Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
aj ja sa pridavam do klubu datum svadby tak ako vacsina tu 21.4 :)
Odpovedať
@lillinka01 aj my mame neskutocne cisla... neviem, ci plakat, alebo sa hrozit, alebo co...
Odpovedať
..aj ja som aprílová. Svadbu budeme mať 28.4 v Skalici :)..
Odpovedať
ahojte pridavam sa k vam :) ja mam svadbu 28.4. v kysuckom noveom meste :)
Odpovedať
ahojte dievcata,vedeli by ste mi poradit, chcela by som kupit druzickam rovnake saty asi najlepsie cez ebbay alebo niekde kde to vyjde lacnejsie:(neriesite niektora rovnaky problem, kde ich najlepsie zohnat?
Odpovedať
ahojte dievcatka ;-) Ja planujem svadbu na 14.4, ale zial este nic nemam rezervovane :-D uz mam zacat stresovat? :-N
Odpovedať
@ewinecka ahoj Ewinecka, ja mam v plane pre druzicky iba urcit rovnaku farbu, ale saty necham na ne....co si o tom myslis? a ked su druzicky, musia byt aj druhovia? :-D
Odpovedať
@monika727 stresovať nemusíš ;-) len ak trochu niečo vybaviť a tak pomaly :-)
Odpovedať
@orchidea6 dakujem, uz hladam saty, kostol a priestor :-D
Odpovedať
@monika727 ja som dva týždne po Tebe, a už mám pár vecí. záleží asi od miesta, tu v BA to všetko treba rezervovať aspoň rok dopredu. Inak aj ja mám družičky, šaty im kupujem ja, akurat si mali vybrať aké. nevedeli sa zhodnúť, len na farbe, tak šaty som nakoniec vybrala sama. Ich partneri budú družbovia, aby tam neboli také samé. :-) ale nie je to nutnosť, alebo čo... máš mať len to, čo sama chceš, alebo čo sa Ti páči :-)
Odpovedať
@swarovski dakujem pekne za rady ;)
Odpovedať
@monika727 ahoj urcite ak chces niejaku konkretnu farbu tak im urci vpohode:)myslim ze druhovia byt nemusia je to len na tebe:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@swarovski ahojky a kde si im vybrala saty cez kamenny obchod to je asi problem 3 rovnake ci cez net?
Odpovedať
@ewinecka zatial sme cez net. maju vsak pravo veta a v januari, ak sa nedohodnu, tak sa kupuju saty cez net.
Odpovedať
Ahojte dievčatá, pripájam sa, my budeme mať svadbu 28.4.2012 v Košiciach a zatiaľ máme len kostol a miestnosť. Trochu ma zaskočilo, že dievčatá, čo majú svadbu podstatne neskôr (august, september), tak už majú kopec vecí rezervovaných. Ale snáď to nebude až taký problém. Teda dúfam...
Odpovedať
@jarushka1 ahoj, aj ja aj ja mám tento termín :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, čo kočky, ako pokračujete? :-) my sme sa akosi zasekli, ale opäť sa dostávam do formy a snorím na MS-ke ďalšie inšpirácie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa dajako zasekli, uz by som chcela mat vsetkych objednanych a nejako som ostala nervozna a znechutena. chceli sme fotografa roberta fojtika, nadherne fotky, ale komunikacia s nim bola hrozna, bolo to typu: ja si vyberam klientov s ktorymi chcem spolupracovat...!! tak hladam podobneho fotografa...v style fotenia a nejako nenachadzam... ale zato uz mame salu, bude potrebovat veeeela vyzdoby ale pomesti sa tam nasich 130 ludi. takze este fotograf, kamera, hudba a budem spokojna... x-) ked narazite na niekoho dobreho a nebude sa to kryt s nasim 21.aprilom dajte vediet =-)
Odpovedať
@danulicek ja mám momentálne dilemu ohľadom kombinácie farieb... družičky si vybrali modré šaty (ja modrú nemám rada, ale nechala som to na nich, tak čo už), priateľ si vybral nakoniec žltého motýlika a žlté traky... tak uvažujem nad modro žltou, ale chcela som hnedo purpurovu!!! ;-( chcem objedať obrusy - farebné, lebo v reštaurácií majú len biele, a neviem aké... stále som sa nerozhodla :-(
Odpovedať
@walky ak ti mozem odporucit, mateja kmeta. ja mam sice brana herchla, ale matej fotil moju kamosku - ma tu album pod nickom liskatjusha (alebo tak nejak) a som nadsena. aj ked sa velmi velmi tesim na Branka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski dakujeeeeem :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski ja som chcela tiez bud hnedo-ruzovu alebo zlatu, ale moj drahy povedal, ze sa mu paci najviac zelena... tak som si popozerala nejake inspiracie na nete a suhlasila som, kedze sa to da pekne spravit :-) tak pripadne skus aj ty popozerat modro - zltu - to je velmi pekna kombinacia ;-) inak s tymi obrusmi - zatial mame vybranu salu, kde tiez maju len biele, tak sme sa dohodli, ze si pripadne zozeniem ine, alebo to dokombinujeme (ja som chcela smotanovu farbu). ale coraz viac spekulujem nad tym, ci ta sala sa nam vyplati (vzdialenost, ubytovanie atd). tak som zvedava, ci pride zmena :-D Ozaaj, nevesty, nemate nahodou skusenost s kameramanom Romanom Gabasom? videla som videa, su celkom fajn. akurat, ze neviem, aka je s nim komunikacia a aku ma cenu. zatial sme mu este nepisali, tak to budeme musiet vyriesit :) a potom mame dalsiu ulohu: vybrat obrucky x-)
Odpovedať
@danulicek akože ja apriori vôbec nie som proti modrej, to nieee, ani proti modrožltej, ale tak vieš, srdce mi piští inak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , pridávam sa svadbu máme 21.4 v Skalici. Vybavené mám už takmer všetko už len sedenia s knazom a drobnosti dotiahnut a samozrejme nemáme obrúčky ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski viem si predstavit, ja sa dlho zmierujem tiez s tou zelenou :-D:-D @bambu to ste poriadne sikovni :) nam toho este veeela chyba :-D vlastne - skoro vsetko, ale hlavne, ze mame predstavu :)
Odpovedať
@danulicek predstava je zaklad! 8-)
Odpovedať
baby neviete odporucit niejaku zivu kapelu, strasne by sme chceli zivu hudbu nie dj a chceli sme taku ze frends ale su uz obsadeny:(
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pridavam aj ja :D my mame zatial jasny termin :D 28.4. aj sala sa nam paci, technopol, este zaplatit zalohu a zohnat kostolik a knaza a na chvilku si vydychnem :D
Odpovedať
@misel711 jeeej technopol? tam je krasna ta restauracia :-) ja ako obyvatel Petrzalky som nad nou tiez uvazovala :-) Lebo je to fakt krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski nooo my budeme mat asi 80 ludi a mali by sme to v tej kongresovej, ta je oproti..ale teta nam povedala ze vlasne budeme mat cele to poschodie takze keby nam polka ludi odpadla tak by to bolo tam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?