Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 14.4. 2012 :-) na moje narodeniny :-D
Odpovedať
@abbie pekný termín, tak potom aj my máme na tvoje narodeniny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 my nemame este nic zarezervovane :-S dobre, ze? :-D dnes sa chystám napísať do edneho hotela, ze ci maju nas termin vobec volny :D
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea6 ved je to pekny datum 8-) a uz aj mate nieco zajednane?
Odpovedať
@abbie veěmi pekný ;-) máme sálu, zrejme hudbu a fotografa...a vy ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea6 otrasne sme na tom :D nemame nic zajednane este, ale dnes som uz napisala do hotela, ci maju volno na ten termin 8-) no ale mam vizazistu, aby som zasa nepisala, ze vobec nic :-D
Odpovedať
@abbie no vidíš...hlavne, že budeš krásna :-) my sme tiež tie veci eštelen po minulé dni vybavovali...akurát sálu skor, lebo tam taký systém, že aj dva roky dopredu sa objednáva. ale veď pomaly to niejak zvládneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea6 cozeeee?? 2 roky? a to kde? :-o
Odpovedať
@abbie v Snine je taká jedna sála...ale verím, že inde to také šialené nie je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea6 to je sialenstvo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridávam, my sme tiež apríloví 14.4.2012 :-)
Odpovedať
inak ako tak kukam, aprílovky, pohoda, nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@swarovski u nas teda poriadna letna pohoda, len ja namiesto ucenia na statnice, ktore mam o tyzden, zas strasim na MS-ke :-D ale od septembra sa venujem planovaniu naplno x-)
Odpovedať
@danulicek fu takpevne nervy na statnice. ja som sa na tie moje ucila asi mesiac. teraz tvrdnem v praci :-D a na MS :-D ale tak pripravy mam v plnom prude.
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski prave som obzerala tvoje albumy :-N pozeram, ze mame termin skoro rovnako, tak drzim palce pri dalsich pripravach :) no a ja mam z prace dovolenku na ucenie, ale zeby mi to islo... :-D
Odpovedať
@danulicek dovolenka je na oddych :-) a co sa ucis?
Odpovedať
ahojte aj my budeme mat svadbu v aprili, vyzera to na 21.:)zatial mame len predbezne objednanu salu, buduci tyzden asi naisto:)zasnubili sme sa len minuly pondelok ale kedze moj priatel je fotograf chcel to stihnut este pred hlavnou sezonou, vela neviest chcelo magicke datumy 5.5. a 12.5.2012.a tiez mame rezervovaneho knaza. asi by som si uz mala zacat pozerat saty ze?fu dufam ze najdem take ktore sa mi budu velmi pacit, nechcem ziadne tortickovske, skor s jednoduchsou liniou a velmi chcem nieco extravagantnejsie bud niejaky velky kvet vo vlasoch alebo topanocky niejakej inej farby:)neviem to zatial len uvazujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@swarovski studujem politologiu a caka ma este statnica z predmetov teoria demokracie a europske studia, ostatne uz mam hotovo :) @ewinecka aj my mame 21.4. :) to vyzera byt dost vychyteny datum 8-) co sa mna tyka, tak saty budem riesit asi az niekedy koncom roka - chcela by som si objednat z netu, ale uvidim, ci sa nakoniec nerozhodnem pozicat :) momentalne mame salu, hudbu, foto - nikde zatial este nechceli zalohu, tak dufam, ze nam to nevybuchne. po statniciach to budem riesit :) no a mam nakupene hluposticky na vyzdobu - zatial len trochu, postupne sa zasobujem :-N
Odpovedať
@danulicek ahojky vedela by si mi poslat link na stranku cez ktoru by si si chcela objednat z netu?doma ci zo zahranicia?niektore si vraj objednavaju z Ciny ale neviem cez aku stranku pride mi to ako trochu riskantne neviem ci riesit radsej z netu alebo cez salon.
Odpovedať
@ewinecka ja som si objednávala z Číny šaty aj svadobné aj popolnočné, oboje ma dokopy vyšli 260 eur, budúci týždeň by mali doraziť konečne, aj keď teraz sú už v BA ale idú na colnicu, tak už len čakám kedy mi ich UPS prinesie, fotky svadobných mám aj v albume, a pofotím potom aj v nich, keď prídu, bola som veľmi spokojná so spoluprácou v Číne, majú neskutočne veľké množstvo šiat za skvelé ceny, ušijú ti aj rôzne známe modely, nemajú problém, zadáš strašne veľa údajov, keď sa pomeriaš podľa obrázkov, čo potrebujú a podľa toho ti ušijú šaty na mieru
Odpovedať
@cristin_7 vdaka pozriem si tvoj album, potom urcite napis ako ti sadli, napises mi pls link na tu stranku dik:)
Odpovedať
@ewinecka http://www.jbbridal.cn/productgroupli...
Odpovedať
@cristin_7 jj, aj ja som zvedava, ci budes spokojna. Dufam, ze budu supi pupis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka ja som zatial pozerala len na ebay, ale urcite este preluskam nejake diskusie, kym sa rozhodnem objednat. a v prvom rade pojdem vyskusat, aky styl mi vlastne pasuje :) ked budem mat nejaku konkretnu stranku, urcite ti poslem link ;-)
Odpovedať
@danulicek oki vdaka:)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky, robili ste predbezny celkovy rozpocet /najma ak si svadbuplatite viac-menej samy/? My sme sa dopracovali k neskutocnym cislam :-o :-o
Odpovedať
@lillinka01 my sme si to este nerobili, nasi nam platia vsetko jedlo a ostatne zrejme my..ale nieco sa da platit aj po svadbe, nieco jasne ze zalohy, takze sa toho az tak neobavam, bo urcite dostaneme skor peniaze ako dary takze sa bude dat aj z tych poriesit ak by nase uspory nestacili:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka Dakujem, si ma trosku upokojila :) Jednotlive polozky sa pri setreni daju zvladat, ale ide o to, ze na jesen staviame domcek a ja som zacala panikarit, ci toho nie je na nas privela, ale dali sme sa na to, tak musime byt statocni... Dost ma zarazilo, ake drahe je ubytovanie, to papkanie mi pride este celkom ok.
Odpovedať
Profilova fotka
ani my sme este nerobili rozpocet, kupujeme veci postupne a zapisujem si do tabulky. ale na celkovy rozpocet sa este len chystame, ked si definitivne upresnime pocet hosti. tiez to berieme tak ako napisala @ewinecka, ze nieco sa plati pred a nieco po, takze to takto pekne rozlozime. nasi sa dusuju, ze nam prispeju - ved vydavaju jedinu dievku, co maju :-D, ale nechceme sa na to spoliehat, tak sa pohybujeme v takej cenovej relacii, ake su a budu nase uspory. a @lilinka01 neboj, vsetko zvladnete ;-) ubytko je drahe, preto je treba zvazit vsetky pre a proti. ja som tiez povodne chcela s ubytkom, ale uvidime, ako to poriesime; nerada by som bola, keby hostia z vacsej dialky cakali rano na vlak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@orchidea6 to vážne? a to je ktorá sála, pretože ja som zavolala a chcela rezervovať Svadobku Harmen v Snine a to päť mesiacov pred svadbou a nebol žiaden problém...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?