Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja som dnes bola donutena vsta o 6, co je u mne velmi nezvykle. ale o 7 som mala uz tretnutie s nasou financnou riaditelkou. no moc som nevnimala. ked normalne vstavam tak o 9-10, tak ta 6 je horor. aspon mam dobry pocit s toho ze je piatok ;-). ale inak tu je dnes pekne, zatial ;-). vyzera to ze aj bude svietit slniecko.
Odpovedať
Profilova fotka
no jo dnes som mala mat life, lebo cely week bol na nohach 8-( , ale vyzera to na nerpijemny den ;-( esteze je piatok :-N
Odpovedať
preco neprijemny den? co sa deje?
Odpovedať
Profilova fotka
ale ... :-N , napisem v IP vecer jani ok ;-) , idem pisat nejake veci co zoberiem do robioty a potom vyrazam ;-( drzte sa cicusky dnes :-)
Odpovedať
no...ahoj :-( nemaj neprijemny den x-)
Odpovedať
no ja by som potrebovala nejake drievka na otvorenie oci. strasne tu zyvam, uz som rozzyvala cely kancel ;-). moj den dnes nebude nejak vykonny ;-(.
Odpovedať
ja mam stale v praci piatky take ze nikto nechodi :-o a sa nudim :-o nooo...nie zas tak velmi ...ale som tu vacsinu casu sama ...a to ma nudi 8-) ale uz sa mi ohlasilo na dnes par klientov tak snad tu nezaspim |-|
Odpovedať
Jani ty v akej sfere pracujes?
Odpovedať
pracujem v malej firme na vyvoj softwaru, hlavne zameranie na mobilny software ako wap, mms, sms..., resp. na palikacie dostupne cez mobil. mam poziciu operations director (prevadzkova riaditelka) - aspon na vizitke, zneje to dobre tak to pisem ;-). ale inak robim vsetko mozne, hlavne spoj medzi vyvojom a vedenim firmy, hlaven financnou riaditelkou. praca ma niekedy bavi, ale niekedy je to o case a vysvetlovani a hajeni mojich ludi. jednoducho niekedy si tu nahlas vysvetlujeme nazory ;-) (urcita podoba hadky ;-) ;-)). cize v podstate IT, ako ty ;-).
Odpovedať
ano...ja mam na vizitke customer care...tiez to dobre znie a paci sa mi to ;-) 8-) bavi ta praca?
Odpovedať
bavia ma niektore casti prace ;-). zacinala som vo firme ako grafik, to bolo este v roku 2002, moje prve zamestanie na HPP. postupne som presla asi cez 4 pozicie. a stale to bolo o tom ze ma to bavilo. ale teraz sa uz moc vysie ist neda, minimalne nie tuna, tu som dosiahla strop. ako vzdy ma nieco bavi, inak by som tu nezosatala. ako na tejto pozicii som od 10/08 a keby mi teraz prisla takato ponuka, tak asi ju neprijmem. je to velmi vela zodpovednosti. Vecsinou pridem o volny cas a nakoniec pracujem do noci, aby mi sedeli vysledky. No a ked nesedia, tak pracujem aj cez vikend. ale samozrejem ma to svoje vyhody, mame super kolektiv. by som povedala ze je tu taka rodinna atmosfera. co prispieva na dobru pracovnost. no a takcyh 50 percet prace je to co ma bavi ;-). a tiez chodim na pekne akcie partnerov, stretava sa s vysoko postavenymi manazermi, dostavam nejake darceky ;-). takze asi sa da povedat ze ma to bavi ;-). tiez sa staram o zakaznikov, a to ma bavi tiez len niekdy. zavisi od oho aky to je zakaznik. lebo us ludia, ktory sa nezavdacich nech urobis cokolvek. a potom su ludia,ktory su naozaj mily a prijemny a vtedy to je parada. ale najdem tam dost veci, ktore robim, len preto ze musim. neznasam vyplnovanie tabuliek, je jedno akych. proste tabuky su moj uhlavny nepriatel ale tie musim robit ;-(. co teba?
Odpovedať
mna to vseobecne bavi velmi...jednak som sama zo seba prekvapena, ze ked zastupujem kolegynu vo velkoobchode tak dokazem aj nieco predat co som necakala ze ma bude bavit predavat anteny a acces pointy...a druhak...predtym som stale tuzila pracovat v peknom kancli vo firme so zameranim takym, ze sa musim ucit... a tu sami to splnilo...ja som vzdy po skole robila niekde predavacku, vedela som, ze mam na viac ako je predavanie handier...a tu sa mi to potvrdilo...som sa tu naucila enormne mnozstvo veci...a tesim sa z kazdej novej co viem...paci sa mi to tu cele... tiez su chvilky, kedy by som bola radsej inde (ked musim komunikovat so zakaznikom co sa zle vyspal a podobne)....ale s tym sa treba naucit zit... a mam mensi handicap ako som uz minule spomenula, moj manzel je aj moj sef...ale to ma zasa naucilo sa odosobnit a netrucovat pre kazdu blbost... normalne som tu dospela... :-) mam to tu rada...a budem to mat este radsej ked nebudeme tuna v podnikatelskom centre ale budeme vo vlastnom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
btw...clovek moze robit aj pracu co ho nebavi...ale je potom z toho nestastny :-( to nastastie nie je nas pripad
Odpovedať
to je pekne ked v praci clovek dospeje ;-). u mna to bolo podobne, tiez si myslim ze clovek v praci dospeje. zisti ze nie vsetko tak ako si predstavovala ale je to inak. vcera sme oslavovali ze nas spolupracovnik je stryko a dnes ako by sa vsetci zhodli, tak sa nas pytaju co my, ze kedy. uz neviem co na to povedat. u vas niesu take otazky?
