Svadba august 2012

ahojte je tu niekto kto sa vydava v auguste buduceho roku? :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ešte nebola požiadaná, ale očakávam to už čoskoro ;) a plánujem to na takýto nejaký termín... aaa gratulujem ;P dnes si bola požiadaná?
Odpovedať
nieee mna poziadal o ruku 1.marca :D a kedze tento rok je prilis skoro na svabu tak sme to dali na buduci rok na 4.8.2012 :D
Odpovedať
noo mna to caka 25.augusta 2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem, baby :P ja ešte nie som teda požiadaná ;) ale sme predbežne dohodnutí na jún kvôli futbalu (keďže hrá) ;) čo všetko kvôli tomu športu treba prispôsobiť... hrúza :) tak držím palce v prípravách...
Odpovedať
Profilova fotka
@ahapo aj mi budeme mat 4/8/12...to je ale pekny datum, vsak?
Odpovedať
ahojte baby :D taaak vela stastia ...uz robite nejake pripravy :D ja uz mam zarezervovanu salu kostol a pomaly idem na kameramana fotografa a dj. u nas v meste je to tu vsetko obsadene az do roku 2012 :/
Odpovedať
Profilova fotka
čaute nevestičky. My sme sa tiež rozhodli pre 4.8.2012. Je to taký symbolický dátum. Moja polovička ma s tým, aby som vybrala dátum, prekvapila v robote. Už máme rezervovanú sálu, uvažujeme o kameramanovi, fotografovi a djovi.
Odpovedať
Ahojte keby ste nieco potrebovali kuknite si na facebooku svadobny salon lady msju tam velky katalog pre inspiraciu:-))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ja sa tiež pripajam mi budeme mať svadbu v piatok 31.8.2012 dufam že nebude privelmi horuco, a mam už šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno ja s drahym si povieme spolocne ANO 25. augusta 2012 .... a zatial mame rezervovanu salu afotografa...
Odpovedať
ja sa tiež pridávam, svadbu máme 25.8.2012, máme kostol rezervovany, salu vybratu uz len rezervovat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj ja sa budem 25.8.2012 vydavat..hura uz sa tesim...
Odpovedať
Aj ja sa pridávam mi máme svadbu 11. 8. 2012 presne na moje narodeniny. Zatial mame rezervovanu salu, fotografa, nakupeny alkohol, dohodnute vinko a kolaciky. Priebezne sa pracuje na dj a kameramanovi. UZ MAM SATY :-D a vyhliadnute obrucky a pohare.
Odpovedať
Fuha salocka, nejak sa ponahlate...Ja mam tiez svadbu 11.8. a jedine, co zatial mame je zarezervovany kostol :)..Saty , sala a obrucky su zatial len vybrate, nejak sa neponahlam, ved este je cas :))
Odpovedať
@speckarka No k satam som sa dostala nahodou cez bazar tak su uz moje :) snazime sa vybavit teraz co najviac lebo ma cakaju statnice, a nechcem mat potom toho vela nech sa mozem kludne ucit a nie rozmyslat co treba este vybavit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mi už mame fotografa teda lepšie povedane fotografku a dnes som objavila užasne topanky na fotenie tak sa ich už neviem dočkať :-) ale ako čítam pomaly všetky ste si prve zajednali kostol takže to ma čaka najbižšie
Odpovedať
Profilova fotka
tak pokročili sme o kusok drahý už ma oblek nahodne sme tu našli v bazari velmi pekný biely a ja som si hned aj topanky kupila a kostol nejako stale posuvame nemôžeme sa tam vychystať.
Odpovedať
my mame svadbu 18.8. zatial mame rezervonanu salu a dohodnutu firmu na catering. zajednala som uz aj fotografku. vela uz ma obsadene terminy na buduci rok. a kostol este stale vybavujeme. nechceme to u nas, ale inde a je s tym celkom problem... :-| saty by som si chcela objednat cez net. nemate nahodou niekto skusenosti s tym? ;-)
Odpovedať
My mame 11.08 a mame salu, DJ, fotografa, kameramana, oblek, sofera, fontanu...Uz sa neviem dockat! :-) Len neviem,ako to vyriesim so satami,lebo sa mi kazdy tyzden pacia ine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja aj ja aj ja budem mať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky nejakeho starejsieho ale dobreho starejsieho z okolia ziliny poznate??? ak ano prosim IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky, tak aj ja sa pridávam. máme svadbičku 18.8.2012. Máme zajednanú sálu, DJ a predbežne zajednaného kameramana s fotografkou. Mattik tiež máme problémy s kostolom, ale verím, že sa nám to obom podarí vybaviť k našej spokojnosti...
Odpovedať
ahojte baby, aj ja sa pripajam. budem sa vydavat 25.8.2012 :) uz sa neviem dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kostol vybavený by ste kočky neverili aky problem može byť s tým že chcete svadbu v piatok a nie v sobotu, a to sme si ešte museli vybaviť ineho farára lebo by nam to ani nemal kto spraviť
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...aj my planujeme 4.8.....kedze chceme vypadnut z londyna, ked tu bude ta olympiada...kde budete mat svadbu?...my to chceme mat na bojnickom zamku a hostinu este nevieme :-) ...neviete baby nahodou o nejakej dobrej sale v okolii prievidze, bojnice alebo ziliny? dakujem
Odpovedať
tak uz sa aj nam konecne podarilo vybavit kostol :) zajednali sme si aj kapelu a nasla som si aj saty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucindaa7 dakujem velmi pekne....nasi sa boli popytat vo Vixe, tak mozno to budeme mat tam...uvidime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?