Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a potom nam daj vediet samozrejme ze kde si mame o tebe precitat...ja si ta aj vystrihnem... sak to sa nestava kazdy den ze sa o tebe pise nie?
Odpovedať
;-) to je este daleko ;-). ale napisem, urcite napisem ;).
Odpovedať
Profilova fotka
fujha aj u vas je hic jak svina :-o 8-( 8-( 8-( :-(
Odpovedať
no tu je strasne horuco, uz som si aj dala zmrzlinu ;-)
Odpovedať
aj u nas je....a nemozem si ani zopnut vlasy lebo mam este farbu na krku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kym tam nemas ruch ... a premavku ... ;-) tak je to ok x-)
Odpovedať
a ocze si odolalal ostrihaniu? ja sa akurat chystam buduci tyzden. ale to len tak na klasiku, proste skratiti to co mama na hlave ;-).
Odpovedať
heppy...ale sak prave mi volaju ludia ze kde sedime lebo idu k nam...tak nechcem to riskovat :-D :-D ...este ich odradim jani...neviem...sla som k nasim, tak ma v sekunde napadlo, ze za zafarbim a hned som bezkala kupit farbu a sup sup... 8-) bude aj strihanie ale teraz sa sama sebe pacim takze este pockam 8-) 8-)
Odpovedať
;-) to je mile ;-). idem zas epracovat, uz musim. zajtra ma caka financna porada, musim sa obrnit na tvrdu diskusiu. to bude zase boj o peniazky.
Odpovedať
dobre rano damy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuj to vonku nie je normalne :-S :-S :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
heppynka si musis zvyknut...uz je leto..prazdniny 8-) ja by som taaak sla k moruuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
no ale to nemusi byt vzduch co sa neda dychat :-(
Odpovedať
u nas pofukuje aspon trolilililinku...ale to uz sa vidim akodostanem prievan
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky...ja tiez sa potim vo vlastnej stave tu v UK konecne to pocko vyzera ako v lete :-) takze aj tu je riadne dusno a horkoooooooo...ako sa mate? My sme pozerali dovcu na buduci rok dakedy v Maji na vyrocie tak sa rozhodujeme medzi Kubou a Mexikom ... takze zacinam na nu setrit :-)
Odpovedať
ahoooj...aj teba tu vidno? ja by som tak velmi chcel aist k moru..uz som nebola dva roky a teraz chodi taka reklama v radiu ako dievca vola kamoske a pocut tam akoze more...juuj...tak to stale pocuvam, ze keby aj ja som sa mohla valat v mori x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Dani ja som nebola uz 5 rokov sakra...od kedy som v UK tak radsej idem domov pozriet nasich... :-( ale buduci rok uz chcem ist mi to strasne chyba
Odpovedať
Fuha, veru si ani nepamatam, kedy bol naposledy v UK taky hic. Len skoda, ze vacsina z nas si to uziva v praci. Baby aj vam robi tak zle air conditioning? Ci to len moje telo sa s tym nevie vysporiadat? ;-)
Odpovedať
aj mne...fakt je, ze je viac ludi, ktory maju s tym problem. Tohto roku to u mna nie je az taky problem ale v minulosti ked niekto zapol klimu tak som v momente mala zapchaty nos, nemohla som dycha, puchli mi nohy :-(
Odpovedať
Tani treba ist...nielen pracou je clovek zivy...a to vravim prave ja :-N i ked je jasne, ze ked si tak daleko od rodiny tak radsej prides za nimi...nemohli by sme pol roka pracovat a pol roka dovolenkovat?
Odpovedať
Profilova fotka
no dani ta pravaaaaaaaaaaaa :-o :-o :-o :-o :-o , aj v nedelu robi hehe,
Odpovedať
:-N :-N
Odpovedať
Fiha, tak mne nohy nepuchnu, ale nos zapchaty mam teraz v kuse, aj hrdlo ma pobolieva. Tato veda a technika mi nejako neprospieva :-D
Odpovedať
ale nohy mi mozno puchnu od sedenia...mam ich take ako shreckova zena fiona...akurat menej zelene :-D
Odpovedať
ste tu nakusli temu more, aj ja chem... ;-). ale tam musi byt teraz neskutocne horuco.
Odpovedať
hej ale je tam aj ina vlhkost vzduchu cize to clovek vnima uplne inak...a co je hlavne...je tam ina atmosfera...nepracovna 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani, veru mi tu chybas na nete :-( , za slobodna si tu bola vecer casto |-| x-)
Odpovedať
aaaale heppka...mne sa prave zda, ze ty tu nie si...sak ja cely den mam to tu zapnute a ked vidim, ze nikto nic tak aj ja nic...lebo potom sa mi stava, ze si sama so sebou pisem...je pravda ze doma uz sa sem nedostanem lebo Michal mi obsadil PC a nechce sa odtial pohnut lebo mam lepsi monitor :-N ale inak som tu ceeeely celucky den...fakt
Odpovedať
no vidiiiis..aj teraz som tu sama =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?