Svadba január 2011

Možno je tu taká témička ale ja som ju nenašla :-) Okolnosti ma prinútili presunúť moju svadbu z apríla 2011 na január 2011 ;-) Sú tu nevestičky ktoré budú mať dúfajme rozprávkovo-zasneženú svadbu :-) x-)
Odpovedať
1
2
9
Nikto? :-N
Odpovedať
To vies vsetci maju skor v lete :D ja mam v marci to bude este chladno ale nie snad uz velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mat vo februari... tema sa radsej mala volat zima 2011 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, my máme v januári :-) ;-)
Odpovedať
A podla mna su svadby pekne aj v zime. Ak by sme mali sneh boli by to krasne fotky
Odpovedať
meddy aspoň ty :-D ;-) :-)
Odpovedať
Zaspali sme na vavrínoch? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,no ja som si povodne myslela ze bude svadba co najskor po novom roku ale vcera ma moja polovicka vyviedla z omylu- v zime svadbu mat nechce...takze teraz neviem ze co...ale este mame cas tak sa dajak dohodneme...
Odpovedať
Marti... prečo? no síce my sme mali mať v apríli ale v apríli mám termín pôrodu takže :-D Rovno z hostini na pôrodnú sálu :-D to by nebolo moc vhodné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem preco. mali sme mat teraz v septembri ale sme ju odlozili, tak uz som ju chcela mat hocikedy. ja som najprv navrhla silvester. je to piatok, vsetci maju volno, po svadbe dva dni vikend na regeneraciu... doma nepreslo. :-p mne je to uz maximalne jedno len nech to uz je...
Odpovedať
Marti...silvester dobrý nápad :-D Ale neboj dočkáš sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, len ked si najprv poziadana o ruku- prva svadobna nalada, potom ked uz mame termin a behas po salach a satach- druha vlna nalady, potom sklamanie ze zatial nic nebude, trha ti srdce ze som teraz mohla byt v svadobnej horucke :-( viem ze sa budem tesit a ze si beriem muza ktoreho milujem, len mam strach ze zo mna vsetka ta nalada a tie napady vyfucia a nebude sa mi chciet uz nieco si chystat sama. ze uz to len budem chciet mat za sebou... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Marti..mysli pozitívne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ;-) :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som na nete nasla automaticky bublifuk na baterky...sam ti fuka bublinky...co uz nevymyslia...
Odpovedať
:-D :-D :-D daj link :-D
Odpovedať
Profilova fotka
madarska stranka...
Odpovedať
aha idem moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, pozerám, že budete mať hostinu v " Olympii" :-) tam sa vždy s kamarátkou zašijeme, keď sa stretneme :-)
Odpovedať
Meddy hej v Olympii :-) Mne sa tam páči ;-) A môj brat tam mal svadbu ;-) A bolo to supeeeer :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu a už máte všetko zajednané? Myslím celkovo.... :-)
Odpovedať
meddy kuk http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ;-) :-)
Odpovedať
A potom pošlem odpoveť...lebo píšem z práce a tu to nemám uložené ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Ako idú prípravy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu tak mám pocit, že už máte všetko :-D
Odpovedať
:-D :-D Ale nie nemáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak aspoň oproti nám ;-) my okrem šiat a postavičky na tortu nemáme nič :-D :-D snáď len ten dátum :-D
Odpovedať
;-) :-) :-D Neboooj :-D
Odpovedať
1
2
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?