Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
to silvisia: - si nemysli, ja budem asi celu svadbu stat, lebo ich mam tak natesno, ze sa bojim, ze ked si sadnem ,tak vzadu cela rit praskne... :-D :-D :-D to by bol zazitok v kostole.... :-D :-D :-D :-D :-D inak aj mi budeme mat okruhle stoly, tiez som to raz skusala riesit, ale pokial neviem na isto, kto mi presne pride, tak je to o nicom, stale mi tam niekto vytrca, no proste si zacinam mysliet, ze by bolo jednoduchsie mat dlhy stol....prave doriesujem fotografa, auticko som uz nasla, tak ho len zarezervovat...a este kostol, vyzdobu a DJa....tiez to vsetko riesim sama, lebo drahy povie, ze na vsetko je cas... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
este k tym obrukam - tiez som si myslela, ze ceny budu nizsie, ved ked sa pozriete na ceny obycajnych prstenov, z ktorych mnohe vyzeraju rovnako (hladky plus ocko) ako obrucky, tak tie stoja okolo 3000...mam dojem, ze na tom zlatnictva bohovsky zarabaju...poviete obrucka a cena ide hore.... :-S :-S :-S obehala som cele Kosice, nasla jedny, ktore by sa mi pacili, tak v jednom zlatnictve stali 11600 a v dalsom 9500...
Odpovedať
Holky, tam mně to dneska nedalo a zašla jsem si do jednoho salonu v centru Brna a zjistila jsem, že díky termínu 8. 8., který je den před náma asi bude ještě docela sranda sehnat šaty... no uvidíme, asi se tomu budu muset začít věnovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sarula: - my sme tiez chceli 8.8, ale zial v kostole nas v piatok nezosobasia, lebo je potny den, tak sme posuvali...a tiez si myslim, ze 8.8 bude dost vela svadieb... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj my mame ten isty datum svadby ako ty silvisia. :-D
Odpovedať
Ahojky.Tak my se berem taky 9.8. 2008. Jak jste na tom s přípravama? Už máte fotografa? A co kameramana? My ještě nevíme koho. Fotografa ještě snad, ale kameramana ani žádnýho neznám. To bude fuška někoho najít. :-|
Odpovedať
tak zdravim po dlhsej odmlke vsetky nevesty so rovnakym datumom svadby.. ked tak nad tym rozmyslam ani nie je nic nove teda co sa tyka nasej svadby..jedine asi to ze som to zatrhla, lebo uz sa do vsetkeho zacala starat aj rodina a moc mi kecali do mojich predstav..hrozilo ze sa vsetci rozhadame skor nezbude svadba..jednym sa nezdal termin, dalsim pocet ludi, dokonca, ze tam ideme mat kamratov..no tak sme sa s milacikom dohodli, ze budeme si do toho kecat len my a ostatni mozu radit, ked sa opytame.. No ale popravde stale sme na tom rovnako mame isteho len fotografa a kameramana a zajednany kostol.. dokonca este ani nevieme kde by to malo byt..sakra a to uz je teda najvyssi cas. Nakoniec to vyzera na 76 ludi ratam +-5. Musim sa priznat, ze ma tie pripravy teraz moc neberu, pretoze pisem diplomovku a zatial zaidna slava.. 8-( .. vo stvrtok mam posledne dve skusky a potom statnice v maji.. tak som si povedala ze najnutnejsie zajednam teraz, DJ, sala, vyzdoba a ostatne budem riesit potom../som zvedava kedy to chcem robit/ no a este ze sme boli s mojim synom /to som sa este asi nepochvalila ze mam synacika krasneho mojho milvaneho, vsak?/ na zapise do skoly v stredu a ma chytila depka ze som uz nejaka stara :-D .. to mi uz asi z tej skoly hrabe.. no nic tak sa ozvite babenky nech to tu trosku rozprudime 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,máme taky stejný termín svatby, jsme z Třince. Máme už zamluvené místo konání svatební hostiny, čas u nás na matrice, domluvené jsou už i koláče, výslužkové dorty a dort pro ženicha a nevěstu. Taky jsem musela být tím motorem, který to popohnal kupředu :-). Zamluvený je také fotograf, kameramana nevím, kde sehnat ;-( žádného dobrého neznám. Šaty nechám asi až na únor, jsem zatím na nemocenské. Prstýnky budeme mít asi z Polska, známi si tam dávali dělat ze svého a dopláceli jen pár korun a jsou nádhrné. Jo málem bych zapomněla, hudbu už máme taky, ta byla vesměs hned co jsme dohodli termín, mám známého v práci co hraje na oslavách a svatbách.
