Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Mně se zdál sen, že jsem nachystaná ve svatebních a netrpělivě čekám na auto s řidičem. Nejede a nejede, má zpoždění. Jak tak nervózně běhám po pokoji, všimnu si že mám v šatech díru! Velkou asi jak dlaň, vepředu nad koleny. Hrůza. Lítám a hledám jehlu a nit, abych to trochu zamaskovala, mám rozešito (našla jsem kupodivu nit šampaň) a v tom přilítne řidit a honem honem jedeme a mě trčí ze šatů jehla s nití.... :-o
Odpovedať
Ahojte baby si tu čítam o vašich nočných morách ,tak mne sa tiež snívalo naprv že všetci boli nachystaný na svadbu len ja nie a nakoniec som tam ani nešla a další ssen sa mi s níval o šatách...som si ich vyzdvihla zo salonu,a ked som si ich obliekala zistila som že sú čierne...a hľadala som číslo do salonu nech mi rýchlo pošlú iné...no strašné....jaj nech už je to za mnou....a čo baby už aj vás chytajú stresy?mna strašne...ale dnes bola u mna kamoška (je karerníčka a má vyzážistický kurz) čo ma bude malovat a česať a konečne som bola spokojná...fakt sa jej to podarilo,nie ako v salone kde som bola predtým to bol otras...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ranko! Tak já už jsem se zase hodila do klidu. Včera jsem sehnala v půl 9 večer kadeřnice :-D Zařídili jsme sudy píííva, nějakou tu kořaličku a kýty. Mňam, na ty kýty se těším :-p Už tedy zbývá jen dolaďovat. Čili nějaké salámky, sýry, brambůrky a tak. Už se zase začínám těšit. Včera jsem byla opravdu úplně vyřízená z té kadeřnice, ale hlavně že jsem sehnala ;-) Už se zase jen bavím a těším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem byla včera na zkoušce šatů. V úterý si již pro ně můžu přijít. Akorát mi je o 2 cm zkrátí. Jinak v salóně to byla pohoda. Už se fakt nemůžu dočkat. Všem přeji zdárné dolaďování svatebního dne. :-) A noční múry ať vás nechaj ;-)
Odpovedať
Ahoj Holky: tak vidíme problémy jsou všude stejné. Minulý týden jsem si koupila boty a v pondělí jsem byla na zkoušce šatů. Jak jsem zjistila tak mi jsou velké a tak jsme zkusili menší velikost. Přišlo mi, že paní se moc nechtělo je z úžit. Menší velikost je zase kratší...a prý se nedají prodloužit což tedy nechápu jak se nemohou nechat prodloužit,ale budiž. Tak jsem si včera byla koupit nové boty a ještě jsem se u toho pohádala s mamčou, protože chtěla něco jiného než já...musela jsem si koupi na menším podpatku a ona chtěla jen baleríny. a už to bylo...jinak s mým nastávajícím máme stejný rpoblém jako všude...na vše má dostatek času,ale já ho neřeším dostal jeden úkol a musího udělat...slíbil, že do neděle o bude mít vyřešené tak uvidíme. a když ne řeknu někomu jinému...a je to... silvisia: prstýnky máme 3.900Kč dala jsem asi 3 svoje straé prstýnky ze žlutého zlata tím se cena z menšila a oni nám je udělali z bílého. Ale tedy 14 bych za ně nedala...to jste je koupili prosímtě až bůh ví odkud... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-| Tak já mám depku a přestávám se na svatbu těšit.Přítel je na výsost uražen a nemluví se mnou takže včera opět hádka.Jsem mu říkala a´t si uvědomí že máme 10 dnů před svatbou!!Takže atmosféra děsná, počasí je taky pořád na nic, zrovna jsem v jedné předpovědi našla že v sobotu má pršet....no paráda ;-( :-S :-S Dokážete si představit jak jsem na přítele naštvaná že mě takhle deptá a kazí období před svatbou?! Normálně když se lidi pohádají tak to druhý den hodí za hlavu no ne? Jsem zvědavá jak dlouho todle bude trvat, taky s sebou nenechám orat....no blbá situace a DEPKA :-| :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, no to my se taky dohadujem pořád. Naštěstí už mi přítel aspoň zajistil auto, jinak opravdu hrozilo, že poběžím za kolonou 15 kiláků z Tišic do Brandejsa :-D Jinak tchýně mi včera večer odřekla co včera ráno slíbila, nu nic, budu si to řešit jinak. Jako bych neměla svých starostí dost. V botkách jsem večer žehlila přes 2 hodiny, no dalo se to, ale na celý den to asi nepůjde. Naštěstí mám dost prádla na vyžehlení tak je třeba ještě trochu rozchodím... Dnes zkouška číslo dvě (šaty) tak mi dámy držte palce.
