Svadba január 2011

Zobraz úvodný príspevok
Možno je tu taká témička ale ja som ju nenašla :-) Okolnosti ma prinútili presunúť moju svadbu z apríla 2011 na január 2011 ;-) Sú tu nevestičky ktoré budú mať dúfajme rozprávkovo-zasneženú svadbu :-) x-)
Odpovedať
meddy, dakujem. :-) ja som ho lubila a stale ho lubim, ale toto by nebol zivot.
Odpovedať
Meddy..no tak to ano :-D Drobculka....presne ;-) Baby tak ja idem na tu pohotovost teda ;-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
drobculka, lepšie bolestivé rozhodnutie ako smutné manželstvo.... ;-)
Odpovedať
Dobrý deň. Píšem v mene mojej pritelky (Lucii-lul756) Takže bol to znovu rozbiehajúci sa potrat..dostala lieky na zastavenie....bude minimálne týžden v nemocnici,má tu aj notebook,píšem cez neho..Lucka sa zrútila chcela Vám sama napísať ale nemala na to silu..ona sa vám určite ozve ale ešte sa spamätáva
Odpovedať
A tehotenstvo je označené ako rizikové...keď sa to d zajtra nezlepší bude musieť podstúpiť operáciu
Odpovedať
Profilova fotka
lulu nevzdávaj sa, budem na teba myslieť!!!
Odpovedať
lulu, drz sa.
Odpovedať
Ahojte...Dakujem Moc ;-) Meddy,Drobculka môžete sa zapojiť aj do diskusie Svadba v roku 2011 tam som častejšie :-N Ale aj tak na Vás myslím
Odpovedať
ahojte, moze mi prosim niekto poslat kontakt na DJ - Fero Kabat? velmi pekne dakujem!
Odpovedať
Bledulkak.....nemám nepoznám
Odpovedať
Bledulkak...a odkial je?? Alebo založ tému že DJ - Fero Kabat..da mi niekto kontakt?
Odpovedať
fero kabát xxx - mal by byt zo zlatych Moraviec ale nie som si ista...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Drači...radšej to aj pošli do Ip aby to nezmazali ;-)
Odpovedať
dakujem velmi pekne za kontakt na DJ :-)
Odpovedať
Dobrý deň Lucia zase začala krvácať Je v ambulancii,ozvem sa Vám potom Chcela aby som Vás pozdravil a aby ste jej držali palce(v zastúpení jej priateľ Radim)
Odpovedať
Profilova fotka
Fero Kabat je dj zo ZM resp.z Čiernych Klacian co je dedinka pri ZM a je perfektny,najsamlepsi a uzasny poznam ho pochadzam zo ZM ;-) jeho brat robi kameramana a jeho otec rozvoz-autobus,mikrobus podla poctu hosti takze tak,jeho pracu som videla xkrat na stuzkovych ci svadbach skoda ze je obsadeny na nas datum ... inak ajojte baby svadba v zimnej rozpravke v snehu vam dufam vyde x-) lucka drzkaj sa uz som ti pisala aj v nasej temicke ...
Odpovedať
A kde ste sa stratiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????? (to som ja Lucia) :-N ;-)
Odpovedať
ahojte, aj my mame 8.1.2011 :) pridavam sa k vam :)
Odpovedať
Bambo..Vitaaaj :-) Čo už máte vybavené :-N :-)
Odpovedať
:) dakujem.. ja asi patrim k tym pomalsim :) mame zatial salu, farara, kostol, popolnocne saty, kravatu + koselu + manzetove gombiky + kravatu po polnoci :) to je vsetko :)
Odpovedať
Bambo..čo chceš? super :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence, lulu som rada, že si to tak super zvládla! :-) Drž sa aj ďalej! ;-) bambo vitaj :-)
Odpovedať
Meddy....ďakujeeeeem :-) Ako sa máte dievčence? :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence, kam ste všetky zmizli? :-.
Odpovedať
Meddy...tu som :-) Juj aj u Vás je taká zima? U nás tiež a neviem si predstaviť že v takej zime budem mať svadbu :-D Keby aspoň sneh napadal....kvôli foto a atmosfére :-D x-) :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu :-D tak ako som tak čítala, ty si sa bola pozrieť u nás na jarmoku :-D :-D :-D . Škoda, že som si to neprečítala skôr, mohla si dobehnúť na kávu ;-)
Odpovedať
Meddy.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu, no nie? :-D :-D :-D Inak v sneh dúfam aj ja a ani by mi nevadilo, ak by aj snežilo :-)
Odpovedať
Meddy....mohli by to byť pekné foto :-) A ozaj tvoja dcérka už chodí do školy že? Do kolkeho ročníku chodí? 8-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu aj ja si myslím, dokiaľ by nám nenamokol účes... :-D :-D Malá už začína tretiu triedu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?