Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
fakt?normalne original cely kurz alebo len par hodin?
Odpovedať
Profilova fotka
tanečnú??? Ty sa máš, ja by som tiež išla, ale toho môjho nastávajuceho by som tam nikdy nedostala :-) On si totižto myslí, že tancovat vie :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D normálne sme chodili na tanečný kurz... ale inak sme tam mnoho nepochytili. ja by som tam drahého nikdy nedostala, nebyť silvestrovského faux paux, kedy sme "akožetancovali" a tromfli nás tam kde akí seniori... bol to škandál
Odpovedať
:-D :-D :-D jezis baby nstraste s tancovanim sakra...sa vravi, ze ak vam to klape v posteli, tak by malo aj pri tanci...nie je to pravda, neverte tomu... :-D
Odpovedať
moja polovicka ma velmi zle drzanie tela a pri akomkolvek tanci to bude vyzerat netanecne...takze mam smolu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa smejete :-D :-D :-D a danuscha, tak tomu neverím,neboj sa.. ale tak zase hopkať si hopka, ale ako chlapy :-D Ale tak nejako to uhráme :-)
Odpovedať
no ja tiež spolieham na to, že sa stratíme v dave, no či chceme abo nie, tak v tej bielej robe budeme trochen viac na očiach ako ostatné páry... no a ten prvý spoločný tanec... to chápete dámy, že som to nemohla nechať na náhodu
Odpovedať
jaajno sak prvy tancek nacivcime a hotofka...zvysok tiez nejak uhrame na zaneprazdnenost alebo sa budeme tvarit, ze my vieme tancovat...to oni vsetci nevedia...moj bracho si vzal svoju videokazetu z venceka pred svadbou, sfukol z nej pol kila prachu a nacvicili to celkom pekne so svagrinkou 8-)
Odpovedať
waw no vidím, že to máte fakt premyslené a ja som tolké prachy vyhodila za ten kurz....
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj saaaa, ved my budeme uplne nenapadne v tých bielych šatách :-) :-D Ale vôbec sa veru neteším na ten prvý tanec, ved to bude katastrofa :-D A nemám rada, ked som stredobodom pozornosti :-D
Odpovedať
to si treba hned zrána hrknut a to sa poddá, aj tanec nám pojde od ruky, aj guráže nám dodá
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No to mas jasne že si niečo hodim do seba :-D Ale pozor aby nam to tej guráže nedodalo až priveľa :-D
Odpovedať
ja som rada stredobodom pozornosti...ale aj tak si hrknem...dobry napad :-D ...a hodim si nieco do seba a aj na seba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, mam fotku, všimli ste si??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vyzerám tam strašne, radšej to vymažem :-) A ozaj, mate už šaty? mate ich aj v albume???
Odpovedať
ja budem az buduci tyzden ked pojdem na skusku... :-D tak dnes sa zasmejeme na tebe a na buduci tyzden na mne...dobre? :-D :-D :-D
Odpovedať
si to vymazala??? a ja pozeram ze ktora si tam ty...a ty nikde
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, ja som mala len taku fotku, akože tu, moja fotografia... :-) Ale v mojich svadobných šatách som odfotená, ale nechcem to tu dávať, lebo môj nastávajuci tu niekedy chodieva so mnou a náhodou by sa pozrel... :-) Inak, mam rezervované až dvojo šiat, ta predavačka bola uplne super :-)
Odpovedať
hej? kde?...pozeram ze Cadca...poznam odtial jednu uplne super holku...Martinka sa vola....velmi pekna, vysoka..mila, mudra...to vsetky ste tam take?...dobre dobre dievcatka len pekne reprezentujte nase Slovensko.... aj ja chcem aby sem moj priatel chodieval...jooj...on si radsej na skfree pojde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moje satky uz tiez prisli, ale este som ich nevidela. Buduci tyzden letim domov tak sa na ne uz tesim ako ich odskusam :-) hadam sadnu uplne super. Co sa tyka prveho tanca, my uz mame nacviceny chvala bohu, takze uz iba praktizujeme :-)
Odpovedať
no tak sa tu buduci tyzden stretneme a povinne kazda aspon jedno foto zo skusky siat...a ja pridam aj foto z vybratych znamienok... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha: Martinka? No neviem, to by si mi musela presnejšie povedať, lebo takých tu môže byť viac :-) A jasnačka, že sme pekné, vysoke, mile ... :-D :-D :-D Tak vam tu tu fotku potom hodim ale hned ju vymažem... tak teda niekedy bud.týžden? :-)
Odpovedať
hej hej...jasnacka...stretko v albumoch buduci tyzden... uz to vidim ze ake vtipne forky budem mat ja...juuj...sa aspon posmejete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved sa len ty neboj... na mne sa tiež dosť nasmejete... :-D Ale no čo už ked už :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ...ja este ani fotky nevidim a uz sa mi samo smeje...to nie je to samo :-D :-D
Odpovedať
no vcera sme boli navstivit pani fararku a oficialne ju poziadat aby nas 09.05.2009 o 16:00 zosobasila ;-)
Odpovedať
ahoj danuscha - vy jste byli u fararky az ted?
Odpovedať
heeej...a co nestaci??? vy ste boli skor???ja som sa jej pytala ze kedy je vhodne za nou ist (teda otec to u nej zistoval)...len sme ju boli oficialne poprosit ci nas zosobasi a potom vo stvrtok pred sobasom si to mame vsetko podrobne prejst, ukaze nam v kostole co a ako...a tak...
Odpovedať
tak staci... :-) my jsme tam byli po Vanocich,ale to je i tim,ze na Slovensku budeme az 1.5 Taky musime jeste za fararem,na jedno sezeni a snad nam taky rekne co a jak...bojim bojim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?