Odpovedať
my sme večer aboli objednávať víno na svadbu a aspoň toto ma potešilo - budeme mať biele Savignon a červené Cabernet savignon a liter nás v priemere bude stáť asi 40 korún, ešte k tomu sme neplánovane narazili aj na vynikajúcu***** bylinkovú medovinu a stojí za to zvážiť, či ju nedáme ako prípitok miesto Cinzana... Inak stále nemám popolnočné šaty, ale v najhoršom prípade hodím ku korzetu len biele nohavice a bude to, lebo toto ma trápi najmenej... Dnes som zohnala aj svadobné avetko, a zajtra idem na skúšku účesu, snáď to dobre dopadne... a teraz príjemnejšia téma, ako všetky starosti okolo - čo rozlúčka so slobodou?? ;-) už ste mali, či len chystáte? /ja mám tento víkend a k tomu ešte zajtra narodky, tak mám aspoň dvojitý dôvod oslavovať :-D /
Odpovedať
Profilova fotka
Rozlučku chystám na tento víkend a to na sobotu a neděli. Bude nás tam šest holek a budeme na chatě v horách. Paráda. Už se těším. Noc velikého to nebude, spíše pohodička a tak :-) Těším se na to. Můj zas jede s chlapa do Brna, kde bydlí jeho kamarád.
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme rozlučku se svobodou trávit s nastávajícím spolu s kamarády... Pořád jsme si říkali, jak s kým kdo kam pojede, ale nakonec jsme si řekli, že svatbu jako konec svobody nebereme, jen jako "zlegalizování :-D " našeho vztahu, a tak si víkend užijeme oba společně s kamarády - společně :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Pripajam sa k Vasej debatke. Tuto noc som mala tiez hroznu. Bola som rano objednana na farbenie vlasov a skusku ucesu, tak asi preto. Ale teraz mozem konstatovat ze farba je fajn a ten uces sa este doladiii. A co sa tyka rozlucky, zajtra idem s kamoskami troska "relaxovat", neviem co chystaju.......ale tesim sa. Takto za tyzden budem asi v riadnom strese, preto si to teraz este uzivam :-)
Odpovedať
milacik,aj ty ides zajtra zapijat slobodu x-) ?aj ja :-) ale lubim Ta a o 8 dni uz nebudes krivat:-)cmuk:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) :-) Čau holky už se to blíží co?Sakra nervozita začíná hihihihihi.Počasí vypadá že by nám mohlo vyjít :-D
Odpovedať
ahojte, mam dojem, že nervy pracujú každú minútu viac a viac :-D ale aj nadšenie.. som sa prave nadchla nad predpoveďou počasia, ak to bude tak, ako sa tu píše, pre mňa ideálne ;-) http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc...
Odpovedať
Profilova fotka
Zahra: hmmm to máš dobré u nás hlásí v sobotu 20-27 stupňů což je good,občasné přeháňky.Na trvalý déš´t to nevypadá a to je hlavní... :-)
Odpovedať
to máš tiež dobrú predpoveď... :-) dokonca myslím, že i taký minidáždik v lete celkom bodne, ja som sa hlavne modlila, nech nie sú tridsiatky teploty, lebo to by som sa cítila ako roztápajúca sa kopa potu a to fakt nemusím... ešte sa vrátim k téme rozlúčky "so slobodou".. máte śpešne za sebou?? my sme sa teda bavili v piatok do 5:30 ráno a poviem vám, že ešte dnes mám dosť.. si pripadám ako stará bab, čo už ani neznesie takéto bujaré flámy :-N /a to mám 23/.. som sa celý víkend spamätávala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote :-) Tak co, taky už se tak těšíte? Už se to blíží takovou rychlostí, že to nějak nestíhám vstřebávat x-) Teď se to na nás nahrnulo, že je to děs! Ten finiš je fakt z toho všeho nejhorší. Sice to pořád bereme v pohodě a snažíme to dělat všechno kliďánko, ale máme toho tolik na zařizování a objíždění, že jsem na to zvědavá, jestli to stihneme - a to do toho všeho jsem zítra v práci do 5, čili přijedu domu v 6 a hned jedeme na dříví :-| - paráda... Ale zase budeme mít na čem dělat 3 kýty :-D Mňam :-p Děsivé sny už se mi nezdají, připadá mi totiž, že už jsem natolik otupená všema těma informacema a úkolama, že nemám čas ani na to, aby se mi něco zdálo :-N No, jinak dneska jdu na poslední zkoušku šatů, strašně se bojím, že mi nebudou :-. Od poslední zkoušky jsem změnila antikoncepci a váha mi kolísala jak na horský dráze! Tak mi držte palce, protože to už by mě asi fakt švihlo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hola děvčatáááá, u mě vše v pohodě,akorát pořád fárám nad počasím, hlásí přeháňky a já bojim bojim.Máme obřad venku a prostě déšť nechcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-(((( záleží vám taky tak moc na počasí?? Pro mě je to skoroooo prvořadé....teda je i altánková varianta ale přece jen sluníčko.....je sluníčko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taky nám nesmí pršet, nebo se z nás stanou sardinky. Večerní párty máme venkovní, sice tam je budova, kde se dá shovat, ale tam se vejde tak 30 lidí a nás bude min. 60 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo....to sou nervy cooo?krizovka....Tak snad to klapne, deště už bylo dooooooooooooooooooooost :-o
Odpovedať
Ahojte babenky, tiez mam v tento den svadbu a uz sa neviem dockat. Ale panika ma uz chytaaaaaaaaaa. Dnes si idem aj pre saty. Uz sa nam to pekne krati, ze????
