Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu orol tu orol :-D
Odpovedať
a tuna zaba ;-).
Odpovedať
ja som dnes mala skoro volno, ale cely den som prespala. neviem cim to je ale som riadne ocapena. dani k tym ucesom, vyzeraju v pohode ;-). mne chyba predstavivost, takze by som to musela vydiet na tebe, aby som videla ako v otm vyzeras. ale ked mas take nutkanie, tak to sprav ;-) ved valsy raz-dva doraztu ;-) ;-). a zas neni to uces strojcekom na 3, zeby si dlho cakala na dorastenie. takze kludne do toho.
Odpovedať
hej hej...mas pravdu...uz sa blizim ku konecnemu finalnemu rozhodnutiu...dnes som nemala cas volat kaderke...zajtra volam, a budem pekna...jupiiiii :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak mi to vypadlo: dani zas spekulujes nad strihanim? :-o :-o
Odpovedať
;-) ja som predchvilou nadhodila, ze sa necham ostrihat. tak moj muzicek mi zdelil, ze aj dohola ;-). a ako poznamku dodal, ze sa kvoli tomu so mnou nerozvedie ;-). co je pozitivum. ale nechystam sa ostrihat dohola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
niie ale danka sa chcela tusim pred svadbou dat ostrihat, potom upustila, pootom uz len ze ofinuku, a na koniec hehe, nedala sa, :-D tak tu citam ze zas ju to chyta x-)
Odpovedať
jj, spomynam si, to som to aktivne len citala. ale kazdopadne pred svadbou to je risk ;-) teraz to je uz len pokus ;-)
Odpovedať
no pred svadbou som po tom tuzila ale nechavala som si dlhe kvoli veselke...potom po svadbe som to zacala riesit ale nechala som to tak... a dnes rano ked som si vyzehlila vlasy tak som veeelmi chcela mat kratsie, lebo sa mi strcili po tricko takze mi netrcali a super to vyzeralo... ;-) aaaa...co ja vieeeeem??? ked ja chcem zmenu alebo dalsi piercing do chrupavky do uska? 8-)
Odpovedať
ked ja som taka nerozhodna...alebo nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako krastsie definuj :-|
Odpovedať
no ako ma v mojom albume slecna Clarkson...take nieco...nie az uplne kratke ako ma Viki B. ale ako ma kelly...hm?alebo by som si nechala poradit od pani kadernicky...ked ich mam vyzehlene tak som ina zena ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani jednu nepoznam heh ;-)
Odpovedať
jooj...sak pozri moj pripravny album a na konci su ucesy...ved ani moje kamosky to zrovna nie su ale asi sa zacnem s nimi kamosit lebo su dobre ostrihane a mi nevrav ze nepoznas Viki Backham...a Kelly Clarkson...sak to slavne zeny su 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer damy. danuschka, prisla som ta skontrolovat, ci si sa objednala a vidim, ze furt nist... :-D moj novomanzel dnes zhodnotil, ze dlhsie boli lepsie...a ja by som tie momentalne, ostrihane v piatok, este trochu skratila ]-( ....co teraz?
Odpovedať
hehe...nooo...aj by som sa objednala ale som myslela na to, ze nemam kedy k nej ist...a navyse som vcera nestihla ist na zivnostensky a socialnu a tak ma to rozculilo (okrem ineho) ze som sa neobjednala...a dnes som zaspala...takze mam hrozne vlasy :-| a dnes uz tak po tom netuzim...teda tuzim ale mam to vnutri, dnes to nedavam najavo...dnes bude horsi den sko vcera.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavu hore, danuscha.
Odpovedať
prave mi vysiel jeden dolezity telefonat takze to ma povzbudilo... ;-) a od zajtra mame na kazdy den nejaky program takze dalsia pozitivna vec.... no tak idem volat teda kadernicke ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aky program mas na kazdy den? :-o
Odpovedať
no zajtra vecera a party, pozajtra grilovacka doma, v nedelu divadlo... :-D uz sa tesim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda super :-D
Odpovedať
a uz si objednana ku kadernicke? si ma navnadila na to strihanie. a asi buduci tyzden zaletim ku kadernicke ;-). mas krasny program na vikend ;-). To moj je: dnes pracovat, zajtra upratat poriadne byt, uvolnit skrinu pre sesternicu - pride k nam na prazdniny, v nedelu dokoncit, co dnes nestihnem. takze taky prevazne pracovny. tvoj dani je ovela krajsi. a co ty heppy, aky mas program?
Odpovedať
ale je tu horuuuco
Odpovedať
jooj..uz sa mi taak nechceeeeee...uz nerobim...idem do obchodaku..kto ide so mnou? :-N
Odpovedať
tak nikto?? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no co rybenka ako :-D
Odpovedať
no nikto so mnou nechcel ist do obchodaku tak som sla sama...akurat ma nastvali ti brigadnici...jezis...sto rokov pri pokladni stravis... :-| ale uz som nazad...
Odpovedať
Profilova fotka
co take si kupovala
Odpovedať
mame darcek som bola kupit...som jej kupila nerezove misky take tri velkosti s vrchnacikom...no a zeleninku...nanuky a manzelikovi kukuricku...on lubi take a ty si aky mala den hepynka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ok, som skusala ;-) , bola som s kolegynkou v meste na kave, v takej kaviarni co ma jazierko umele ;-) , vzyeralo to ako kebz si isla mimo mesta a hop vyjdes z ulicky au uy si v meste ]-( potom sa vratil pan manzel zo sluzobnej cesty, a boli sme na pizuu a tiramisu v restike kde sme mali svadbu a stretli sme tam aj ludi co nam to tam ako personal pomahali robbit, veru rada ich vzdy vidim, :-D a pokecali. zajtra dojde kamarat z rakunska na obedik tak sa tesim, on bol aj na svadbe, sa pozneme roky 8-) , a tak sme dohodli ze sa budeme castejsie stretavat, veru, lebo treba treba, a aj s druzickami kam,oskami dufam, ze to udrzime, zatial sme sa stretli kazdy tyzden raz, a poviem ti bolo to super, to ma tesi :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?