Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
@misel711 tak potom super, nie? dost, 80ludi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej... pri rozpocte mi doslo zle... este k tomu vyzdoba, lebo v cene prenajmu je len stol, navleky sa platia zvlast.. a tak... ale je tam fakt pekne :D uz vymyslam jak ozdobim to foaje ci jak sa to vola... chcela by som nase fotky tam nejako porozvesat a tak :D
Odpovedať
@misel711 to je dobry napad :-) a kolko vas to tam vyslo na osobu? myslim pohostenie? teda, ak to nie je tajne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nie je :D na osobu 36e... plus najom je 355 a vyzdoba bude este okolo 240-250e to su tie navleky... alko si donesieme vsetko vlastne okrem pripitku a nealko je tak ze v cene je liter na osobu a zvysok bude rozlievane,m takze lacnejsie ako keby bolo flaskove. ale vraj ten liter vacsinou staci... no a kvety a tak to som este neriesila, musim sa niekde inspirovat ako sa zdobia gulate stoly..
Odpovedať
@misel711 tak to mate dobru cenu :-) takze uz sa len pomaly zacat rozkukavat a inspirovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem co skor...este kostol musime.. a potom saty...ale chcem schudnut tak neviem ci vobec mam nieco pozerat a tak :D zda sa mi to daleko este :D dovtedy si planujem este zivnost zalozit :) moja mama ta by uz menovky na stol vyrabala :D ty si na tom ako? saty uz mas?
Odpovedať
@misel711 jj, mam saty objednane. ale dodanie je 3 mesiace tak este stale cakam. ale snad kazdu chvilku dorazia. Ze chces schudnut, aj ja more! a obavam sa, co potom so satami bude.... Ved uvidim :-D Inak, mne sa rodina do priprav zapajat nemoze :-D len tolko co povolim. Svokra, ta je leniva, ale moja mamusik je velmi kreativna zena, tak mi nieco vyrobi :-))))) a aku zivnost chces zalozit?
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski no co sa tyka chudnutia neviem sa do posilky dokopat :D uz som uvazovala aj o nejakom osobnom trenerovi :D nech nado mnou stoji a huci lebo mna treba kopat do zadku... :D vy tam mate v petrzke posilku na znievskej :D mozno sa tam dokopem :D noo zivnost na masirovanie.. spravila som si kurz teraz chcem ist na dalsie.....velmi ma to bavi :Dtak popri robote by som chcela zatial..
Odpovedať
@misel711 posiliek je tu teda dost, no, myslim v petrzke... ja chodim do iuventy. aj plavat aj cvicit. este popri tom beham, ale som po operacii brucha, takze mam teraz dost zakazane. Boze, tak ti zavidim, ze mas odvahu zalozit si zivnost. Ja tu v praci doslova zivorim. praca si ce super, ale tak, velmi ma to nebavi no... aj ja chcem podnikat, ale chyba mi odvaha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski no ja som sa dlho nakopavala ale kurz bol drahy a teraz mi to priatel otlka o hlavu. ja som v tejto robote stratena.. nebavi ma to nemam to rada je to peklo.. detto ze som zena lebo ma moc neakceptuju... ale zada vyplata chodi pravidelne tak to nechcem zo dna na den opustit.. :D uvidime ako sa to podari....ale som rada ze som nasla nieco co ma bavi... a ty co chces chudnut vsak mas tolko aktivit kokos :D musim sa aj ja tusim motivovat :D
Odpovedať
@misel711 uplne suhlasim! ja robim v stavarine, aj ma chlapi akceptuju, ale bozeeeee, nebavi ma to... tak strasne. ale ako vravis, vyplata chodi (a slusna), snazit sa snazim, zapajam sa, skolia ma, ale je to pre mna fest tazke. zmenila som job v maji, dovtedy som robila tiez v stavebnom biznise, ale na obchode, a to bola ina zabavka :-) kostymova pracicka. teraz som v realizacii :-| mas odbreho priatela. ten moj ma tiez kope, aby som sa nebala, ale to, co chcem robit ja sa neda popri praci, takze stale som nenabrala dost odvahy. a chudnutie? no rit mam jak pol zemegule :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo :D tak ja robim stoziare elektrickeho vedenia.. dielensku dokumentaciu :D zrovna dnes odovzdavame, ale standardne nestihame :D a co by si chcela robit? ked to nie je tajne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@misel711 faaakt? a kde? enermont? SAG elektrovod? ci? ale tak neviem presne, co chcem robit, ale toci sa to okolo handie a mody... musim porozmyslat :-D nemam to tak nejako detailne premyslene. teraz to tocim vsetko okolo svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe noooo skoro TLP, sro taka mala firmicka ale vsetkych co menujes s nimi spolupracujeme :D lebo sefovia robia elektrinu tam tie casti hore na stoziaroch :D ty si tiez v tejto oblasti?
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski poslala som to bez adresata :D sori :D
Odpovedať
@misel711 nie nie, ja som na inznierskych stavbach. ale spolupracujeme aj s nimi, co som spominala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski :) btw za kolko sa naucim chodit na opatkoch? lebo ja len tenisky a rifle...takze aj predstava mna v satach je pre mna dost vtipna :D
Odpovedať
@misel711 ha ha ha :-D :-D :-D Ja som si zvykla asi tak za rok - ze ma aj nohy neboleli. teraz by som odbehla aj polmaraton v stekloch :-D Mas najvyssi cas zacat, aby si aspon volaco odtancovala na tej svadbe .-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski kurnik tak to aby som si riadne svihla uff :D
Odpovedať
@misel711 tak ale to uz davno! kedysi si to praca vyzadovala :-)
Odpovedať
@misel711 a uz mas predstavu o topankach? teda o vyske?
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski mam jedny kde je opatok cca 8cm a da sa, ale je pod prstami tenucka podrazka a to ma hend bolia nohy z toho takze neviem....
Odpovedať
@misel711 na to treba tie gelove polovlozky :-) alebo platformu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski som si uz davnejsie hovorila ze musim si nejake kupit a behat v nich po byte, lebo to bude hanba.. :D teraz ideme prveho na svadbu tak budem mat prilezitost volaco vymysliet... aj saty by sa mi nejake zisli...:D
Odpovedať
@misel711 veru, treba behat a najlepsie v hrubych ponozkach :-D aby si to aj roztlacila a aj zvykla nohy na bolacky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski to vies ja som taka "herecka" ked to vidim tak furt frajerovi take si kupim hentake si kupim a potom mam doma a nic :D obujem tenisky aj tak :D
Odpovedať
:-D @misel711 herecka :-D ja to tak striedam, ako chodim na stavby :-) podla toho. ale zase musim priznat, ze v opatkoch sa citim proste bozksy :-D (viem, trapne tvrdenie) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski hehe asi vyskusam :D
Odpovedať
Profilova fotka
Cauuute krasavice, aj vy tu chodite pocas pracovej doby? :D Čo už mate? Kedy treba začať tak racionalne panikariť? Do vianoc čas nie?
Odpovedať
@lillinka01 jaaaj, kočka, keď je v práci trošku času, tak som tu (cháp stále pustená stránka na pozadí 8-) ). Ja som s prípravami už za polovicou. už len detaily :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?