Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec som si kupila len ladove gastany :-(
Odpovedať
ahojte baby po 300 rokoch heppy: ty nedáš svadobné fotky? Ja chcem vidieť.
Odpovedať
mnaaam gastany... andzi no vitaj...kde si bola? na svadobke? nie heppy sa nedeli o fotky :-p
Odpovedať
ahoj dani, ale kdeže na svadobke...a vy ste niekde boli? a prečo sa heppy nedelí o fotky?
Odpovedať
sa boji ze nas tu vsetky zatieni :-D my sme boli ale len tak po SR...Bojnice, potom party v BA, Orava a domov...nic zvlastne ale bolo fajn...aspon trosku sme si oddychli a boli spolu
Odpovedať
btw...krasne mas fotky ;-)
Odpovedať
ďakujem, aj ty...ako si užívaš manželský život? My sa tiež chystáme len tak po Slovensku, na predĺžený víkend, lebo práca nepustí.
Odpovedať
no manzelstvo sa mi jednoznacne paci...na nic sa neastazujem zatial...dufam, ze to tak ostane... ;-) a ty? zmenilo sa nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
dani cooo heppy vas zatieni, :-N :-N :-N , praveze sa hambi, ze sa nebude lubit :-. :-.
Odpovedať
ale prestaaan...joj...ja som videla na FB tvoju profilovu fotku a si tam peknucka...tak nerob sceny a ukaz sa ...ja viem aj tak ze si bola pekna ale nechces aby sme sa my citili trapne ze sme take obycajne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani ty si ale potvora :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale niee...jooj...ked ja chceem vidiet tvoje fotky...ta co ju mas na FB je super tak som hroznwe zvedava aj na ostatne :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale je pravda ze sem chodia tvoje ziacky ako si vravela raz nie....takze chapem trosku mozno tvoje dovody =-)
Odpovedať
heppy: a ani na FB si nedala svadobné fotky?
Odpovedať
idem ja baby domcu... uz sa mi tu nechce sediet...uz ani nemam co robit pomaly... prajem vam pekny vikend...snad nebude velmi uprsany
Odpovedať
Profilova fotka
iba tri su tam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak vam znovu zdravim, uz mi je v podstate lepsie...urobila som si s muzom neporiadok ;-) a jasne som mu dala najavo co sa mi nepaci...dnes pridem z prace a on Vam normalne upratal :-D takze som mu povedala, ak nechce vypadnut spat k matke svojej tak bude posluchat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tani si supeeeeeeeeeeeeer :-D
Odpovedať
waw tanci ty si normalne tvrda ruka ;-) ...super...nech to tak ide dalej...uvidis bude dobre 8-)
Odpovedať
babulky, tak už som späť :-) ... bola som na svadobneeeeeeeeej ceste, joooooooooooooj by som si hned zopákla. a vy sa tu ako mávate? čo je nového? manželia posluchaju?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj dnes som volala mamine bo mi bolo tak smutno strasne za nou :-| lili a kde ste boli na svadobnej ceste? a ako bolo?
Odpovedať
uk a v UK nemáš nejaké fajné kamarátky? my sme tiež mali dilemu, či ostať v rodnom meste alebo niekoľko desiatok km kde zatiaľ pracujeme... ale i tak sa vrátime domov... mne by bolo tiež smutnučko za mamušou a tam kde sme teraz okrem pár dobrých kamarátok nikoho nemáme... no aspon stoja zato :-) boli sme na Rhodose, a bolo super, tak sme mali ako také prasiatka, ostrovček sme si pobehali a nasmiali sa... dobre nám bolo
Odpovedať
juuj...zavidime vam v dobrom...takze fajne bolo?
Odpovedať
no ako inak, dobre bolo.... žiadna robota, stresy, starosti ... škoda, že to netrvalo večne :-) Dani a ty si sa ako mala ? počasie vám vyšlo? som si na teba myslela, že kde sa nakoniec pôjdete pozrieť...
Odpovedať
caute kocky, dnes som mala riadne blby den. vcera ma zacalo boliet ucho a do rana som uz na neho nepocula. najprv som nevedal co s nim a tak som si dala horuce obklady a este som si ho vyplachla vodou. kedze to cele doobedu neprestavalo, tak sme sli na pohotovost. no a mam zapal zvukovodu. celkom to aj boli. lekar na to, ze si mam davat obklady = studene - presne opacne nez som si davala a nesmie sa do ucha dostat ziadna voda. dostala som nejku gazu do ucha a vecer si mam davat kvapky. No snad to pomoze. uk2000: Tani si sikovna holka. krok vybornym smerom. lilli4: milo zavidim ;-) ja by som tiez brala svadobnu dovolenku. danuscha: ako vysla grilovacka? u nas nic moc kvoli tomu mojmu uchu.
Odpovedať
Profilova fotka
lili ooo aj ja chcemmmmmmmmmmmmmm x-) :-. ;-) :-D dani grilovacka ani som nevedel, ta fajne, aj mys sme mali ist, ale sme sa rozhodli ze budeme len mi dvaja dnes spolu travit den, lebo toho mame posledne moc, a nestihame sami seba ]-( ]-( ]-( jani bozinku vodu do ucha to si fakt horsie nemohla ani urobit =-) . Ja mam poslednu dobu furt problemy s usami aj pred svadbou som mala, stale mam zapal bud strednehio ucha alebo zvukovodu, a je to fujha bolest :-N :-N . Ja dostavam na to ATB kavpky, ale problem je v tom ze staci maly prievam alebo kvapka do ucha vody , ako pred svadbou ,mi kadernicka tak neskovne naparila vodu do ucha ze som tri dni pred svadbou musela ist na vyplach lebo som az prestala pocut... a to potom lekar ze si mam davat do ucha vatu aj kedsa kupem a tak, aby bolo aspon par mesiacov v klude, a potom ze to prejde.. lebo som sa ho pytala ze to uz furt ma bude boliet ]-( , lebo to je neunosne kazdy mesiac ... ]-( ]-( ]-( nedostala si ani kvapky?
Odpovedať
jj dosatal som kvapky garasone. ale este ich idem prvykrat pouzit. mala som tak stihnuty zvukovod, ze nic tam nechcelo vliezt. nechapem s coho to je. ani som nejak nebola v nejako prievanie a nic. ale kedze to mas, vies si predstavit co to je za hnusnu bolest, podla mna sa to da zrovnavat s bolestou zubov. ako dlho to boli? teda kedty to tak prejde? nastastie zajtra nemusim varit ;-). dnes u nas prespava svagor a on tradicen vari ;-), takze apson o jednu vec postarane.
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti odporucam na zaklade skusenosti si dat do ucha kvapkz a potom vatu a nedavat ju von mat ju tam stale a v noci urcite, kvapky ti mozno sposobia aj bolest este, ale po dvoch dnoch prejde, ak to teda mas bolestive, moznio aj skor. Co sa tyka prievanu, aj napr. z klimy to ,mozes mat, dalej z auta ked otvoris okno a fuka vietor vonku, barsco to moze byt. :-(
Odpovedať
co si nak dnes porabiala?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme sa venovali sami sebe, hoci sme mali ist na akciu, ale ostali sme spolu take klasicke sobotne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?