Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
hej hej...idem prec z robotky uz mu nieco kupim a napustim mu vanu...ale neviem sa odtial pohnut lebo mi v kuse niekto vola...boli burky a odpalilo nam dajake zariadenia asi....juuj... takze zajtra oslavujes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja dnes s druzickami co som, mala kolegyne uz sice byvale ale sm,e si boli sadnut a dostala som swarovsky supravicku peknu :-D :-D :-D , a zajtra drahy som, zvedava nieco chysta :-D dnes ide na nocnu budu odstavovat jeden server dolezity, takm hadam nezabudne co chcel :-( , lebo ked sa zahryzne do roboty ,sak to jak vy dvaja potom ]-( ]-( ]-( ]-( a ja chcem ist na svadobnu cestu aaaaaaaaaaaaaaa :-o :-o :-o , lebo som taka unavena, este som si ani riadne neoddychla :-( :-(
Odpovedať
joooj..heppynka...a preco teda nieco nenaplanujete? :-( ja som si sice na svadobke neoddychla nejak extra a teraz velmi tuzim ist k moru lebo som ani minuleho roku nebola a velmi mi chyba...ale urcite sa nikam nedostanem...a tak isto na nejaky ten festival....tiez som si vcera uz po piatom telefonate na hotline povedala, ze mam toho plne zuby a chcem oddych... ]-( urcite by ste mali vypnut a niekam sa vybrat...aspon na vikend ja som uz zasa nezaspala... ;-) ;-) ..asi som sa cez to uz dostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D super dani dostavas sa do ranneho rytmu ako vidiem 7.35 pravidelne prispevky ;-) no ja som dead uplne 8-( 8-( 8-( , ale hadam to bude lepsie, uz ma v robote cezz prazdniny nic take necaka, vsetky oficiality uz dnesnym dnom skoncili ]-( inak ten hotline to mate tak vela klientov, ze tollko volaju, ci tolko poruch :-D , dufam ze to prve, som myslelal,ze ste mensia firma :-D
Odpovedať
mame okolo 1500 ludi...co nie je malo...ked su na jednom zariadeni 8 tak ti vsetci zavolaju...a ked ti zavola 8 ludi tak to uz vyvedie cloveka z rovnovahy...staci jeden blesk a hotovo...ale uz sa budu robit upravy...lebo to volaju ludia co sme ich kupili od inej firmy a oni mali na pripojenie trochen ine postupy ako my... ja obcas by som tak chcela mat prazdniny ako mavaju deti...ze 2 mesiace nic nerobis...juuj...ake by to bolo super...sice nic nerobis ale ani nemas prachy na to aby si niekam velmi chodila...ked si decko nie? hmm..tak nechcem byt decko :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie su prazdniny ghehe :-D , ale dovolenka ktoru mozes cerapt v to obdobie ked neprebieha vycba a ine povinne veci. cez semester si mozem zobrat sice ale len v priapde ak nemam nieco v skole alebo ma niekto zastupi ]-(
Odpovedať
jaaaj...hmmm...ale aj tak si to pyat nejaky dobry pobyt niekde kde sa nesmie pohnut ani prstom nie? :-D :-D
Odpovedať
ahojte holky, uz som zase tu ;-). dnes mam trochu volnejsi den, aj ked musim do prace. ani nestiham ci tat co se vsetko popisali. u nas sa dnes vycasilo, je to konecne pekne. chcem sa spytat nepoznate nejaku peknu basen na sposob vyznania? chcela by som do albumu svadobneho. tak dajte info ci vam nieco nepaldo do oka. ako nejake som uz nasla, ale stale to nie ej ono.
