Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
dani - asi chcela všetko speňažiť...
Odpovedať
hej jasne...sak to tak niektore... ;-) ...sak je kriza :-D
Odpovedať
dani - to aj keby nebola kríza
Odpovedať
hej...alebo inzeraty tipu: predam krasne nove topanocky, uplne novucke, len trikrat obute... :-p
Odpovedať
hej a tá cena je asi taká, že si môžem kúpiť rovno nové a krajšie.
Odpovedať
andzi co ti este chyba na seba...oblecenie myslim a podobne veci..popolnocky uz mas?
Odpovedať
jeziiissss :-S zasa mam pocit, ze zavesim tu svadbu na klinec a zavriem dvere zvonku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviete nahodou ako sa dava to odpočitavadlo??? vôbec neviem ako ho tam dať... diky moooc ;-)
Odpovedať
ahoj...ja ti poradim, tiez som to len nedavno riesila...otvor si moj album a pod tym odpocitavadlom je take nieco ze My Space Co....nieco.....klikni na ten odkaz a dostanes sa na stranku kde su rozne take odpocitavadla...tam si to nastavis podla toho kedy mas svadbu a aky vzhlad toho pocitadla chces....ked to uz budes mat, niekde tam sa ti objavi take okno, v ktorom budes mat taky divny text so zatvorkami, mriezkami, sipkami a neviem cim este....ten text si skopiruj...no a to si vloz do...popisu albumu.....nie popis fotky ani nicoho podobneho...popis albumu....chapen sie?...je nieco nejasne? ;-)
Odpovedať
majca podarilo sa? ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha: dakujem, idem to len teraz vyskúšať, tak potom Ti dam vedieť či sa to podarilo :-)
Odpovedať
ok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
danuscha - ahooooj,tak uz mam botky :-) jsou paradniiiiiii,jsem spokojena jupiiiii :-D
Odpovedať
no supeer...takze su ti dobre, sedia v pohode, pohodlne? skvely pocit nie? kedy ti prisli? a ta platba? ako to dopadlo nakoniec
Odpovedať
danuscha - jo jo,sedi paradne,pohodlne,vsechno paradna :-) ,jsem rada,ze jsem rada :-D :-D :-D Prisly v utery,ale nikdo nebyl doma,tak jsem si pro ne sla ve ctvrtek na postu :-) .Platba odesla jen jedna,takze v pohode.Ted jeste sehnat botky pro mileho a bude vse ok :-) .Vcera jsme byli v Londyne,nasli jsme jedny krasny a hodne levny ale byly velky a mensi nemeli ]-( .Jedine by si je musel vycpat :-D :-D :-D
Odpovedať
moj ma stale cas...ani sa velmi zatial nechyta ze pojdeme aj jemu nieco kupit uz konecne... on ma caaaas... aj ja mozno pojdem do Londyna...kamaratka, ktora mi pride na svadbu tam zije tak mozno pojdeme na damsku jazdu k nej a este aj s dalsou kamoskou ;-)
Odpovedať
no jo,on bude vsechno schanet urcite na posledni chvili co :-) v Londyne je super,chtela bych tam bydlet,ale pritel nechce :-( .My tam jedeme zas za 14 dni,bracha tam ma zavody,tak mu budeme drzet palce :-)
Odpovedať
moja spoluziacka co je tam najprv bola v Londyne, potom sla do Talianska a teraz sa opat vratila do Londyna ale vravi, ze Taliansko jej chyba viac ako jej chybal Londyn...ale v tom podla mna bude laska ;-)
Odpovedať
Babulky, a to odkiaľ máte také fajnové botičky???
Odpovedať
ja ich mam odtialto z bazaru...nudlik z ebay nie? su naozaj chutnucke a este ked ich nazivo vidis...jooj...fajnucke ;-)
Odpovedať
ahaaaa, su peknučné :-)
Odpovedať
aku mas velkost?...ved skus ceknut bazar (aj ked si ho podla mna uz davno cekla)
Odpovedať
ja už totiž botičky mám, požiačia mi ich kolegynka, ale ak by mi ešte nejaký pekný kúsok padol do oka nezaváham
Odpovedať
ahaaa...aj ja som mala botky ale tieto ked som uvidela, tak konieeeccc... :-D a uz mas vsetko co treba? ci este nieco chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha: už to mám... dakujem velmi pekne :-)
Odpovedať
no vidis sikulka ;-)
Odpovedať
danuschka chýba mi kytica... ale neviem, či by mi ju ženich nemal vybrat :-D. a všetko okolo oznámení, menoviek, etikiet na flaštičky a výzdoba, ale tú už mam prislúbenú, ja si len dokúpim darčeky pre hosti a a a a a botičky pre ženícha. a ty si ako pokročila? finishuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzanninka: randšej si objednaj kytičku sama, taku aka sa Tebe pači, alebo si vyber, vytlač mu ju z PC a daj mu fotku a povedz, chod mi objednat prasne tuto kyticku :-)
Odpovedať
zuzanninka...nooo...ja nemam menovky (lebo este stale neviem kto pride...ale zacnem vyrabat cez vikend take co naisto viem)....potom nemam oznamka...tie su niekde v stadiu navrhu...mozno...a mozno nie...zenich nema nic...lebo on ma cas...a hej obrucky nemame lebo na tie nemame cas obaja... ale inak pohodaaaa 8-( idem buduci tyzden skusat satky a uz sa mi snivalo, ze som prisla na skusku a som nemala sebou botky ani podprdu (teta krajcirka mi povedala, ze mam na skusku uz dojst so vsetkym)
Odpovedať
maji díky za radu, aby som náhodou nedopadla s nejakou kopretinou .... danuscha no mne sa zatial ohľadne svadby nesníva, a snád nebudu ani žiadne mory :-D . dôležité je aby sme boli prítomní my so ženíchom a poriadne si užili náš dník, a zatancovali si, ved sme absolvovali aj tanečnú
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?