Odpovedať
no v praci to neriesime lebo sme tak maly kolektiv, ze kolegyni je jasne, ze ja by som chcela babo ale este nemame na to vytvorene vhodne podmienky...len moja mama pozera detske bazeniky v letakoch, ze uz by chcela taky niekomu kupit...a pritom svagrinka ma o mesiac termin... vo vseobecnosti sa nam tato tema celkom vyhyba
Odpovedať
;-) to je mile. u nas ma brasko 2 a pol rocneho chlapca teraz uz je vo veku, ze vsetko hovori tak s neho maju radost a zabavu. to je dobre mat ua tzke vecie deco. take male to bude vela starosti. my tiez nesme velky kolektiv, je nas 21. a sme tu dve holky. takze v praci to je v pohode, to ked padne otazka, tak len raz. ale inak v okoli kamosky, snad kazdy sa nas uz to pytal ;-). teraz sme tu mali raz slnecno, rap dazdivo. to je riadne premenlive pocasie. inak som konecne donutila svojho aby prezrel fotky ;-). sice este nepresiel vsetky, ale slubil ze cez vikend to spravi, tak som zvedava. ale snad ano ;-). asi sa zlakol toho ze dam spravit albumy bez jeho suhlasu.
Odpovedať
:-D ...mojmu sa nase fotky veeelmi pacia...stale mi vravi..."cuca (cuca je od slova customer care...oficialne) som na teba hrdy...ja musim povedat, ze sa mi velmi pacila praca nasej fotografky... ale albumy este som nedala urobit ani ja...najprv musim nejake zohnat...stacia mi obycajne...len sa mi ich nechce zhanat :-|
Odpovedať
mna inak deticky maju radi...este sa mi nestalo, aby pri mne nejake revalo alebo sa balo alebo tak...uz sa tesim na neterku alebo synovceka...len lutujem svagrinku lebo oni si stavaju domik a vacsinu svojpomocne a uz na nej je vidiet aka je unavena :-(
Odpovedať
ja, resp. my si albumi nechavame robit od nasho fotografa. takze to budu nejake profesionalne ;-). videla som aj fyzicky, mal na ukazku a velmi sa mi pacil. takze to "len" vyberieme fotky co tam chceme a on nam sprvi grafiku a necha to vyrobit. myslim ze ich robi kdesi v taliansku. som tiez spokojna s nasimi fotkami ;-) ;-) ;-). ale zase svagrinka ked dokoncia dom, jak jej bude nadherne. verim ze teraz je unavena. viem si predstavit co to je.
Odpovedať
u nas tak paradne prsi ze dovi dopo...je cas na jedlo :-) ale prave nam prisla obchodna navsteva tak ani nechcem velmi teraz nacinat jedlo az ked pojdu prec aby sme sa spolu napapkali... ty si mala co ham?
Odpovedať
ja som mala pecene kura, chutilo ;-). cely tyzdne som sa nan tesila. a ako zakusom som si dala nanuk. ale robia mi chute stranky jednej sukrarny co robime. poslem odkaz. ako stranky su vo vyvoji, ja sa hrajem s fotkami, tak normalne mam chut na tortu.
Odpovedať
jooj...ja nie som vobec kolacova... nanucik by bol fajn...idem "uvarit" tuniakovu natierku, zeleninku k tomu nakrajam...mnam...a potom na veceru este nieco zaobstarame
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si musela dnes dat misa nanuk mnam, inak tu bola ina smrst :-o :-o :-o :-o , padali kovove bilbordove tabulky co su pred obchodmi pripevnene na zemi, slnecniky pred restikami a podobne l.. ina sranda 8-( 8-( .. co ste kecali som len teraz dosiel domov a nemam v robote net teraz, a ked skusame alebo ucime v skole tak to uz vobec nie ]-( ]-(
Odpovedať
tak ja som tiez uz dnes skoncila v praci a uz som doma ;-). tuna je velmi premenilve pocasie. ako prvy april. manzel spi, pracoval den, noc aj den bez prestavky, bol riadne unaveny. co mas v plane na vykend? a este si nenapisala kde ucis?
Odpovedať
u nas je tiez prave burcisko poriadne...a tiez mame chut na nanuk...idem asi kupit oproti do marketu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja idem do obcvhodu a dam dalsi nanuuuuuuuuuuuk mnam, ten misa je taky malinky :-(
Odpovedať
misu nemam rada...ja lubim twister a este...nogeeer :-p :-p
Odpovedať
a este Miska R. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
twiater bleeeeeeeeeeeeee fuuuuuuuuuuj x-) noger ok, no idem uz do toho obchodu lebo budem mat tak nic akurat, lebo bude closed :-D
Odpovedať
no ja uz mam...jahodovu dren so snehom ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?