Svadba bude 15.8.2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Tak uz mame pevny termin :-) Ma ho este niekto?
Odpovedať
nikto na tento datum?
Odpovedať
Ahojte babenky, aj my s priateľom plánujeme termín na 15.9.08 ale ako som sa dočítala tento termín nie je možné sa sobášiť v kostole, tak ho budeme musieť posunúť asi o týždeň dopredu. Inak vobec s ničím sme este nezačali - len teoretické plány. Už je potrebné si začať rezervovať sálu, šaty, DJ, kostol??? Vy s te v tomto šikovné!!
Odpovedať
lusom ahoj. Tak ako idu pripravy?
Odpovedať
halo
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, som tu nova... pozeram, ze niekto bude mat svadbu vtedy ako my... :-)
Odpovedať
no tak minimalne ja urcite... 8-)
Odpovedať
mimitomi tak ako idu pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) takmer ziadne este... mam teraz este ine male povinnosti...ha ha, ze male... no 3 statnice, pisanie diplomovky...co ti budem hovorit... akurat svadobnu salu a DJ, inak este nic...a vy co? ako? posli nejake dobre tipy na hocico ...vsetko pomoze...paa
Odpovedať
No my tiez zatial toho vela nemame. Mame salu a hudbu. Momentalne riesim kameramana a fotografa a rozmyslam ze by uz nebolo od veci ist pozriet saty a zajst na faru no neviem kedy sa tam dostanem.
Odpovedať
a zabudla som aj obrucky uz mame doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) tak ste na tom velmi podobne... akurat tie obrucky este nemame, ale akurat sa dohadujeme, ze po mojich statniciach pojdeme vybrat... juuuu, ale pekny datum mame, nie? uz len keby pocasie vyslo...
Odpovedať
no tak to urcite mame pekny datum a skusim sa nejako s tym hore dohodnut aby nam aj pocasie vyslo.... :-) Tak mas pravdu najprv povinnosti teda tie statnice a potom zabava teda svadba... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj, no, tie obrucky...uz by sme mali poriesit.... krasne su tie vase.. aj snubny mas nadherny...a tie nechty...ehm, no...asi mi neprides urobit na svadbu, vsak? :-D to by si asi nestihla.... :-D :-D :-D inak, vyberali ste si datum podla nejakych kriterii?teda co rozhodovalo?
Odpovedať
Ahoj baby, mi mame tiez termin 19.8. ako som to tu trochu prebehla...niekto pisal, ze ich farar nechcel zasobasit, kvoli tomu, ze je prikazany sviatok. mate niekto podobne skusenosti?? bo chceme mat obrad urcite v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa pridam:)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia1881, ano, v ten den ma katolicka cirkev ( teda greckokatolicka urcite) sviatok. Mne knaz povedal, ze to problem nie je.. v kostole budu dve liturgie normalka doobeda a my budeme mat poobede ale iba svadobny obrad, bez liturgie...je to o dost kratsie a aj krajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zso vitaj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caaaauteee, aj ja sa ktomuto terminu pridavam!!! :-) :-) :-) Ano, v tento den je cirkevny sviatok, ale nas knaz s tym nemal problem, tak to je faaaaaajn!!! Mate uz na tento termin saticky? Lebo ja este éééé, ani som este niekde nebola skusat, tak ako ste na tom vy???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky!!! ja som este nic nebola skusat, ale vyhliadla som si cez net..tak dufam, ze mi ich este nikto nevyfukol na ten nas termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OOOO, a z akeho mesta si?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo Sabinova :-) ale saty si vyberam v Presove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty si rimo alebo grecko- katolicka? lebo ja som tu uz pisala, ze nas knaz v otm tiez nevidel problem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som normalne, rimsko-katolik!
Odpovedať
Profilova fotka
aha, aj ja som normalne greckokatolicka :-) ja len ze ci v ten mame sviatok len my ci aj vy...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame sviatok, ze Nanebovstupenie panny Marie.
Odpovedať
mimitomi dakujem za pochvalenie obrucok a aj vsetkeho ineho... ten zasnubny je naozaj krasny a v skutocnosi este krajsi... a tie nechty moc nechval este sa len ucim. Chcem si robit sama. A to nemam ani tie pruzky na nechty tahala som to len podla oka. Posledny krat co som si robila mi uz celkom vysli. Len ked ja mam take dost lamave nechty. Tak dufam ze rovno pred svadbou ich polamem... No asi by som ti nestihla prist spravit a ako sa poznam urcite by sa mi triasli ruky... tak by to asi dobre nedopadlo.
Odpovedať
Vcera som bola skusat saty a dnes som si ich bola rezervovat. Som rada ze uz to mam tak povediac z krku. Moc som sa bala ze na seba nic pekne nezozeniem ale podarilo sa. No este aj tak chcem schudnut do svadby. Saty mam take ze nebude problem ich zmenit tak kludne mozem. Popripade by som si este vybrala ine.
Odpovedať
Profilova fotka
ciiii......tak to ti zavidiiiiim :-) a nemas nejake foto? nech vidime aka budes krasavica..
Odpovedať
no mam take nie velmi kvalitne. Ale nechcem ho davat tu aby ma zenich nevidel...
Odpovedať
ahojte babule, tak vy uz nakupujete svadby a obrucky....fuha, tak to som teda asi naozaj velmi pozadu. Keds te si isli kupovat saty, vedeli ste aky styl chcete? alebo tam priamo v salone vasnejake saty ocarili? A vedeli ste hned, ze ktore chcete? ja sa obavam,ze ked pojdem vyberat nejake saty,ze sa nebudem vedier rozhodnut :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?