Svadba január 2011

Zobraz úvodný príspevok
Možno je tu taká témička ale ja som ju nenašla :-) Okolnosti ma prinútili presunúť moju svadbu z apríla 2011 na január 2011 ;-) Sú tu nevestičky ktoré budú mať dúfajme rozprávkovo-zasneženú svadbu :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata - preklep - nie mám sa, ale mám ŤA.... :-D :-D :-D aj keď aj seba :-D :-D :-D
Odpovedať
Meddy....no 19.9 son narodená :-D Ale mala som by októbrovka 2.10 ;-) A čo veď aj ja mám preklepy a často :-D :-D :-D :-p A celkom super preklep :-D :-D :-D
Odpovedať
IDeeeem dieťa moje :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak blahoželať budem potom ;-) paaaaaaaa
Odpovedať
Meddy....ale netreba mojko :-D :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata :-D :-D ale áno, najskôr písmenkami a keď si budeme hľadieť do očí, tak aj pravicou :-D :-D ;-)
Odpovedať
Meddy....to si píííš že dáme stretko :-) :-) :-D A kúpila si broskynkový čajík..nikdy nevieš kedy prídem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Inááč 8 strana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mata zatiaľ nie, ešte že si mi to pripomenula :-D :-D :-D
Odpovedať
Meddy..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte tak ako pripravy??? my musíme pomaly kupovať obručky nemate dobtý typ??? a inač čo všetko už mate? Takže broskynový čaj sa tu pije hmmm ten mam rada.
Odpovedať
Mufka.janka...obrúčky sme kupovali cez net a sme spokojný :-) Hej broskyňový :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mufka neviem, nám ich bude robiť známy ;-) Broskyňový si nakázala Mata, čo už s ňou, musím jej dopriať :-D ;-)
Odpovedať
a cez aku stranku???
Odpovedať
Mufka...drahý objednával spýpatm sa zajtra ti dám veideť ;-) Meddy....cssssssssssssssssss ja som si nakázala? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale nie mojko :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mata nooooooooooooooo :-D :-D :-D tak dobre, bolo to dohodou :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Budem rada a zisti aj čo stali. Diky
Odpovedať
Zajtra ti napíšem ;-) :-)
Odpovedať
Kde ste bábiky? ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D si čítala že včera zase v nemocke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-o čože????? nečítala! :-. a ste v poriadku?
Odpovedať
Meddy....heeej prekopírujem sem
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
Baby niečo na mňa lezie. Škrábanie v krku,bolesť hlavy,teplota takmer 38,2 A ešte aby toho nebolo málo niekedy keď sa vystriem silno ma zapichá v podbrušku(ako keby kŕč) Takže zachvílu pálime na pohotovosť Držte palce tu je jeden prísvok i´dem další
Odpovedať
Vieruš...ďakujem pridám foto na FB čo sme podostávali No u Radkovej tetušky som myslela že skolabujem A ona "bosorka" neviem čo ju to napadlo že neni si Ty tehotná?(pritom málo ktorý z rodiny vedia že som tehu) Ale naozaj niektoré ženy to dokážu vycítiť a ja že nie veď budeme mať svadbu Potom sme boli u budúcej svokry(Radkovej maminy) ona milá(už dávno vedia že čakáme mimi) tak malej pokupovala vecičky síce trišku väčšie číslo na 12 mesicov Ale vynosíme A moja mamina nám dala vaničku na kupkanie(ešte po sestre 12-ročná vanička) ale je peknučká A v Maxe mali zľavy na letné veci tak som malinkej kúpila Barbie plávacie koleco,Macko Pooh čln a psíkové rukávniky zase som na nadštandrate-mali ju voľnú Juj sa bojím o malinkú ďalšíí prííspevok
Odpovedať
Ahojte Od 13:00 som domka Horúčku mám 37,5 takže už je to lepšie...gyndoš podľa utz povedal že malinká ratie ukážkovo-podľa tabuliek,srdiečko bije sa teším Ale totálne som na*ratá PC je totálne v*jebaný....skapal nejde zapnúť Už aj Radim skúšal nejde...takže budúci týždeň ideme kupovať neetbook Lebo notebok(cez ten teraz píšem) potrebujem ja...mám tu dokumenty do roboty a tak A keby Radimovi trebalo na stavbu nemá s čo zobrať Takže ďalší škrt cez rozpočet BABY DNES PRIŠLI PRE MALINKÚ NEXT VECIČKY odfotené sú pridám na FB a tu dnešný(posledný) :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata takže si doma alebo v nemocnici?
Odpovedať
Meddy....domka od dnes(13:00)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?