Odpovedať
Ahoj Silvisia, tak to sme radi, ze si sa tu konecne ukazala. Si uz v poriadku? Neboj vsak vy to hravo zvladnete aj bez pripomienkovania z kazdej strany... Tak to do BB ti pomalicky konci cestovanie. Drzim palce s tymi poslednymi skuskami...dopadnu dobre, neboj...a niesi stara, vsak mas maleho synceka a svadbu pred sebou... ;-) V MT mas vela moznosti, co sa tyka DJa, tak s tym by si nemala mat problem a aj kostolov je tam na kazdom roku, ved aj oproti Vam, ak sa nemylim stoji jeden...pa
Odpovedať
Ahojte nevestičky, vidím, že vás je tu dosť :-D Ja som osmičková, čiže si to odkrútim o deň skôr ;-)
Odpovedať
stridza: uz som celkom v poho.. stichy mi sice az nedavno vypadli a nosa sa moc nemozem ani dotknut ale uz fungujem, uz sme boli aj lyzovat, aj v posilke... cestovanie konci a ani nevies aka som stastna, aj ked po dlhsej odmlke /6 tyzdnov/ sa vo stvrtok aj celkom tesim ze vypadnem.. mam totiz volno tento mesiac kvoli diplomovke z roboty a uz som fakt na nervy.. tak s babami posedime aspon po skuskach..a potom tam uz pojdem len v maji 8-) inak vcera sme boli pozerat obrucky - viem ze je skoro ale mame nieco nasetrene tak chcem aby sme hned kupili, lebo ja inak vsetko otrepem :-p .. vybrali sme ale c 54 mi je akurat ale mi to id lahko dole a c 53 mi uz je tak ze netlaci ale dost na tesno.. tak neviem.. no a dala som si odmerat snubak a ten mam 56 :-D vsak som ho uz skoro 5x stratila.. :-p No a ze by si mi stridzatko dala taky dobry tip na DJ ako si mi dala na kameramana?? ;-) pozdravujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Aj ja sa vydavam 9.8.2008. Povodne to malo byt 2.8.2008 ale zvolila som radsej stastnejsie cisla aspon podla feng-sui.
Odpovedať
Článok sa načítava...
andysz • 4. leden 2008 ve 14:59 Já se také budu vdávat v tento den :-) mili84 • 11. leden 2008 v 11:31 Ahojda, máme stejné datum
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby aj ja s tymto datumom ;-) co uz mate povybavovane? ja skoro nic len hotel a to je vsetko :-D :-S neviem ci mam plakat alebo sa smiat
Odpovedať
studio: tak feng sui nam zici? to je super... ivanad:plakat urcite nie, ja si myslim ze teraz je ten cas zacat.. my sa tomu tiez az teraz zaciname tak vaznejsie venovat.. no a dnes sme zajednali obrucky a dali datum vyggravirovat..tak uz sa dufam nic nezmeni :-p a tiez som sa dnes stretla s pani ohladom vyzdoby a straaaasne sa uz tesim..aaaach keby uz bola skola za mnou, tak sa tak vytesujem uz len nad tymto..
Odpovedať
halooo? su tu nejake nevesty? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se pustila do výroby vývazků a musím říct, že na tom není nic těžkého, jen jsem si více pohrála s těmi pro svědky a rodiče. Rozhodně to vyjde levněji, než je kupovat. Jen se chci zeptat, partnerovi od svědka se dávají taky vývazky víc zdobené, nebo ty, co jsou určeny pro osatní svatebčany?