Odpovedať
Profilova fotka
Tak včera jsem byla na poslední zkoušce šatů. Mazec! Nemohli mi je dopnout přes hrudník, ale dopli! Nechápu, jak se mi to povedlo, ale zhubla jsem několik kilo, ale prsa mi vyrostly!!! V pase je to nádhera, můžu si baštit co mi bude hrdlo ráčit, což byla moje podmínka, kdybych se musela kvůli šatům omezovat v jídle, tak bych se snad ani radši nevdala :-D No, snad i ten zbytek dobře dopadne a ta sobota nám vyjde, holky, nám všem, když už s tím máme tolik starostí a nervů, tak ať to stojí za to ;-) A hlavně když se na to všechny tak strááášně těšíme :-) ;-) :-D Zítra kadeřnice, čehož se bojím, sehnala jsem ji na poslední chvíli, protože mi to ta moje na poslední chvíli odmítla, tak doufám, že se nezhrozím, co mi na té palici udělá...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, taky se k vám přidávám. Máme svatbu taky teď v sobotu. Ale jak tak koukám, všechny máte depresy z toho jak to stihnete... Popravdě kolem mě ty přípravy proplouvají... tak nějak je zvládám bokem. Prostě mě to šílenství ještě nějak "nevzalo" jak kdyby se mě to netýkalo. Moje mamka a přítel šílej, přítel říká že už začíná (týden) být nervní, ale se mnou to nehlo. Prostě nervíky nějak nepracujou... A v noci? Spim jak špalek... A co se týče rozlučky - vzhledem k tomu, že se kamarád žení v pátek a my mu jdem na svatbu tak hádejte kde strávím rozlučku... Nám moje máma řekla, že když jdem v pátek na jednu svatbu, tak ne že se ožerem a budem na své svatbě čumět jak "píchlé tele", prý dostanem do "dr..ky". Asi si domyslíte...
Odpovedať
Ahoj valentovasasa , pozeram ze budes mat perny vikend :-) . My sme mali rozlucku minulu sobotu pre istotu :-D .Bolo super. Ja som stres pred tym nemala az vcera to zacalo. Ale nie je to az take strasne. V podstate uz vsetko mame, len nejake drobnosti podotahovat.
Odpovedať
Profilova fotka
My ještě dnes dorozvážíme koláče a máme to. Dnes jdu na úpravu nehtu, zítra na úpravu obočí. A pak už ten den D. Snad vyjde počasí. Předpovědi jsou zatím nic moc. Tak přemýšlím, že půjdu raději koupit nějaký mega deštník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uuu, ja som mala dnes skusku siat, no neviem neviem ako v nich budem tancovat-skusila som si par krokov valcika a hned som si stupala na ten kruh pod satami. A moj mily zvykne robit take obrovske kroky, ze fakt si to tancovanie neviem predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) holky v sobotu bude pěkně, koukala jsem na předpově´d pro ostravu a má svítit slunce a BUDEEEEEEEEE!! 8-)
Odpovedať
no ako nevestičky, všetko prichystané?...ja ešte dnes trčím v robote, ale zajtra už mám voľno, ideme pre koláčiky a rozviezť výslužky a aj na manikúru a pod. skrášľovanie...o dva dni sme vydaté panie ;-) ...tak si ešte užite posledné dníčky, nestresujte sa a vychutnajte si ich, toto sú jedinečné chvíle v živote a treba si to naplno užiť...tak držím palce, peknú svadbu, hlavne nech nám výjde počasie a to "áno, beriem"...pekne nahlas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-| počasí je vrtkavé...kruci fix....bojim bojim že bude na obřad pršet :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky omlouvám se nějak není na nic čas...tak zítra v 11hod si řekneme "ano" jsem nervozní, 3 dny průjem :) žaludek už menší snad ani být nemůže :) Dnes se začnou sjíždět všichni ze slovenska tak tu budedm mít tak 30 lidí...češí ráno jen svědkyně doletí z anglie už dnes k nám moc se těším :) Tak potom budu zase víc s váma hubnout. Tak zatím ahojky a snad nebude pršet..jako dnes. na počasí zááááleží chci fotky ze zámeckého parku ne jen doma a v kostele grrrr
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?