Svadba Hlohovec 9.10.2010

Profilova fotka
ahojte baby, ktorá máte svadbu v tento dátum? Čo už máte vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
je tu daniela.k a lenicao v tvojom termine.. ked kliknes na clenovia - Hlohovec a zoradis si to podla datumu tak ich najdes.
Odpovedať
Ahoj ak mas pevny termin tak nevahaj a zabezpec si salu,kameru,fotografa....mas v podstate vyhodu este si mozes vyberat neskor moze byt tvoj favorit obsadeny....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, sálu už máme, foto aj kamera sa rieši, od nového roku poriešime šaty...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko - v podstate sála, kameraman, fotografa a dj sú veci, ktoré ponáhľajú najviac - ostatné sa dá doťahovať postupne a kedy máte termín? prajem príjemné chvíle pri prípravách:))
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 4. septembra. Tiež máme vybavené najzákladnejšie veci (sála, DJ, kamera, foto), po sviatkoch pôjdeme na matriku oficiálne podať žiadosť o uzavretie manželstva. Vidím to tak, že si budem musieť ku každej úlohe dať aj dátum na plnenie, nech si v lete nenaháňam vlastný chvost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme 9.10, už aj zarezervovaný a zaplatený na matrike, lebo je to dátum mimo toho ich zoznamu, že kedy sobášia. A hned z matriky sme išli na Jašter, lebo tam by sme chceli mať hostinu. To je predbežne zaistené, ešte tam pôjdeme podoťahovať podrobnosti. No a foto vyzerá na nášho kamaráta, ktorý robí krásne foto, kameraman tak isto je kamarát. :-) A od nového roka postupne pomaličky budeme riešiť dj, šaty, výzdobu a tak
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte som dalsia do klubu na tento termin...Mame zatial zajednane Beladice ,foto a kamera Zitnansky... Dalej este nic lebo neni casu...
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitaj do klubu, ono je v podstate dosť času. Ja sa zatiaľ len kochám obrázkami, vo februári by som si chcela poskúšať a snáď už aj zajednať šaty. Tiež t máme komplikované časovo, lebo sme obaja do večera v práci, a na všetko si musíme brať dovolenku, je to na figu takto, ale čo už
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte kočky, prosím, neviete niekto o nejakej peknej sále, ktorá by bola v blízkosti HC pre cca. 70 - 80 ľudí? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
skús Červeník, alebo niektrú zo sál v hc. Hotel, empírové divadlo, dole na Mieri :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte prosim vas neviete niekto o dobrej vizazistke v okoli HC ,,,a kadernicke ??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte neviete prosím vás o nejakej sále, reštaurácii v Hlohovci alebo v okoli Hlohovca pre cca 50ludi??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@miska.b -Kadernicka Nikol Kostrnova-mlada sikovna baba salon ma oproti kamennej skoly v Hc
Odpovedať
@pepieska v HC jedine Hotel Jelen,hotel Stofing,terasa alebo blizko Cervenik u Mihalika
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka979 a reštaurácia mier? alebo foodfarm? niečo o tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@miska.b kozmeticky salon Moni-ca na pešej zone pri papiernictve platan hore na poschodi
Odpovedať
@pepieska -nemozem odporucit...nemam skusenosti....preco prave tam je to dost od ruky nie,
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka979 neviem tam som sa bola zatial pýtat a ešte rozmýšlam nad emirkom?o tom niečo niekto neviete? ako to tam je cenovo
Odpovedať
@pepieska myslis Empirove divadlo? tam je krasne prostredie moze to tam byt super,cenovo neviem ani ako tam varia...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?