Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a k platobnej karte, ja mam este povodnu zo starym meno, ale zatial nosim sobasny list zo sebou. este sa mi sem tam hodi ;-), myslim sobasny list. no kartu sem tam pouzivam, len mam problem ked sa podpisujem, tak si musim uvedomit, ze sa podpisujem povodnym menom ;-). a uz som si spravila novy ucet v inej banke a na nove meno. a co je dolezite hlavne bez poplatkov ;-) ;-) ;-).
Odpovedať
jani...takze ked budem mat kartu povodnu so starym menom tak sa podpisujem menom za slobodna?...to je divne nemalo by to byt tak, ze banke oznamis zmenu, oznamis im aj to ze si ponechavas povodnu kartu a oni si len zmenia vzorovy podpis?
Odpovedať
no hej ale to ti musi vymenit kartu, lebo na karte mas povodny podpis. ako samozrejem ano, ale musis si vymenit kartu, neda sa len tak prepisat na karte vzorovy podpis.
Odpovedať
no ok...ale co ta informacia, ze mozem staru kartu pouzivat az pokial nevyexpiruje alebo si za poplatok dat vyrobit novu...ako teda mozem tu staru pouzivat ked je na nej stary podpis? mam v tom trosku zmatok ale dnes pojdem do banky a zistim to priamo tam na mieste a bude klud. ;-) :-)
Odpovedať
ja tam idem dnes tiez, ale kvoli inemu. bola som si zmenit adresu a pre zmenu mi vypisy uz nechodia vobec. takze este bude veselo.
Odpovedať
no hej aj ja adresu potrebujem zmenit ale este nemam schranku na brane :-N a takisto do DDS musim ist lebo oni po mne chcu na vsetky tie zmemy tri formulare...a ze notarsky overene tlaciva...jaaa im daaaam notaaarky overene....a este aj zazraky na pockanie a nemozne do 3 dni by nechceli?
Odpovedať
tuna neskutocne prsi, hromy a dazt. to to dnes zacina... zase na druhu stranu neni horuco ;-).
Odpovedať
juj...aj u nas by mohlon poprsat...ale tuna hlasia ochladenie samozrejme az na vikend :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuj baby to co tu je za hic, nenormalnee :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani ochladenie fakttt????????????????????????? urcite |-|
Odpovedať
no tak som pochopila z predpovede...ale vacsinou sa neviem sustredit na predpoved takze som to mozno aj poplietla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kuknem na nete nejaku spolahlivu co som pozerala aj na svadbu ked sme kukali :-D co inak? co robis, riesis customer support hehe :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej ...presne to mam dnes urobit niekolko dolezitych hovorov...dufam, ze dopadnu dobre...aj ked neviem preco ja by som ich mala riasiot ked ja nie som obchodnik a to by bolo skor nieco pre obchodnika...ale thak...mozno aj to raz budem :-)
Odpovedať
a ty ako? co dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
a vlaste aku ma Rybka poziciu vo firme :-D , sa mi zda ze robis asi vsetko, sak posli IP co vlastne mas ty na starosti :-D ja robim doma na monografii, to je vedecka praca hehe aspon sa tak tvari byt, a schovavam sa pred slnkom :-N , a mala by som upratovat, vysavat, zehlit, fuu je toho moc :-( odpoved je: nechce sa mi bozinku a jak moc |-|
Odpovedať
no poslem ti 8-)
Odpovedať
no a okrem toho co som d\ti napisala do ip som este ochotne a milujuca manzelka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D poslala som ti vycerpavajucu IP a tiez som okrem toho aj ako pises /////// ochotne milujuca manzelka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.in-pocasie.sk/predpoved-po... oo dal by boh to ochladenie :-o :-o
Odpovedať
joj...ja neznasam predpovede...a potom to aj tak vyzera, ze sedim v rifliach a vonku je 100 stupnov... zajtra idem na ORL a mam prist nalacno s neumytymi zubami...je to sice offtopic hlaska...ale fakt idem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.meteoinfo.sk/index.php?str...
Odpovedať
Profilova fotka
akoze dovidenia to co je za trest to pocasie v piatok a zajtra :-( ]-(
Odpovedať
hej heeejj...to je to...ze za trest to mame...a ked budem chciet ist niekam tak bude liat ako dive
Odpovedať
Profilova fotka
a co na ORL nejake mas tazkosti :-(
Odpovedať
jooj...moj manzel mi tvrdi, ze mam tak ma iniciativne objednal bez ohladu na moje zrozumitelne a asertivne nie....nie je to tragicke ale v ramci alergickych tazkozti ma priebezne trapi aj nos tak uvidime co to bude az sa mi don pozru 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
oo laska, taka je laska hehe :-D
Odpovedať
heeej...tak vieeees...jeho teoria je ze lekari nam nemaju len pomahat nezomriet ale maju nam aj skvalitnit zivot...tam mozem protestovat? no nemozem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teoria je dobra bohuzial prax az taka nie dobra, :-(
Odpovedať
som bola v meste...len 20 minut ale som sa roztopila..som si sadla do auta a som sa uuuplne uvarila...hroza je to :-(
Odpovedať
tu je neskutocne horuco. no dnes som bola v banke a celkom sranda, zase po mne chceli sobasny list. a podla vsetkoho tie zmeny co som bola robit minule, tak sa nestali. takze az teraz sa to bude diat ;-). Snad mi budu chodit aj vypisy ;-) ;-) ;-). tu je neskutocne horuco, rano lialo ako z krhly, hromy blesky vsetko bolo. ale sa vycasilo a teraz je parenica.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?