Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
jooj..my sme dnes ako zdochlinky :-) bez nalady, prehriate hlavicky :-| :-N 8-( :-x
Odpovedať
uz sa mraciii...bude burcisko ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani u nas uz bola burka, esteze som, pradlo stihla pozbierat ]-(
Odpovedať
u nas sa to vcera len zbieralo ale nic...ani kvapka
Odpovedať
mam zafarbene vlasy!!!...manzelovi sa to veeelmi paci....mam modrociernu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ostrihane? ]-(
Odpovedať
nieeee len zafarbene...paci sa mi to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
foto foto 8-)
Odpovedať
nie som odfotena....hmmm..vecer doma sa mooozno odfotim a poslem ti ;-) je to krasna havrania cierna...konecne nejaka zmena :-)
Odpovedať
a uz ked sme pri tych fotkach x-) x-) ...hmm???ako? kedy? :-) ale ja lutujem ze som sem dala fotky lebo teraz budem naveky v googli...neviem ci je to dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
? naveky? sak ked ich zmamzes nebudes nem? :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky. ja sa sem uz dostavame sem tam. nejak vela prace ;-(. ale kamoska mi vcera sdelila, ze mozno bude svadba ;-) som mala velku radost, normalne to dvihne naladu. a tak sme vyrazili oslavovat, praca nepraca, oslavovali sme ;-). bolo veselo. inak tuna bolo vcera cely den krasne a vcer neskutocna burka. ja nelutujem ze som tu dala fotky ;-), nejak mi nevadi, ze ma uvidia ludia ;-). a tiez pouzivam FB a ten je tiez googlovatelny, takze pohoda. ale chape ze niekomu to vadit moze. dani je skvele, ze si sa dala ostrihat. a este lepsie je ze sa pacis svojmu ;-) parada ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
jani ma len zafarbene nie ostrihane hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
heppy...aj ked vymazes tak budes...lebo googl si prechadza a uklada informacie priebezne...takze aj ked zmenim meno na albume, ze tam nebude cele mano (uz som to asi aj urobila) tak ked das moje meno do googla tak ti najde moja svadobny album...nooo jani...vy tam mate ako veselo...super....aj ja chceeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani chces nejake linky na moje meno co mam odborne veci na nete hehe, to je dobre aj keby zmazali ostanu hehe :-D
Odpovedať
jooj...je to ine mat nieco odborne ako svoje sukromie...ja mam v zivote minimalne jedneho cloveka, ktoreho v zivote netuzim stretnut a nechcem aby o mne cokolvek vedel...keby som publikovala vedecke clanky, tak fajn...nech ich cita cely svet...ale sukromie...vies... =-)
Odpovedať
btw, nechystate sa do Ziliny? ma tam byt stretko...sice to bude stretko lokalnych poskytovatelov...ale aj tak...myslim, ze od tohto obdoru nemate daleko nie? lebo my sa tam chystame i ked sa velmi netesim...ale budem to musiet prezit ;-)
Odpovedať
zase zle citam ;-). pardon ;-) (s tym vlasmy). ale uz mi to je jasne, to danka sa chcela ostrihat ;-). ja som to nejako zase pospajala. to je tak ked citam pard ni diskusie dozadu ;-). mne nevadi, kludne o mne mozu vsetci vediet vsetko ;-). ako ja mam rada sukromie, ale zase rada sa on delim aj s inymi ludmi ;-). takze mne vobec nevadi, ked nie nieco niekde publikovatelne. pohybujem sa v obore, ze cim je clovek znamejsi, tym mu ide lepsie obchod a vlastne zvysuje si tym svoju cenu na trhu ;-). takze ono to aj prospieva ;-). samozrejem vsetko ma svoje pre a proti. ja asi mam radsje tie pre veci ;-) ;-) ;-). do zilini sa nechystame. ale planujem vylet k manzelovym rodicom ;-). eset o tom draha polovicka nevie ;-), dozvie sa v pravu chvilu ;-). a dnes tu mame fakt veseleo ;-). tento rok nemala byt ani jedna svadba a zrazu sa ukazuje ze ich bude 6 ;-), teda v naosom okruhu. je to strasne krasne ;-). a je dosta dobre, ze partia drzi pri sebe. a take je to ako vlna. jeden sa zeni a zrazu pride dalsi, a dalisi a dalis ;-). fakt je to vlna. nepozorujete aj vy nieco take v okoli ?
