Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
já vždycky ten stůl oddělala a dala jsem nový stůl se správným počtem židlí. já ještě nějak přípravy nedělám až tak za měsíc až dva...protože nejsou penízky na nákupy...:(
Odpovedať
já taky moc nenakupuji, myslela jsem spís takové ty zarizovací-rezervacní prípravy ;-) jak uz jste holky daleko???
Odpovedať
my máme zatím: 1) zarezervovaný termín na radnici (bude 09.08.2008 ve 13h) 2) zarezervovaný termín v kostele (bude 09.08.2008 ve 14h),ale farárka zatím není na 100% jistá - drzte palce ;-) 3) zarezervovaná restaurace 4) koupený závoj (pres bazar na mojasvadba) 5) koupeny figurky na dort (pres bazar na beremese) 6) koupený servírovací príbor na dort (koupen v obchode Lidl) 7) koupená svatební kabelka (na svatebním veletrhu v Praze) 8) podvazek (vyhrála jsem ho na svatebním veletrhu ve Vídni) 9) zajistený fotograf 10) zajistené hudební duo na hostinu 11) vyrízené Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství doufám, ze jsem na nic nezapomnela - docela me uklidnuje videt tu ten seznam vecicek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jÉ JAKÉ to je vysvědčení? Já mám zatím rezervaci restaurace rezervaci v kostele fotografku kameramanku zálohu na šaty živou hudbu Můžu se zeptat proč jdete na radnici i do kostela?
Odpovedať
tady v Rakousku se musí oboje, pokud chce mít clovek obrad v kostele - ten samotný neplatí, bez predchozího civilního se tu clovek neobejde |-| to Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství musím mít, protoze se vdávám v cizine, to pri svatbe v CR mít nepotrebujete ;-) saty jeste nemám absolutne vyrízené - uz jsem v nekolika salónech zkousela, ale zádné nebyly ty pravé ;-(
Odpovedať
ahojte.. tak dnes za mnou kraaaasny den.. miesto diplomky som bola lyzovat a bolo kraaaaasne... chvilocku som si to vycitala ale trvalo to fakt len kratko.. :-p no pridavam aj ja zoznam: mame: kostol hudbu v kostole /praca mojej maminy, malo to byt prekvapko, ale farar sa prekecol/ salu menu obrucky foto/kamera zivu hudbu a skoro svadobnu cestu a tiez sme dnes dost pokrocili co sa tyka menoviek, oznameni mame zajednanu pani na vyzdobu, potahy na stolicky a tak kadernicku/manikerku/licenie saty som neskusala este ani jedny chystam sa v aprili.. a mojim milovanym oblecko tiez v aprili asi.. taktiez nemame DJ, povolenie z uradu /ci co to je/ na sobas v kostole, potvrdenie z nasej fary, kedze sa berieme v inej a take blbosticky ako kniha pre hosti.. takze si myslim ze v ramci normy.. aj ked vacsina sa tuka po cele, ze co tak v predstihu, ale to je zvacsa ta cast,o sa museli brat, lebo boli tehotni a na pripravu nemali cas.. tot moj nazor. zasadaci som na tom portali este nerobila..iba doma na papieri
Odpovedať
Ahojte... silvisia: taky bych si vyčítala jen krátkou chvíli,že nepíšu,ale lyžuju. :-) jinak my už máme. Zamluvený hrad restauraci, pro mě šaty kameraman/fotograf Kadeřnice, kosmetička oznámení (se dělá) cukrárnu svatební dort auta hudbu polštářek pod prstýnky máme i zlatnici,která nám bude dělat prstýnky a už je máme i vybrané, ale ne udělané svatební noc tak to je tak všechno...
Odpovedať
ahojte holky, ted koukám, jak uz jste vsechny daleko :-o smidovad, na jakém hrade budete mít svatbicku? já jsem velká milovnice hradu a zámku, tak jsem ráda za kazdý tip ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já chtěla svatbu u nás na zámku, ale vyhrál kostel :) holky přemýšleli jste na nějakých písničkách svatebních? a první tanec novomanželský a tanec s rodiči? stahuju na netu všecko možný, ale nevím co pustit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky určitě si užíváte víkendu, já sama až do čtvrtka asi, přítel pracuje v ostravě achjo. Jinak našla jsem svatební šaty krásné a všechny tak cena okolo 5tis, tak jsem jedny objednala na zkoušku z USA, jak dojdou penízky tak je zaplatím a do týdne by tu pak měly být, jsem hrozně zvědavá. Asi si taky otevřu půjčovnu a prodejnu šatů...takový malý svatební salon :) ale ne už je toho moc, ale určitě už něco začnu, už dlouho chci začít něco podnikat, takový malý rodinný podnik...tak ještě uvidím, třeba i tohle klapne.
