Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
vcera som sa bavila s jednou kamoskou a ona ze fotky sme robili den vopred.... poculi ste uz o tom? aj vy sa idete dat dfotit den vopred????
Odpovedať
@misel711 vies co, ani nie, lebo mam zajednaneho vizazistu... ale uvazujeme nad nejakym crazy predsvadobnym fotenim....
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski ona mi hovori ze to kazdy dobry fotograf povie zeden dopredu, ako oni maju krasne fotky, povedala ze to trvalo 4hod a ze bola potom dost unavena a nevie si predstavit zeby musela mat este obrad hostinu atd atd...
Odpovedať
my sa pojdeme tiez den dopredu ale dva:)bo moj priatel tiez foti svadby a tiez sa mu najlepsie foti v iny den, ze je viacej casu, menej stresu a lepsie fotky:)
Odpovedať
@misel711 @ewinecka ale jasne, ze to ma svoje vyhody. presne ako pisete :-) mne sa to al enechce absolvovat - 2x vlasy, 2krat vizaz, zaspinit si saty... (viem, ze su to len malichernosti, ale no co uz :-D ) Ano som leniva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski no toto este preberiem s buducim manzelom :D lebo na vsetko ma opacny nazor ako ja :D tak som zvedava co mina to povie...
Odpovedať
@misel711 ak bude suhlasit, urcite je to dobry napad :-) ale tak vytas zenske zbrane a vysvetli mu to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka a foti aj v BA? lebo my este nemame fotografa....
Odpovedať
@misel711 ahojky hej prisiel by fotit aj do BA:)ak chces pozri si na FB martin zikavsky photography.
Odpovedať
Profilova fotka
a btw co hovorite na video? mate aj foto aj video? lebo my sme nechceli video ze kto by to kukal a frajerov foter urazeny na zivot a na smrt ze on chce video.... akoze...
Odpovedať
@misel711 nemame video. mame draheho fotografa... aj ked mozno by som chcela taky ten klip zo svadby, lebo to uplne staci, malokto pozera dvd zo svadby viackrat (okrem nevesty), ale tak davat za to 500-1000 ecok, hm, som si radsej saty kupila :-D prezijem aj bez videa :-) ale ved svokor nak prispeje, ci? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@swarovski no prispeje, ale "mam rada" vyjadrenia stylu : "ale MY chceme video", alebo "ja ich na svadbu pozvem" alebo "a bude omsa nielen obrad" atd....akoze niekedy kukam jak puk a hovorim haloooooo JA sa vydavam...
Odpovedať
@misel711 boze, to fakt? fu, nezavidim tieto boje... nasi a svokrovci akurat tak riesia par hosti... ale to je tak vsetko... a vasi su v pohode? to len svokrovci tak vystrajaju?
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski no moja mama ta jak keby sa ona sla vydavat. takze cakam a ked bude mat dalsie svoje originalne napady tak ju zarazim v prvej vete... :D a frajerovi su v pohode ale zatial sme riesili viac menej len tu salu... tak som zvedava ako to bude pokracovat...
Odpovedať
@misel711 ono niekedy si aj ja pripadam ako v "slunce seno... " :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski aaaaaaa. Mne sa uz trikrat z roznych dovodov presuval termin skusky siat, nastastie uz mam dost jasnu predstavu. Tiez uz nieco mame, co ma desi su kolace, torty, ocka, chlebickyyyy a podobne zalezitosti. Teraz v sobotu ideme na svadbu, tak sa necham inspirovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misel711 Ani my nemame video, nastastie to celkom preslo. :)
Odpovedať
ahojte, ja mam svadbu 14. apríla , ale viac by sa mi páčilo 21. apríla
Odpovedať
ani my nemame kameramana, ked tak mozno len domacu tvorbu. fotky podla mna uplne stacia. aj tak to video si pozru vsetci len raz a zbytocne to stresuje hosti
Odpovedať
@11kristi vitaj v klube :-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11kristi presne toto si myslim aj ja :D a dalsia vec, niesom moc rada stredobod pozornosti na kazdej fotke mam prizmurene oko alebo mi trci zub (mam uzke pery :)) frajer sa na tom vecne rehoce... tiez mi bude stacit to fotenie :D
Odpovedať
no tak to ja tiez nie som zrovna moc fotogenicka, kazdopadne to bude zazitok :-D baby jaky mate nazor urobit si sama make-up? pretoze nemam cas ist do BA a v mojom okoli ziadnu schopnu vizazistku nepoznam. malujem sa denne a dost ma to aj bavi, ale trosku mam obavy , ze pri tom strese sa mi rovna linka nepodari :-D
Odpovedať
@11kristi urcite v pohode, ked to zvladas, tak si myslim, ze sa nemas coho bat. Ja to bohuzial nezvladam :-D
Odpovedať
no tak urcite si dam nalepit umele mihalnice, ale ked tak pozeram na fotky, tak niektore baby , zvlast tie co ich maluju znami vizazisti mi dojdu az moc namalovane, na fotkach to vyzera dobre, ale neviem,ci to na zivo neni az moc. kazdopadne dufam, ze neprestrelim, lebo zasa ani nevyrazny make-up sa mi nepaci. ach bude to tazke :-D :-D :-D
Odpovedať
@11kristi ja mam vizazistku, ktora lici pre casopisy a modelky kade tade a vzdy ma nalici vyrazne. aj vela makeupu da... ale asi to tak treba, lebo na fotkach to potom vyzera super :-) ja jej do toho nejak nekecam, ona snad vie, co ma robit :-)
Odpovedať
tak potom mam jediny problem, ze mojmu drahemu sa moc vyrazny make-up nepaci
Odpovedať
@11kristi ale ved ked sa dokazes sama nalicit, tak to vies eliminovat a iste sa mu aj tak pacis :-)
Odpovedať
@swarovski kolko ta to asi bude stat? lebo som si pozerala jednu znamu vizazistku a ta chcela 200 Eur aj so skuskou. to sa mi zda trosku moc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?