Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. ja mam svadbu 21.4. 2012 uz sa tesim rozhodli sme sa pred dvoma tyzdnami na termine. ako ste s pripravami? ja mam zatial miestnost, kostol, Dj, auto so soferom, fotografa a saty :))))) to som stihla za tyzden :))))) uz sa velmi tesim:)))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka9999 Fíha, to si perfektne postíhala toľko vecí za týždeň, si šikulka. ;-) Aj my máme svadbu 21.4.2012. :-) A zatiaľ máme tiež kostol, na matrike vybavenú žiadosť, hud. skupinu, fotografa, kameramana, šaty, oznamká, darčeky pre hostí, miestnosť, ubytko, objednanú tortu a aktuálne vybavujem zákusky. ;-) Držím palce, nech vám všetko vyjde podľa predstáv! :-)
Odpovedať
ahojte baby my mame 14.4 MY mame miestnost,kostol ,saty zakusky,auto, tortu,hudbu fotografku,kameru,obrucky ale este stale sa mi zda ze som na nieco zabudla baby :-) vy kde budete mat svadbu a kolko hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak Jaaj, vidíš, ja som zabudla, že aj obrúčky máme objednané, tie majú byť hotové koncom mesiaca. :-) My budeme mať svadbu v MT, hostí asi 44.
Odpovedať
a obrucky ste si dali robit kolko vas bude stat robota?a dali ste zlato?no my sme tiez zacinali 30-40-50 ludi a cim dalej pocitame tym nas bude viac okolo 60 x-) dufam ,ze to je uz posledne cislo a saty mas uz vybrate a ake?
Odpovedať
@lillian18 ahoj ano my mame 14.4
Odpovedať
@cyly84 ahojky ja som tiez planovala tento termin ale je to presne pred velkou nocou a boli problemy s kostolom a so zakuskamy ,tak sme to posunuli na 14.4 a vy kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak Nie, zlato sme nedali, objednali sme si ich "komplet", mali by stáť cca 550,- eur. Šaty som si rezervovala v salóne, farba biela (uvažovala som aj nad krémovými, ale rozhodla som sa pre klasiku), také skôr romantický štýl, ale nie zas prehnane. ;-) Ty už máš šaty? ;-)
Odpovedať
@caramellka ano rezervovala som si šaty ale niesom nimi nadčena ale v nasom meste mali z mojho cisla len 2kusy :-) takze na vyber som nemala bohvieco a do ineeho mesta sa mi nechcelo ist .ist preto potom zas zaniest ,ale nevadi....... :-) my sme si dali robit obrucky zlato sme si dali 15g a doplatime za robotu 150euro no uvidime .vy kde budet mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak Jaaj, tak to je škoda, že si si nemohla vybrať svoje vysnívané šaty. :-( Ale nevadí, svadba je hlavne o vás dvoch, tak na ostatnom aaaž tak veľmi nezáleží. ;-) Ja som mala to šťastie, že som mala dosť veľa modelov na výber a mohla som si vybrať aj z katalógu a za nejaký príplatok, asi 50eur, by mi ich ušili. Ale vybrala som si asi štvrté šaty z tých, čo som si skúšala. Super sedeli a hneď sa mi zapáčili. Svadbu budeme mať v Martine. A vy?
Odpovedať
@caramellka len moje cislo je 42 :-N a tu tych modelov vela nemali ,ale tak my to tak neprzivame my mame uz 3rocnu dceru ;-) tak uz to len spečatit my budem mat svadbu v LV
Odpovedať
tak aj ja sa pripájak k aprílovým nevestičkááám..svadbu mame 21.4..mame už kostol, kňaza, sálu, šaty, dj, kameraman, fotograf, zákusky, súbor na odčepčenie, oznamka aj obručky....len oblek pre drahého este nie:D ...ide to rýchlo už ani neviem čo mam ešte zhanať...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rebiak Veď 42 je bežné a nie je to žiadne číslo XL, nie všetky nevesty majú veľkosť 36. ;-) Jeeej, tak vy budete mať aj malú družičku, tak to je super. ;-)
Odpovedať
@caramellka no to bude aj cislo xxl :-| pretoze siú vzadu na uvezovanie .ano ano budeme ma aj druzicku to bude :-) a vy ??
Odpovedať
@lenka174 ahoj a kde udete mat svadbu? tak toho uz mas dost vybavene. no ani my oblek nemame este ale sa rozhodujeme pretoze ja som za bielo-kremovy a polovicka chce klasiku
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak Aaale tak to určite niee. :-) Aj ja mám vzadu šnurovačku a mám č.38. ;-) My takú malú zlatú družičku mať nebudeme :-(, ale mne sa to veľmi páči, je to také milé. Jedine, že by sa nám podarilo nahovoriť kamoškinu 5ročnú dcéru. :-)
Odpovedať
@caramellka no vidis to je dobry napad.no my budeme mat na svadbe 4deti a to v postupke 2rocny3rocna4rocny a 5rocna :-D tak mozu hadzat kde chcu a co chcu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak No vidíš, tak to budete mať veselo, aj keby ste nechceli, super. ;-)
Odpovedať
no neviem opytam sa ta este ci budes mat dj alebo zivu hudbu? a kolko mate pocitane na osobu na svadobn hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
@rebiak Budeme mať hudobnú skupinu a to aj z toho dôvodu, že my sa pôjdeme fotiť až po sobáši, jedle a prvom tanci, takže sme mysleli, že živá hudba urobí lepšiu zábavu aj počas našej neprítomnosti. V reštike sme si už vybrali menu a vyrátali nám to cca na 20eur/os., plus káva. Alkohol a nealko sme kupovali osobitne.
Odpovedať
Profilova fotka
kto by mal zaujem o krasne supravy alebo popolnocne satocky prosim kontaktujte ma :-)
Odpovedať
@rebiak no my asi klasika oblek....čierny....ale to este nie je isté....a vy budete mat kde svadbu, my zilina:D
Odpovedať
my levice ,v evanjelickom kostole @lenka174
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, ak by ste este niektora hladali fotografa uvolnili sa mi terminy na april.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute fesandy, ktora z vas bude mat svadbu 28. aprila v Bytci?
Odpovedať
@caramellka aj ja mam v MT,ale 14teho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 Jeej, super. :-) My sme tiež pôvodne uvažovali aj nad 14.4., ale nakoniec sme si dali dátum 21. podľa zásnub. ;-)
Odpovedať
@caramellka my sme chceli 7.4. lebo 5teho sme sa dali dokopy tak ale Velka Noc nam to prekazila :) A kde idete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 Ale 14.4. máte pekný dátum. ;-) My budeme mať v kostole v Záturčí. A vy?
Odpovedať
@caramellka galerka! V zaturči je kostol? :)))))))))) Som odtial ale neviem :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?