Odpovedať
ahojky.. tak my sme si celkom uzivali vikend vcera. boli sme na plese, aj ked teda musim povedat, ze ooooootrasna hudba - dychovka, take to umcaca, umcaca 8-( .. ale bola tam aj cimbalovka, taki mladi chalani a sme si ich veru aj objednali na svadbu, sice sme uz mali zivu hudbu zajednanu, ale tito boli bezkonkurencni zatial.. no, ale o tretej v noci sme prisli domov, isla som dat malemu pusu a pozriet ho, mali sme pri nom moju sestru, a som ho chytila a on horuci..tak sme merali teplotu a ze 37 a straaaasne, ze ho hrdielko boli.. isiel spat k nam do spalne, nech ho mam pod kontrolou..no a dnes na obed, ze 38,5 :-( moj malinky, no hotovy je uplne..prave sme prisli od doktorky, taka znama krcna, sme u nej doma boli a samozrejme ako som predpokladala, diagnoza angina :-S .. takze dalsi tyzden studijneho volna budeme travit spolu aj s malym. aj ked, mozno ked mu klesnu teploty, pojde k mojej starkej.. inak k svadbe: aj u vas vsetci pribuzni nerozpravuju o nicom inom ako o svadbe? trochu mi to ide na nervy, ale to asi len preto, ze mam teraz nervy zo skoly.. inak nicol nic moc mat draheho takto prec..ale aspon ti robi radost dietatko ;-) teda mas male babo vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
jojo je to hrozný, ale už jsem si tak nějak zvykla, ale už začíná jen tak shánět práci s kamošem chtějí otevřít s.r.o. tak bude více se mnou, do ted trávil tak 10hod na stavbě každý den, i víkendy, tak snad začne bývat víc s náma, ono je to vše o penězích no.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě napadlo, máte některá předmanželskou smlouvu? My ji chceme, nevím kam se s tím obrátit nebo co a jak.
Odpovedať
Taky někoho zháníme, ale zatím nic. V okolí nemůžem na nikoho sehnat kontakt. Snad se časem zadaří, v nejhorším zajedem do Brna, tam jich musí být mrak. ;-)
Odpovedať
my teda nad tym nerozmyslame vobec, a neviem ci to je na slovenksu voboc mozne, viem, ze nebolo..
Odpovedať
Ahoj Holky, tak s velkou odmlkou jsem zase zpět. Máme to na hradě Červený Újezd. Nicollka: vím o čem mluvíš. Můj nastávající byl od pondělka do pátku pryč každý týden a jeden víkend v měsíci nejezdil domů vůbec. Byla to hrůza. Naštěstí dostal rozum a od 1.března pracuje 5km od domova. Naprosto si to užívám. Jinak budeme mít taky předmanželskou smlouvu. Ale asi jí uzavřeme písemně jen doma a mamina dělá v právní firmě tak ji necháme asi jen zkontrolovat a bude to. :-) Musím říct, že koukám, že přítel s ní souhlasí... :-) tak zatím pa
Odpovedať
Pripajam sa k nevestak ktore maju mat svadbu 9.augusta. Ja to budem mat ak vsetko dovtedy stihnem vybavit alebo ma priatel nenecha...aj take sa uz zevraj stalo...v KE v Dome sv. Alzbety...Vybavene a zariadene mam vacsinu veci okrem papierov a tych je dost kedze nastavajuci je spaniel...