Odpovedať
Profilova fotka
no jani veru nie :-D ale ak nieco pekne najdes podel sa s nami potom, 8-)
Odpovedať
tu urcit enapisem, zatial sa mi paci styl: Mám Ťa rada ako nik, ty moj milý anjelik! alebo Čo koho do toho, Ľúbim ťa a Hotovo! alebo, tak vecsia romantika: Si pre mňa všetko, čo mám. Mne to stačí,lebo sa mi s tebou svet páči. Si ako oheň môjho života, s ktorým sa zohrievam, si sko voda, bez ktorej žiť nemôžem, si sko vzduch, ktorý cýchať chcem, no proste ťa potrebujem. Jedným slovom ťa:milujem. Keď ťa vidím srdce mi bije ako šialené, hrdlo sa mi chveje a kolená sa mi roztrasú a vtedy viem, že ty si tá,ktorú stále chcem, že ťa milujem a chcem, aby sme navždy boli spolu. chcela bys om viacej nieco take veselejsie, ako nie uplnu romantiku, trochu ladene do humorna. uvidime
Odpovedať
ahojteeee... ako sa mate? ja som dnes mala tazky den upratovala som u nas v dome, bola som tam 4x!...policajti ma zastavili....doma sa segra natahuje s mamou a obe to riesia somnou... manzelik uz od unavy zaspal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preco upratujes u mamy? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
perny den. ja som sa dnes ucila skakat na skakacich botach, som s toho riadne dokalicena. teda iba ako unavena, nastastie som nespadla. a k praci som sa este nedostala, zase bude makat po nociach ;-(. co mate v plane zajtra?
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kedy oddychujete ]-( , sak vcera bola sobota :-S , danka ta robi aj v nedelu hehe co? :-D
Odpovedať
ja som neupratovala u mamy...to mama mi len pise sms, segra maily...natahuju sa a obe sa mi stazuju... upratovala som nas sucasny domov aj buduci ;-) teraz citam knihu a o chvilku idem uvarit obedik a nakreslit plan nasej kupelne vy co robite?
Odpovedať
ja sa odhodlavam na nakup. nejak sa mi nechce ;-( bude tam vela ludi. pride mi ze vikend by mal mat aspon 3 dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nakupili , posedeli na zmrzke a kavicke :-D , tot v sobotu nevarim a v nedelu mame klasiku ak to vyjde si ideme pred obedom, sadnut ;-) . A boli sme pozriet dvere do bytu, vnutorne, kedze chceme drevo nie laminat, tak konecne mali tie co chceme, tak hadam ich aj kupi,me ;-)
Odpovedať
mne sa po tom dobrom obediku tak nic nechcelo...este som dokreslila tu kupelku a teraz uz len lenosim... :-)
Odpovedať
jej mnali ste to pekne oddychove ;-). ja som sa dostala do obchodu, ale nejak som nakupila hromadu ovocia a prejadla som sa s neho. tak teraz ma boli brusko, ale melonik v kombinacii s marhulami, broskynami, slivkami a nektarinkami bol super ;-). som zvedava ake to bude do rana. ale co rano ma caka od skoreho rana, vela prace. snad sa mi bude lahko vstavat. som zvedava ci brusko pocopi, ze sa musim vyspat ;-).
Odpovedať
ja som sice vstala, nezaspala ale drahy uz o 3tej zasa vstal...wrrr mam nejaku smutnu naladu dnes...vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...Dnes máme konečne pekné počasie,ale aj tak moja nálada sa asi prenáša z toho daždivého minulého týždňa... Balím si veci odchádzam zajtrajším dňom zo zamestnania...no začína mi nová etapa života... Pojdem na materskú...teším sa,ale je mi smutno za tým čo opúšťam... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani tiez nic moc :-( bekesenka, no to nie je urcite lahke, kazdu z nas to caka, x-) , ale je to obrovska zmena
Odpovedať
waw...bekesenka...trosku zavidim...aj ja by som chcela... a tiez mam naladu vhodnu do dazda... u nas je hrooozne dusno.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuj aj u nas je dusno 8-( 8-( 8-( ttotall dead :-(
Odpovedať
ale to je nieco nenormalne ako tu je...ako v sacku...fuj.... u nas doma je tak skvele lebo amme izbicku dole ako keby v pivnici...
Odpovedať
Profilova fotka
no kazdopadne je lepsie vnutri dom,a ako vonku a vrobote :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Taaaak...a už máme po slniečku...prišla taká búrka že nám vyhodila poistky v celej budove a teraz sa bojím aby tu niečo opať nešlahlo...pomaly všetky spotrebiče zapínam...fúúúúúú,ale už je aspoň dýchatelnejšie... ;-)
Odpovedať
u nas zatial nic ale tiez cakam bud burku alebo jedneho rozhnevaneho zakaznika ktotry sa slubil na navstevu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh to hej aspon hadam prezijeme tunaka nejak uff 8-(
Odpovedať
|-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?