Svadba august 2012

Zobraz úvodný príspevok
ahojte je tu niekto kto sa vydava v auguste buduceho roku? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 no tak to aj ja dufam :)) urcite si vyberieme najkrajsie saty na svete :))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik tak v to dufam :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka aha no ok, ja som este ani na fare nebola :D
Odpovedať
@petty5 no tiez sa berieme v kostole pod ktory nepatime :) a nevies kolko sa plati???:)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no neviem ci to nie je v kazdom kostole rozdielne... nam povedal, ze poplatok je 70 EUR
Odpovedať
@petty5 takze to sa vlastne plati v kostole a akosi nechapem zaco je ten poplatok???kedy budete mat nauky??to ste sa uz nahlasili ci ako???lebo viem ze ich mame mat len neviem kedy sa mame nahlasit??? fakt dik za info:)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no ani presne neviem za co vsetko je ten poplatok... ale musi sa to zaplatit. nauky povedal, ze je na nas kedy si dame, vzdy je zoznam vyveseny na fare na nastenke aj na nete. tak my ideme uz tento mesiac, nechcem to nechavat na neskor, lebo potom budem koncit diplomovku a ucit sa na statnice. ale vravel nam, ze nauky musime absolvovat aspon 3 mesiace pred sobasom. a o nahlasovani nic nevravel, len ze si mame pozriet rozpis kedy su a vybrat si datumy, ktore nam pasuju :) a nemas za co :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka najlepsie je pozriet si stranku farnosti kde chces mat sobas a tam urcite budu informacie o tom ako dopredu sa mate nahlasit a kolko budu trvat nauky. No a mozno tam aj bude rozpis terminov na jednotlive nauky. Teda aspon v nasej farnosti to tak je :)
Odpovedať
@petty5 no pekne tak to by sme asi mali ist pozriet aj my:) len neviem ako to bude tu ako sa to riesi u nas ci nam da farar alebo si mozme vybrat termin my:)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka tak to si uz musis zistit. ale podla mna vam da na vyber :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka to je velmi individualne. da sa dohodnut s fararom, my sme boli teraz za nim na vianoce a povedali mu, ze neprideme domov do augusta, vlastne az tyzden pred svadbou a povedal, ze tak si to urobime v auguste tesne pred svadbou. a o tom poplatku som tiez este nepocula.. len nam dal vypisat take papiere, presne datumy krstu, prijimania, birmovky a priatel si ma doniest krstny list, lebo on nie je od nas.
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky ako pokracujete s pripravami? ja sa chystam vo februari na svadobny veltrh co bude v Inchebe, tak som zvedava ci tam najdem nieco vhodne na vyzdobu o akej snivam :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dievcence a co vy mate teraz prestavku v planovani a pripravach? :) ja mam od dnes uz aj satky rezervovane, som nimi nadsena, ocarena a uz sa neviem dockat, kedy si tieto satky obleciem najblizsie :) a vcera sme zaplatili zalohu hudobnej skupine. Takze nachvilu si od svadobnych priprav mozeme oddychnut, ako ste na tom vy?
Odpovedať
ono, ja by som strasne rada riesila dalsie veci a najma pozerala uz po satach, ale o cca 3 tyzdne mam prvu cast statnic tak sa musim venovat uceniu :( takze ako si napisala katusik - ja mam momentalne prestavku v planovani. no ku dnesnemu dnu mame salu, kapelu, kameramana a fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_lekna fiiha tak to drzim palce na statniciach, nech ti to dobre dopadne :) ja si teraz tiez musim dorobit este tri skusky a potom nas caka vikend v bojniciach a pomaly mi tusim zacne aj dalsi semester :))
Odpovedať
@kaktusik dakujem ti pekne ;) tiez nech ti to vsetko vide a uzite si vikendik :))
Odpovedať
Profilova fotka
keby ste mali zaujem o krasne spolocenske saty pozrite si v albume, viac budem mat asi koncom februara, krasne dlhe leskle cervene popolnocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jinx23 priamo v Bojniciach je velka sala mali sme tam stužkovu je to kulturny dom ale na okoli je vela hotelov a penzionov treba tam isť mrknuť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 to je riadne vela to nič v zlom ale to si asi do vrecka vypýtal lebo moj kolega mal nedavno svadbu a kaplanovi povedal že mu neda nič za sobaš lebo pozna rodinu ktorej sa to zíde viac :-| a bolo
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky kedy budete posielať Svadobne oznamenia kedže vea ludi planuje na august dovolenky asi dva mesiace pred svadbou je kratky čas hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
@adrianka22 ahoj, my síce plánujeme svadbu na júl, ale kvôli dovolenkám chcem poslať oznámenia najneskôr v marci....no a potom asi tak mesiac pred svadbou všetkých obvolám a pripomeniem sa....:-)..nemám totiž dobrú skúsenosť so spoliehaním sa na to,že ľudia pochopia z pozvánky /či už je tam RSVP, alebo rovno napísané prosím potvrďte svoju účasť), že majú potvrdiť svoju účasť......:-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin v auguste a oznamenia s pozvankami budeme posielat niekedy v aprili, nech si vsetci stihnu vybavit volno. Ale predbezne sme uz ludi informovali o termine, lebo niektori uz teraz museli bojovat o dovolenku v auguste.
Odpovedať
baby, ja som mala svadbu minuly rok v lete, odporucam, svadba v lete je krasna, vyslo nam pocasie, mame krasne fotky a hlavne mi nebola v satach zima :) drzim vam palce a prajem, nech vam svadby vyjdu podla vasich predstav. inak, ked budete riesit oznamenia a pozvanky, tieto baby su paradne, maju krasne oznamka, my sme s nimi boli velmi spokojni, tak odporucam :) http://www.svadba-oznamenia.sk/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Kočky ako pokračujete s pripravami? A neviete mi poradiť ake kvitky kvitnu v auguste alebo ake sa daju zohnať za dobru cenu rozmýšlam čo dať na stoly dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucindaa7 pripajam sa k rovnakemu datumu :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?