Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
caute dnes sa mi zacalo zle rano...volania na hotline.... ako sa mate vy?
Odpovedať
ahoj dani, zase práca???
Odpovedať
Profilova fotka
dani dik za IP 100 bodov ]-( co si musela zazit, ja tiez nerada na niektore veci pred svadbou myslim, a veru nezabudnem ich to fest... |-| dani zas robis? sak si mala mat los programos nem? :-( andzi co ako?
Odpovedať
heppy: celkom dobre, my máme objednanú dovolenku, ideme v stredu poobede, ale sranda je, že neviem, či vôbec budem môcť vo štvrtok a piatok ísť na dovolenku, keďže neviem, ako mi to pracovné povinnosti dovolia. Sakra, aj s robotou.
Odpovedať
Profilova fotka
a kam idete?
Odpovedať
no mam na starosti poruchovu sluzbu... a mame ist do divadla vecer ale predym musime stihnut uctovnicku, kolegu v robote a este aj ist za holkou co nam dozera na stavbu aby sme jej nakreslili ze kde maju byt na dome okna... sakra...uz vidim ze polku z toho nestihneme a polovicka bude mat nervy zo vsetkeho ]-(
Odpovedať
ahojte...ako ? aky mate pondelok?
Odpovedať
Profilova fotka
heh uprsany ;-) , ale uz sedim doma tak ok, drahy ma bol vyzdvihnut :-N lebo sak som bola hodena do gala, dnes su skusky, tak som skusalal hehe ]-( , aj kevetinky som dostala take lucne pekne, take mam rada... ;-) dani co mati, tesial sa hriankovacu ci co si to kupila potom :-o
Odpovedať
kupila som jej take misky s vrchnacikom...nezdalo sa mi ze by sa tesila...ani z grilovacky sa netesila...ale to ona taka je...mne keby niekto pripravil taku party ako ja so segrou jej tak by som skala po plafon...ona pred hostami akoze v pohode ale potom sestre vravela, ze to bolo naposledy...akoze chapes? ja uz sa nerozculujem nad tym fakt...a mi dnes zavolala ze mame prist na obed v nedelu ale my nic nestihame a ked dojdeme na obed tak to tam uz aj musime posediet aby sa nepovedalo a mame polovicu dna odbabrany...nemame cas na take...vcera som prisla z prace o jednej v noci....no tak uznaj
Odpovedať
Profilova fotka
neuznaam 8-( nemas co byt v nedelu v praci nem? ]-( ]-(
Odpovedať
joj..sak aj v divadle sme boli ale museli sme uctovnicke odniest veci.. ;-) a este aj ine porobit
Odpovedať
Profilova fotka
v divadle a co davali... singing in the rain heh :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetko o muzoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe co take co nevieme :-o
Odpovedať
hmmm...no co ja viem?...a v piatok idem na vsetko o zenach ;-)
Odpovedať
dnes som narazila na milu uradnicku...akoze som v soku...posledny hmohykan :-D
Odpovedať
mohykan :-D
Odpovedať
te holky som tu dlhsie nebola. vobec nestiham. neviem co skor. sa mi toho v praci tolko nahromadilo, ze to budem dohnat este dva mesiace. a co sa doma tyka, tak este stale nemame vybrane foto pre album, ale uz sa nerozculujem. planujem vylet ako svadbonu cestu - lyzovacku niekde. inak pocasie tu je strasne. cez vikend sme mali rodinnu akciu, oslavovali rozne narodenie baba,rok baba a dva roky, tak to bolo veselo a nevadilo ze prsi ;-).
Odpovedať
nam bola v sobotu len zima ale aspon nam neprsalo...teraz nam je teplo ale zasa leje ako salene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo pocasie si robi co ste s nami :-S
Odpovedať
aaaanoooo...aj nase pocko si robi co sa mu chce
Odpovedať
a hadajte co? my si dnes ideme pozriet ze aku vanusku aj sprchovaci kutik si kupime... ;-) a viete co este? chcem uz byvat vo svojom :-( ...u svokrovcov je fajn...tykame si, vcera sme si posedeli , pokecali, dali sme si veceru, fernetik visnovy...fajne bolo...ale vlastne je vlastne nie?
Odpovedať
vlastne to je skvele, mame iba bytik, ale aj to je nieco. domcek budeu v buducnosti ;-), snad. dobre vyberte vanu ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
my mame taku ze sa vola, sweetlife hehe :-D :-D :-D a je pre dve osoby 8-)
Odpovedať
hej aj my taku dajaku chceme... 8-)
Odpovedať
myslela som ze tu dnes s vami stravim viacej casu. ale som tak unavena ze si idem lahnut. dufam ze sa sem dostanem castejsie. no uvidime, ale snad ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dufame :-(
Odpovedať
tak este nespim, moja draha polovicka dosla zo srandovnou vecickou, mrknite do mojho albumu do priprav - posledne foto (http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ). kupil si to ako darcek ;-). je to sranda vec. tak som neodola a skusal aj ja. ja v tom vyzeram smiesnejsie ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to som uz videla raz ani sice neviem kde ale nazivo, 8-) to mas takeho vymyselnika jani, ale fesak veru :-D
Odpovedať
no vymyselnik je riadny. rozmysla ze si kupi bike. lebo mam bike, ale tandem. a mne sa niekedy na bike nechce, tak rozmyslal ze bude jazdit aj sam. no a jak tak pozera na biky, tak si kupi toto. no sranda s neho ;-). ale ved nech si uzije ;-), aspon si to aj ja vyskusam ;-). je to celkom dobre. na tom sa daju robit pekne kusky. preskoci sa tym aj zivy clovek, uplne bez problemov. som bola prekvapena. teda moj este neskace ;-), zatial sa na tom uci chodit. a je to dost tazke, to je 5 kg na jednu nohu. co je riadne vaha, ked v tom mate chodit. ale tesim sa s nim. nastastie si kupil aj chranice a prilbu, takze ked s nim sleti, tak sa nedokalici.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?