Odpovedať
lucero: tak to máš asi honičku s papírama... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Vcera sme sa rozhodli pre 9.august 2008. Povodne sme chceli 26.jul, ale kapela, ktoru sme si vybrali, nemala volny termin iba na 9. august. Takze sa pridam k Vam. My uz mame rezervovanu restauraciu a zajtra idem dat zalohu na svadobne saty :-D Uz mame aj obrucky, ale este nic viac. Ani farar este o nas nevie, no mame este cas (dufam :-. )
Odpovedať
Ahojte holky, tak uz jenom 4 mesíce, 1 týden a 6 dnu - jo, jo, uz se nám to krátí ;-) My jsme byli v úterý pilní a umluvili na nasí svatbu Tatru75 x-) Nefotila jsem, tak jen obrázek z internetu: http://www.beremese.cz/album/view.php... Taky jsme byli omrknout prstýnky a saty a docela se mi tam líbili jedny od HM Bride's, ale bohuzel jsem se v nich nesmela vyfotit :-S
Odpovedať
Lucinda.s: tak máte hustý auto...My jsme se dohodli,že auta řešit nebudeme a že pojedeme o máme doma. Chtěla bych jet trabantem, ale bohužel ten se v našem rodinném vozo parku nenajde. :-( Jinak jsem si dnes objednala vývazky a podvazek. Jsou super. Dodávám odkaz kdyby jste chtěli a dělá to docela levně...http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=123147 Už se to krátí...tak to je hustý...na to,že já jsem o vánocích říkala, že budu asi na ocet, že ten můj se nechce ženit a 21.ledna přišel s pugétem a s prstýnkem a ono už to zachvíli bude...
Odpovedať
Ahojky, @ smidovad, my zádné autícko nemáme a hosté (s nejvetsí pravdepodobností i rodice) se k nám pripojí az krátce pred obradem - sraz pred radnicí - a ani nikdo zádné moc pekné autícko nemá (kdo ví, jestli spousta lidí dokonce nedorazí vlakem) a krom toho byl veterán vzdycky muj sen (o kocáru jsem - jako správná holcicka/rincezna :-D - nikdy moc nesnila) ;-)
Odpovedať
@ smidovad, na té stránce http://mimibazar.cz/tynusa jsou opravdu pekné veci - paní delá moc hezké závoje - kdybych muj závoj snu uz nemela, tak bych se asi neudrzela ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky :) tak jak jste na tom? dívám se je tu ticho...my byli na horách, v sobotu jedeme na svatbu na slovensko, tak uvidím i slovenskou svatbu :) přes 100 lidí, to bude něco...
Odpovedať
Lucinda.s:tak jsem asi špatně pochopila, že jste byli pilní s autem tak ti nevím, ale je to jedno. Já už jsem si od ní objednala i ozdobu na auto...a podvazek. já jsem vždy chtěla jet kočárem, ale asi se mi to nepovede. My máme sraz všichni u našich. teda každou chvíli měníme kde bude sraz. tak na to je ještě dost času to plánovat. Kde vlastně budete mít svatbu? Nicollka: tak si užij svatbu... :-)
Odpovedať
@smidovad, my máme tu Tatru zamluvenou na svatební den, protoze jinak zádné autícko nevlastníme a ani nikdo jiný by nás asi nevezl a kdyz jo, tak by to bylo docela komplikované na organizaci :-S Jinak svatbu máme v Retzu v Dolním Rakousku (je to kousek od hranic, proto máme napr. auto z CR ;-)) kde máte vy svatební obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já se přidávám mezi šťastlivce s datem 9.8.2008. Už se na to těším ;-) Doufám, že nám vyjde krásné počasí... Teď si dávám chvilku oddych se zařizováním, protože už mi to nějak začínalo lézt na mozek. Nevím, jak jste na tom vy se svými nastávajícími, ale já mám trochu stydlínka, tak toho moc nezařídí :-N Což znamená, že je všechno na mě. Máte nějaká pejska? Zajímalo by mě, jestli někdo plánuje vzít svého čtyřnohého miláčka na svatbu. Já nad tím pořád přemýšlím a nejsem si jistá, jestli by to moje šaty přežily :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tak jak jste na tom s přípravama? Svatba na slovensku začala ve 4 odpoledne, byli jsme vyspaní, ale jinak nic moc, žádné tradice, prostě nic...moc se mi to nelíbilo, pořád se jen jedlo každé 2 hodiny a hodně pilo....už se těším na ten srpen. Už jen 4 měsíce, i když je to ještě dlouho.
Odpovedať
Profilova fotka
čau holky hlásím se do klubu s 9.8.08. Je to možné že bude tak málo nevěst? :-) JAk daleko jste s přípravama? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky no je tu nějak mrtvo :) přípravy zatím nic moc, mám šaty, zítra chci vytisknout a udělat jmenovky. restaurace i ubytování je zamluvené, živá hudba, kostel taky. Prstýnky teprve budeme řešit..nějak pořád není čas :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?