Svadba január 2011

Zobraz úvodný príspevok
Možno je tu taká témička ale ja som ju nenašla :-) Okolnosti ma prinútili presunúť moju svadbu z apríla 2011 na január 2011 ;-) Sú tu nevestičky ktoré budú mať dúfajme rozprávkovo-zasneženú svadbu :-) x-)
Odpovedať
Meddy...5 strana :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu ale sme šikulky :-D :-D :-D
Odpovedať
Meddy......veru šikulky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lulu :-) ako sa dnes dievčence máte? :-)
Odpovedať
Meddy....ahooj dobreeeeee :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je ticho... :-( Lulu kam si zmizla? :-)
Odpovedať
Meddy....;-) Ahojte :-)
Odpovedať
caute kocky, v januari asi nebudu problemy s obsadenymi terminmy :-D .. a naahodou podla mna,aj v zime moze byt nadherna zasnezena svadba,dokonca so slnkom ;-) ...a aj v juli moze spravit skrt cez rozpocet pocasie, ked prsi a je zima...tak drzim palce, nech to dobre vyjde
Odpovedať
ahojte tak ako prípravy na zimnú svadbu??? Baby berte to tak že my budeme môcť mať tie krasne chlapaté kožušky. v lete sa také nenosia :-D :-D :-D :-D . dala som sa nahovoriť na vešticu. a tá mi nepovedala moc dobre veci okolo svadby. čo si mám o tom myslieť???? ja asi odpadnem
Odpovedať
Profilova fotka
mata ahoj, vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucy presne tak, vždy keď sme sa išli spýtať na niečo okolo svadby, tak nám bolo povedané, že stačí zajednávať koncom októbra, začiatkom novembra ;-) A v zasneženú svadbu dúfam aj ja :-D mufka prípravy pomaly, ešte skoro nič nemáme :-D :-D . Po kožuškoch pokukujem, len mi zatiaľ ešte žiadny nepadol do oka. Teda tie, čo boli na predaj :-D. A tej veštice sa neboj, ty si zariaďuješ svadbu ;-) , môže ti to iba pomôcť - budeš vedieť, čoho sa vyvarovať ;-) :-)
Odpovedať
Lucy...vitaj medzi nami :-) Presne máme všetkých dodávateľov len pre seba :-D I keď u nás bol iný dôvod :-N Meddy...vieš o čo sa jedná :-N ;-) Mufka...zatial sme moc nepokročili...teraz sú to skôr iné prípravy :-D Ja vešticiam neverím :-N Aj ja verím v ROZPRAVKOVO ZASNEZENU svadbu x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) No kde sme? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mata :-) tu som :-D :-D
Odpovedať
Meddy....ahoj :-) Ako prípravy, ako sa tu mávate? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mata :-) prípravy - nič nové, už by som to asi mala rozbehnúť, že? :-D :-D
Odpovedať
Meddy....nehovor :-D My sme sa nejako tiež zabrzdili :-D Ale teraz chystáme inú výbavičku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mata :-D tak to už by sme sa mali rozhýbať :-D :-D
Odpovedať
Veru ale tu v svadobnom plánovači mám už skoro všetko doškrkané po 3 týždne pred svabov takže teraz mám chvílu pohov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
=-) no ty si aká šikulka ;-) takže teba by som sa skôr mala pýtať, čo ešte nemáš, ako čo áno :-D
Odpovedať
Meddy...ale zase nepreháňajme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D Mata máš pravdu, len vybavuj, aspoň ak nebudem vedieť čo odkiaľ, tak poradíš :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mata tak ako som tak teraz pozerala do plánovača, tak ja ešte nemám ani veci, čo majú byť vyriešené 9 - 11 mesiacov pred svadbou :-D :-D :-D
Odpovedať
Meddy....na čo čakáš? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mata :-D :-D :-D no to netuším =-) . Ale dobre teda, prehovorila si ma :-D . Teraz som na PN-ke, tak keď mi skončí pustím sa do toho ;-)
Odpovedať
Meddy....to som rada :-D Idem moja brú nocku a príjemný zvyšok večera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata aj tebe :-) hlavne kľudnú nocku a kráááásne sníčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) dnes som tu prvá? =-) :-D
Odpovedať
Meddy....asi áno :-) Dobré ránko x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?