Odpovedať
Profilova fotka
jj chapem dani velmo, v nasom, it obore je to tak ze si davame aj vacxi pozor 8-) zilina neviem ale vyzistim :-D
Odpovedať
ja tiez robim v IT ;-). som prevadzkovou riaditelkou (snad som to dobre prelozilal) firmicky na vyvoj softwaru. a cim viacej ludi am pozna, cim viacej ludi o mne vie, tym jednoduchsie sa uzatvaraju obchody ;-)
Odpovedať
hej jani ale je ine ked o tebe vedia ako o odbornikovi vo svojom odbore a ine je ked najdu tvoje sukromie...co ak raz budem slavna a bude ma preberat bulvar?? :-)
Odpovedať
no tak to musis brat s iba tie dobre veci ;-). ked o tebe bude pisat bulvar, tak zisits, ze vela ludi bude mat zrazu o com kecat ;-). ono to sukromnie je odts zviazane aj s profesiou. nezad asa to ale je. ja nesom ziaden anielik, ale ked idem na schodzku s pratnermi, tak potrebuejm vedie to nich vsetko. hlaven zo sukromni,a by si vdela o co rozpravat o com nerozpravat a tak.
Odpovedať
ale inak holky chapem ze niekomu to proste moze vadit. mne to nevadi ;-) a je jednoduchsie zverejnovat o sebe pravdu sama, ako keby sa clovek mal dozvedat nepravosti.
Odpovedať
no ja obchody nerobim...jednam bezna s koncovym uzivatelom, obcas s nejakym starostom, predsedom bytoved\ho druzstava a podobne a co najmenej potrebujem je to, ze som konatelova zena... casto sa somnou nechcu bavit len preto, lebo som zena a kazdy by chcel kecat s konatelom....a potrebujem si svoje miesto vydupkat aby im bolo jasne, ze nie som nejaka sekretrtka, ktora si klofla konatela aby mala v zivote postarane...
Odpovedať
no ale...ma to vyhodu...raz sa ukazem vnucatam, ze taka som bola pekna v den D :-D
Odpovedať
;-) to znie ako bojovy postup ;-). ale jasne chapem situaciu. u mna to je jednoduchsie. inak v zime by mal o mne vyjst clanok a ko o "zene v it" je to na pokracovanie. som zvedava, snad sa nic nepokazi a vyjde to ;-). je to ako clanok na pokracovanie a vzdy tam pise zenska o zenach v oboroch it. vobec som netusial ze nieco take je. ale potesilo ma to. a od vtedy co o tom viem, tak dost sa snzim zvyditelnovat, to je jedno akym smerom, elbo clovek zisit, ze ma hromady kontaktov prave nepracovnych a potom casom sa to obrati na pracu ;-). ale ja to beriem s uplne ineho hladiska ako vy. chcem mat raz vlastnu firmu ;-) a to sa hodia vsekty kontakty, pracovne aj sukromne ;-).
Odpovedať
waw...jani...som hrda, ze si s tebou pisem :-D a vies ze aj o mojom manzelovi vyjde nieco? neviem ale kedy zatial...ale budem hrda aj nanho... tak potom sa mozes kamaratit aj somnou lebo ja mam znamosti v oblasti IT...pracovne aj nepracovne...tak ti potom niekoho posuniem ked bude treba ;-) ;-) :-D :-D :-D dohodneme sa...len ma spomen v tom clanku :-D :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
;-) ;-). rozhovor ese neprebehol ;-), uvidime ;-). snad to vyjde. ale bola bysom velmi rada ;). tvoju polovicku zatial nepoznam. ale viem o ze staviate domcek ;-) a ze poocuje a to uz je tema na bavenie ;-) takze uz by sa dalo hodit rec ;-) ;-) ;-). a mozno niekedy bude ja obchodik ;-)
Odpovedať
mozno...nechajme sa prekvapit...mojho manzela ked das do googla tak ho tam tiez najdes...dokonca aj video nejake prezentacne... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?