ktomu si dala usit este jeden a ja som jej mala poradit, ktory si zobrat, hlavne rozhodovanie bolo o farbe a potom sme v HE kupili este topko k nohavicia, ktore mala popolnoci. Svokrusa tiez mala poradkynu dceru resp. svarginku moju a popolnoci sa tiez prezliekla a dala si znovu skunovy kostym, skoro podobny ako mala pred.
Odpovedať
no to si neviem predstavit,ze budu tolko saskovat..takze nic take u nas nebude.. dartka..a ake stranky myslis..slovenske alebo anglicke?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babky :-) ja som totálne vyflusnutá..prešli sme celú obchodnú ulicu vvo videni hore dole asi 3krát :-p ...nakoniec si kúpil len chlop mp3 prehrávač...a ja som tolko prezerala, až som si nič nekúpila ]-( ...takže zajtra nebieham do našeho nákupného centra :-D akurát ma z toho bolí hlava a nohy :-p ]-( a čo vy?
Odpovedať
ahoj lori..to sa ti chce este aj cez sviatky nakupovat? ja som mala dnes dost,tolko ludi bolo v obchode =-) ja som uz upratala,dve varky pradla oprala..za chvilu si asi dam sprchu a operiem aj tretiu varku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?