Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
aj u naaas...ja som uvarena uz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
heh :-( ani nevravte, fuj to co je za trest to pocasie :-( dani co mas sluzbu ci si uz doma? :-N
Odpovedať
teraz som prisla z obchodaku , dockam pokial sa manzelik vrati do prece, zistim, ci ma este potrebuje a idem konecne zehlit
Odpovedať
Profilova fotka
och to nemyslis vazne :-S moj prave dosiel, robil nejaky projekt instalacie, uz som mu vanu napustila vyhnala od notbuku a teraz si pustil net na pocitaci, neporazi ma ]-(
Odpovedať
neviete mi poradit kde by sa dalo zohnat toto: www.cerna.sk/auticka.jpg je tu jedna nevesticka, ktora si to vyrobila. zhanam to pre kamosa. ak viete poradte. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
nie pocitaqci ale telefone 8-( to je fakt diagnoza IT
Odpovedať
ja mam dnes unavny den, stale daco nestiham ;-(. strasne. ako prace vela, casu malo a este k tomu je vonku pekne. neplanovali sme kvoli financiam ziadnu dovolenku, ale asi nieco naplanujeme. aspon nieco na 4-5 dni, ale niekde mimo. nie len doma, resp. u rodicov. mate nejake nie moc penazne nakladne tipy?
Odpovedať
ahojte... ako? co nove? dnes bude zasa horuuuco bola som na ORL...vsetko je ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja tam asi zajtra pojdem, :-( vcera ma tak bolili dutiny ze dovi dopo, 8-( 8-( 8-( a dnes uz aj ucho |-|
Odpovedať
hlavne ze je vsetko ok. ja som dnes bola na obede a je mi z neho riadne divoko na zaludku. mala som rybu a asi to s mojim zaludkom riadne pracuje ;-) dani bla si v banke? ako si pochodila?
Odpovedať
joj...nebola som lebo som poplasena a som aj na postu zabudla ist a aj do banky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janin ie je ok, mna boli ucho, a dutiny sak vies ako to boli ... :-( ja som bola na poste a dovidienia, zas pol. hodinu ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
heppy: juj to su hnusne bolesti. nedavno ma boelo ucho, tak viem si predstavit co mas. juj. to si pisala ze sa to uz niekolko krat opakuje. neda sa to nejako vyliecit? nieco sa s tym musi urobit. neviem co, ale nieco aby ta to nebolelo. juj.
Odpovedať
joj to aj ja tak neznasam...a ked tetky sa mi lepia ne chrbat...diskretna zona im nic nevravi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani, som rozhodnuta pre ATB, zajtra pre ne naklusem ide mi prasknut nos aj celo, tak to boli divne :-( , nech to prelieci vsetko, ]-( , ja som brala ATB asi 5 krat v zivotte, lebo mam alergiu na lieky ale augmentin mozem, tak hadam to nejak zvladenm ;-( jaj dani diskretna zona hehe, co to je :-D :-D :-D :-D sme tam boli dvaja, teda traja dnes ja v strede a ten clovek za mnou mi dychal na krk, a mal tam iny vybeh, ale nie musel mi cumet cez plece fuj, toneznasam ]-(
Odpovedať
heeej...a obzvlast ked uz stojim pri okienku a nacumuju mi tam...a citaju mi drzo tetky obalky za chrbtom...by som zabijala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, ja som vravela ze mam odpor hehe :-p
Odpovedať
jaaaj...a teda to je preto heeej...no uz chapem...sucitim s tebou, velmi dobre to tiez poznam
Odpovedať
Profilova fotka
najradsej mam ked uz som konecne na rade, a furt sa tam niektio pcha k okienku, ze len neviem co chce, a potom dalsia babka, ze sak ona len list chce podat ]-( , to je vsetko pekne ale ak pustis jedneho druheho tretieho tak tam mozem zacat aj kempovat hehe :-D , najlepsie pri bilborde nemenovanej po... banky hehe, :-D napnem stan ;-)
Odpovedať
no ta co sa tu neda pridat odpoved... 8-(
Odpovedať
no uz to ide...vy ste nemali poruchu?
Odpovedať
Profilova fotka
som bola out of the net, tak nevim ]-( ale obcas to tu svindluje 8-( 8-( 8-( co dnes mas na praci? co budes porabat do vecera? :-.
Odpovedať
no...tak stale nemame vsetko nabehnute, dnes tu bola kalamita takze chalani este idu nejake veci ponapravat...ja uvazujem, ze bud pockam este chvilku lebo potom mi volaju ci viem pingnut dajake zariadenia ci uz su ok...alebo to necham na dalsieho kolegu, ja pojdem kupit kulmu a vodu a pojdem domov k manzelovi ktory dnes mal home office lebo tuna v praci nema photoshop tak pracoval doma...a ked uz bude tam skoro doma tak nam nieco uvarim (kupim pizzu :-D :-D :-D )... alebo mi porad nieco rychle na jedenie (okrem chleba so sunkou :-D :-D )
Odpovedať
a co ty? aky mas program? idem do KE?
Odpovedať
Profilova fotka
preco do ke? :-D ja mam v plane antibiotika hehe ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vlastny prst alebo do draheho sa zahryzni :-D
Odpovedať
no preto do Ke lebo ja som v Ke...a si bola u lekara? ci to az zajtra ides? joj...nieeeee...prst nechceeeem...by som urobila karfiolik ale tak neskoro?...sa mi chce? neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
zas mi robis chute Rybena 8-) ak karfiol tak aj pre mna :-( zajtra idem, uz som drahemu zahlasila ze si pytam ATB, nech sa to prelieci, lebo mam to uz pomaly kazde dva mesiace, bud ucho, alebo dutiny, aj na svadbe som mala ucho zapal ale dal mi kvapky ATB, inak by som bola dovi dopo :-( inak som nevidela tvoje saty popolnocne na tebe haaaaaa? chcela by som ja viem ani ty si nevidela, ale chystam sa hodit nejake foto, pre teba special hehe :-D
Odpovedať
kocky nestiham citat ;-). len co mam trochu casu hned sem hupsnem a uz je stranka cea zapisana ;-)
Odpovedať
citam od konca karfiol, mnam. asi hned zajtra pojdem kupit, dnes som unavena na spanok. ale karfill, mnam. dnes to bude asi vecer o nanuku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?