Svadba 9.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Dievčence, nájde sa tu nejaká, ktorá sa vydáva v tento dátum ? :)
Odpovedať
No super, tak a viete mi nacrtnut zhruba aka je postupnost krokov? Nech môžem začať skrtat a ukludnit sa trochu.. ;)
Odpovedať
@lussk nooo tak to dosť ťažko povedať :D my sme začali asi tým, že sme dohodli hudbu,kameramana,fotografku, potom som začala pozerať po nejakých oznámeniach na nete tak som sa dopracovala k vlastnému návrhu, ďalej treba určite pozrieť nejaké šaty, výzdoby, kombinácie farieb...rozhodnúť sa pre nejaké tie kvety do svadobnej prípadne iných kytíc...informovať sa u kaderníčok, vizážistiek a podobne..ak más vyhliadnutú alebo máš svoju určite zájsť za ňou a opýtať sa na voľný termín...dohodnúť skúšku a tak ďalej...hľadať nejaké tie topánočky, skúšať šaty. :) .... začať spisovať predbežný zoznam hostí, rátať približný počet koláčov, alkoholu, nealka možno aj sálu objednať informovať sa o jedle a takýchto veciach, prípadne už aj niektoré veci rezervovať a platiť zálohy....ak budeš robiť výzdobu sama tak samozrejme aj nejaké veci okolo toho zabezpečovať a postupne kupovať....ak je svadba v kostole tak určite zájsť za pánom farárom povedať mu dátum a hodinu a on vám povie ďalšie potrebné informácie..ďalej sa aj informovať ohľadom výzdoby do kostola - kvety, ikebany a iné.....ďalej si zhruba ujasniť ako bude svadobný deň prebiehať...Zhruba takto nejako sme to riešili my.... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@9majusska hej zasnuby :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze nam to bude stacit..47 flias v 7deckach pre 50ludi...stale ssa bojim, aby nebolo malo...
Odpovedať
Profilova fotka
@47ala47 ale niee :D my sme zasnúbení od Vianoc 2010 :D
Odpovedať
@47ala47 ja som tak isto rozmyslala ako ty...ale nakoniec sa necham prekvapit ci to bude stacit.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
@9majusska ahaaaa :) jak dlho, aj my od vianoc ale 2011 :D
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 len aby sme neboli nemilo prekvapkane :))) clovek sa boji nech neni malo
Odpovedať
Profilova fotka
uz sme mali aj stretko s kameramanom...uuuzasny clovek, tesiiiim
Odpovedať
@47ala47 máme v zálohe ešte tajnú "zbraň" :D
Odpovedať
Tak baby a mame to presne za 100 :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej...ani som si nevsimla...sa to bliizi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@123lea123 aku???
Odpovedať
@47ala47 je to predsa tajnéé :D :D ale nie..nnooo ale nikomu ani slovka nepovec...máme známeho, ktorý má bar-pohostinstvo-reštauráciu takže v prípade potreby vieme kde sa obrátiť
Odpovedať
@janulik_81 tak teda sa nám to kráti...ale ja sa nesmierne teším... ♥
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 jaaaj ahaaa...no to mate velmi dobre...my budeme asi potom utekat do tesca alebo ja nevim :D
Odpovedať
ahojte, my máme tiež 9.6. termín....a celá tá strašná radosť prišla na mňa asi pred týždňom, keď som sa konečne dopracovala k tomu, že mám už viacmenej všetko aspoň tak zhruba zabezpečené aj keď stále riešim milion otázok, čo kde v akom množstve a tka.........ale šialene moc sa teším na ten náš deň....a moc verím, že si to šialene užijeme.... :-D ..
Odpovedať
@47ala47 tesco je tiež dobrá poistka :D ma ani nenapadlo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 nooo to budu asi vsetci tak, ked bude zle vyratane...ale dufam, ze sa nam to nestane :)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som navysila alkohol :) kupenych uz 40flias a 12 sa ide este kupit.... + vino 15l cerveneho a 25bieleho :) to uz musi stacit!
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento datum :)
Odpovedať
cauko kocky, tak my mame konecne vyrobene oznamka (take uletene), dohodnutu hudbu na svadbu, uz len nezabudnut ich vyplatit tyzden pred :), dohodnute tiez stretnutie s fotografom na mieste urcenia svadby posledny marcovy tyzden, ked nebude prsat, aby si vedel urobit prehlad a plan fotenia... pri otazke kolko flias a coho - tak tam ani nahodou este nie sme, ale pokrocili sme, co ma nesmierne tesi, lebo uz som bola nervna.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@123lea123 :) juuuj tak my sme aj zacali planovat, ale nic nevychadzalo, presuvalo sa atd., tak som zacala chaosit. Drahy pise diplomovku, este ho cakaju do statnic 3 skusky, tak sa nejak na to citim sama...:/ i ked stazovat sa nemozem, snazi sa to vsetko stihat. Segru, ktora je mimochodom uuuzasna, mam az v Bratislave, hoci si denne volame no :) Takto sa snazim u vas docitat k navodu na plan :) :)
Odpovedať
@renatablava :)
Odpovedať
Kocky konecne mame zaplatenu cokoladovu fontanu a komplet servis k tomu!!! este sa tu velmi neorientujem, som sa snazila najst kocku co mi takto super poradila, ale marne, tak je to kosicke Supremus a ja kocke dakujem (urcite vie ktora, prosim pripomen sa mi tu, nech mozem konkretne podakovat, lebo si mi genialne pomohla) Su super, dohoda, komunikacia, cena...vsetko tak, ako si hovorila. :)
Odpovedať
prosiiiim pomozte mi orientovat sa tu, asi som za blbca ci coooo :/ ked chcem najst komunikaciu s niekym, alebo pridat, ze co uz mame... ako? ako? dakujeeem
Odpovedať
Ahojte, kto ma svadbu 9.6. 2012 v banskej Bystrici? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?