Svadba august 2012

Zobraz úvodný príspevok
ahojte je tu niekto kto sa vydava v auguste buduceho roku? :D
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez 11.8. :) a zatial nemame nic - cakame na potvrdenie miesta. . .
Odpovedať
Profilova fotka
aj my 11.8. :D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 11.8. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a my mame 18.8. :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 18.8. :)
Odpovedať
a my 25.8. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 tak supeeer :) a co uz mate vsetko vybavene? ja este ani saty nemam, ale buduci tyzden chcem pobehat nejake salony, tak snad tie moje vysnivany saty budu este volne..
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik no zatial mame len tie najzakladnejsie veci - kostol, salu, kapelu. nad fotografom este uvazujeme ci zo snubencovej rodiny alebo ci jedneho znameho... no a saty tiez este nemam... ale uz sa tiez chystam pobehat salony :) a drzim prsty nech najdes tie prave saty a nech su este volne ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 tak to sme na tom rovnako, tiez mame salu, kostol, hudbu, ubytko pre hosti, kamerana budeme mat z rodiny a fotografa kamosa :))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik jeeej,tak to fakt, ze rovnako :) akurat my este ubytko mame, ale tak neviem ci vobec budeme potrebovat. asi len pre par ludi z priatelovej rodiny... potom sa pochval ako so satami ;)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja saty este nemam, ale buduci tyzden chcem ist nejake pozriet.. som zvedava ako to dopadne, vobec neviem co mi pristane, nepatrim k babam co maju miery 90-60-90 :) viem ze urcite chcem saty s ramienkami a hlavne nie saty so suknou ako slahacka. paci sa mi nieco take http://www.salondiamond.sk/michelle-p... a daju sa k nim dat aj take pekne ramienka
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 a ty mas aku predstavu o satach?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kaktusik jeeej, pekne saticky :) no neviem, tiez musim poskusat ake sa ku mne hodia... ale bud bez ramienok alebo ked tak ramienka tak dosikma ako napriklad na tychto satach: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/man... a chcela by som spanielsky zavoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 no presne take ramienka si predstavujem aj ja :)) neviem si predstavit nejake tenke spagetove, to by vyzeralo hrozne.. normalne sa uz neviem dockat kedy pojdem do salonov, dnes ma prepadla taka svadobna nalada :) tak dufam, ze to vydrzi kym budem mat po skuskach :)) a co sa tyka zavoja, ja ani neviem ci sa mi zavoj hodi, tak som zvedava :))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik presne tak, uplne suhlasim, mne sa na take spagetove ramienka vobec nepacia... aj ty mas este skusky? tak drzim prsty ;) tebe aj mne :D nech cim skor porobime a mozeme si ist vyberat saticky :)
Odpovedať
ahojte augustove baby kedy asi nesiete papiere na matriku?????
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 urcite to zvladneme :) ved svadobne pripravy su veeelkou motivaciou na to, aby som skusky mala za sebou co najskor. Ja okrem skoly chodim este aj do prace, tak niekedy je to celkom slusny blazinec, ale zatial som to vzdy zvladla. Uz sa tesim ako si budeme vymienat skusenosti zo svadobnych salonov :) @karolanka my mame svadbu v kostole a na matriku by sme mali ist minimalne mesiac pred sobasom. Aspon tak som to citala na stranke nasho farskeho uradu.
Odpovedať
Profilova fotka
zeny nestraste, my mame termin 11.8. tiez a nemame este vobec nic:(
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka a co vlastne treba na matriku??? Ja nejako som mimo co sa tyka tychto veci :-D
Odpovedať
@monicatko no tak to niesy sama:) akurat som citala ze obciansky rodny list...a mnam dali v kostokle nejaky papier co mame vypisat a odniest na matriku:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka849 a tak ani ja toho nemam vela... staci ak mas v tomto obdobi vybavenu restauraciu, hudbu, kameramana a fotografa - teda ti lepsi su obsadeni pomerne skoro.. no a na ostatne mas cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik, stale cakam na potvrdenie miesta, pani sa zatial neozvala a slubila nam to este minuly tyzden, tak ju dnes prezvonim. . .a potom mame predbezne fotografa zarezervovaneho, dohodli sme sa na stretnuti tento mesiac v BA ked bude (lebo je mimo BA). . . kameraman sa tiez rysuje, vyziadala som si ponuky tak uz len pozriet nejake ukazkove videa a rozhodnut sa. . .no a najvacsi problem mame asi s DJom, lebo by sme velmi chceli karaoke, ale s tym je dost problem:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to ano :) ja tiez robim, ale len na dohodu, ale aj tak je toho obcas dost... ano, ano, i ja sa tesim :) ja by som chcela buduci tyzden prejst aspon dva salony... tak uvidime ci to vyjde :) @karolanka no nam farar vravel, ze tak po velkej noci mame ist na matriku, aby to bolo aspon 3 mesiace pred svadbou, tak neviem no. my asi pojdeme tak ako nam vravel, aspon to budeme mat z krku :D
Odpovedať
@petty5 aj ja rozmyslam ze radcej skor ako neskoro:) a co presne tam poterbujes????
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka849 no vidis, tak pomaly uz budes mat vsetko najdolezitejsie a postupne si podla nalady a casu budes riesit ostatne veci, casu mame este predsa dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petty5 no ja pracujem na plny uvazok a do skoly chodim externe, takze je to celkom dost narocne. ale uz som v predposlednom rocniku, tak to uz nejak dotiahnem do konca :) ja mam naplanovanu navstevu troch salonov, tak uvidime ci ich prejdem vsetky alebo tie prave saty najdem uz v tom prvom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no k tej statnej zapisnici nam farar vravel, ze nam treba obcianske preukazy a krstny list, aj ked neviem ci nemyslel rodny list a krstny list urcite treba doniest na faru k cirkevnej zapisnici. neviem ci ty sa vydavas v kostoliku ci len na mestskom urade...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik tak to mas toho dost... ja teraz posledny rocnik, takze aj diplomovka, statnice... a este aj statnice na jazykovke, uff :D ale snad nejak vsetko zvladnem :) ja este neviem kolko salonov prejdem, ale snad ich nebudem musiet prejst prilis vela a snad najdem nieco v mojom meste, aby som nemusela behat kade-tade :)
Odpovedať
@petty5 ano ano v kostoliku takze nam vlastne treba ist na matriku??a este aj na cirkevnu matriku???
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no nam tak povedal, ze treba nam ist najprv na matriku s tym OP a krstnym listom (ked si to nesplietol s rodnym), tam sa spise statna zapisnica. a potom, ze mame prist na faru a tam sa spise cirkevna zapisnica. a na faru nam treba doniest krstne listy, teda vypis z krstnych listov ktory nemoze byt starsi ako 6 mesiacov. no a vypisany papierik, ze kto bude zenichov a kto nevestin svedok, dalej papierik, ze sme absolvovali nauky a este sa plati poplatok. no a my si musime vybavit aj licenciu - povolenie na miesto, lebo sa budeme brat v kostole pod ktory nepatrime...tak tolko zatial viem, dufam, ze som pomohla :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?