Odpovedať
Ahojte holciny, mohla bych se k vám pripojit? Taky s drahým plánujeme svatbu na 09.08.2008 ;-) Je to uz nase 4 datum - nejprve jsme chteli v zárí, to jsme ale museli presunout kvuli hostum, potom jsme se rozhodli pro 16.08., to ale nebyla volná sála na hostinu, tak jsme dali 23.08., to byl ale uz obsazený fotograf, tak jsme na konec skoncili pri 09.08.2008 ;-)
Odpovedať
jo a abych nezapomnela napsat, co uz máme zarízené ;-) 1) termín na radnici (civilní obrad bude 09.08.2008 ve 13h) 2) termín v kostele (církevní obrad bude 09.08.2008 ve 14h) 3) restaurace 4) závoj (koupila jsem na mojasvadba pres bazar) 5) figurky na dort (koupila jsem na beremese pres bazar) 6) servírovací príbor na dort (koupený v obchode Lidl) ;-)
Odpovedať
ahojte... tak konecne som sa tu s niekym stretla :) vyvazky su u nas pierka? ak ano ja sa musim priznat ze naozaj som velmi nezrucny typ..takze netrufam si do nicoho.. a niekde som citala ze toto ma robit prva druzicka takze jej to pekne prenecham.. lucinda preco sobas aj na radnici aj v kostole? my sme akurat vcera riesili starejsieho moj drahy chce z rodiny ja som bola skor za profesionala.. no blbosticky sa dohadujeme.. potesi ked sa chcem odreagovat od diplomky.. potom sa sice hodku dve nerozpravame ale aj to ma svoje caro.. ]-(
Odpovedať
ahoj Silvisia, budu se vdávat v Rakousku a tady, kdyz chce mít clovek církevní obrad, tak predtím musí mít civilní - jinak to nejde, jenom církevní je neplatný, proto musíme delat 2 obrady - ale me to zase az tak nevadí, budeme mít civilní v prekrásném sále na radnici a církevní obrad potom hned ve stejné budove v kapli radnice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak pridavam sa k debatke. Zatial mame vybavenu salu, kameramana, zivu kapelu, termin u farara, este sice nie v kostle, lebo ten nas fararko je nas velmi dobry znamy a nebude sobas v jeho farnosti, tak este cakame na potvrdenie z kostola. Saty sa chystam ist skusat v najblizsom case no a obrucky su tiez objednane. Akurat vyberame fotografa. Ani sa nezda ale uz je koniec januara. Papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj všem :-) slečny, už máte na 9.8. 2008 zamluvené šatičky? Já ne, teprve se chystám a vyděsila jsem se když jsem zjistila, že den před naším termínem je ten hodně frekventovaný 8.8.08 :-(
Odpovedať
ja tiez nemam saty.. myslela som ze pojdem az niekedy v aprili.. trosku som sa v novebri rozhodla schudnut, uz mam 5 kil dole a este 2-3 by... no neviem, ked to tu tak citam, mozno sa aj skor vyberiem..
Odpovedať
Ahojte holky, já taky jeste nemám satky - uz jsem sice zkousela ve trech salónech, ale ani jedny nebyly ty pravé :-N Jaké saty si predstavujete? Já vzdycky chtela jednoduché, hladké, prilehlé, ale vubec mi takové nejdou !!! ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
m.k. - nestraš? já ještě nikde šaty zkoušet nebyla a asi hned tak nepůjdu ještě měsíc, jsme na nemocenské a nikam se nedostanu :-( . Jen doufám, že ještě u nás v Třinci to s tím datumem 8.8. nebude tak horké a něco na mě zbude :-( . silvisia - a o hubnutí mi ani nemluv, taky se snažím něco shubnout, ale nějak mi to nejde, jednou shodím 7 kilo a pak to ase přiberu, teď jsem ve fázi, kdy jsem teda přibrala vše co jsem shubla ]-( je to k pláči, ale můžu si za to sama, nemám pevnou vůli.
Odpovedať
lucinda: uplne ta chapem, viem presne ake saty by som chcela, ale predpokladam, ze mi budu sediet uuuplne ine ]-( .. ste ma inak navnadili uz sa celkom tesim na skusanie.. denisa: no tak mne s chudnutim pomohlo hlavne to ze som bola na operacii nosa a pocas tych piatich dni sa mi dost stiahol zaludok a potom je to hned jednoduchsie..no a potom som sa uz len snazila vecer po 6 nejest.. a na ranajky si davam len ovocie (a kavu :-N som zavisla na kave) a do roboty chodim peso.. a naozaj je to fajn pocit ked ti je oblecenie volne.. uz to zacinalo byt kriticke som v rifliach vyzerala ako jaternica.. :-p studio: tak vidim ze to uz toho mate dost, si sikula..
Odpovedať
Holky, o hubnutí mi ani neríkejte - nedávno jsem zjistila, ze se nejak nevejdu do zádných mých vecerních satu - minulý rok jsem se jeste vesla!!! tak jsem zahájila hubnoucí kuru, ale jde to velmi, velmi tezce ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-. aj ja potrebujem schudnut....beeeee, vsetko mi je male, stehna sa mi suchaju o seba, si pripadam ako velka valiaca sa gula...pomozte mi, viete nejaku dietu, kde nemusim cvicit?...lebo ja som leniva ako blcha... :-S
Odpovedať
ellavienna, dívala jsem se ted na tvuj prípravný album a jsi kocka - vubec nevypadás, ze by jsi musela hubnout !!! s tím cvicením musím taky zacít - chtela bych zacít chodit na hodiny aerobiku, tak jsem na to zvedavá - nejhorsí je, ze já si myslím, ze nemám málo pohybu - jsem v tanecní skupine a máme docela dost tréninku a vystoupení, ale na tanec si moje telícko uz asi nejak zvyklo a nezhubnu pri tom ani kg - fakt hruza !!! ]-( ellavienna, mohla bych se zeptat, zda más neco spolecného s mestem Vídní v Rakousku??? soudím tak jen podle tvého jména ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?