Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja neviem ci sa mi este dnes chce nieco pracovat... asi sa pojdem vycikat a dovtedy si to premyslim... viete co sa mi chce? grilovat...joj...som si spomenula ked sme boli na svadobnej ceste a na party u kamosov v Blave...na to skevle masko grilovane...mnaaaaamiiii...hned by som si dala 8-)
Odpovedať
zase robis chute? ;-) ja uz zacinam planovat grilovanie cez vikend ;-) vcera si ma navnadila. ale pracovat sa mi tiez nechce ;-(.
Odpovedať
ked sa mi nechce pracovat, tak zacnem upratovat :-) ...prave som umyla vysavac :-D
Odpovedať
;-) to je dobre. ja som niekdy upratovala vtedy ked som bola nastavana. to ste mali vydiet to cisto, ked ma vyhodili zo skusky a tak. teraz sa k upratovaniu skor odhodlavam, je pravda ze som dlho nebola nahnevana, ale i tak. este nemame vsetok nabytok, takze upratovat krabice je take o nicom. prekladam veci sem a tam. ale musieme vydrzat. chceme vsetko zariadit podla stylu kychynskej linky a tu sme si ani nevybrali a ani na nu nemame peniazky ;-(. takze to bude musiet pockat. a upratovanie je to skor take udrziavacie ;-). zatial si manzel nestazoval ;-) a az bude tak ho zapojim ;-).
Odpovedať
joooj...ja nie doma ja v pracu upratuejm lebo doma je zatial ze jedna izba... takze to ze ty nemas linku nie je take zle..lebo ja nemam dom ;-) :-) :-D ...ale coskoro budeee...jupiii
Odpovedať
jaj, ja som pochopila doma ;-). ten domcek ti milo zavidim ;-). nech vam ide vsetko ako pomasle.
Odpovedať
no ja dufam ze uz pojde ;-)
Odpovedať
dnes nejako nestiham ;-( ale pozeram ze uz tu chodievame len 3 ;-), ostatne sa nam nejako stratili.
Odpovedať
hej hej chybaju tu nejake kusky ale asi su po svadobkach alebo niekde inde rozlietane... aky bol den?
Odpovedať
den bol strasny, este stale som v praci. no hroza. ale to tak byva klud a po klude pride neskutocna zaplava prace. aj by som si vzala volno, ale bojim sa toho co by prislo po volnu. co ty aky si mala den?
Odpovedať
ja som tiez este v praci...ale uz sa chystam domov pomaly...aj zajtra je den ;-)
Odpovedať
no je, ale jak sa poznam rano nevstanem a do 7 mam poslat nejake zmluvy na schvalenie. Este ich nemam hotove ;-(. Co robis ty? comu sa venujes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halo som tu, dnes som posledny den doucovala, zajtraj je uz posledny den prijimaciek na vysku, tak tu budem castejsieeeeeeeee sa tesim ;-) uz som unavena z celeho :-( co ako sa maju mlade manzelocky
Odpovedať
verim ti unavenost. super ze sa budes pripajat castejsie ;-). potom napis ake mas novinky.
Odpovedať
moj manzel ma niekolko firiem, medziinymi aj taku, kotra robi internet po Kosickom a Presovskom kraji no a tomu sa venujem aj ja. ;-) Mne sa tiez rano tak velmi nechce vstavat...ked som byvala dom tak som vstala aj bez budika ale teraz som si ten biorytmus narusila tym, ze nemusim vstavat tak skoro ...ale to zasa vstanem az velmi neskoro...tristvrte hodiny po budiku :-( aj ked...stale pridem do prace nacas ;-) jeeej u nas lietaju baloooony..kazdu chvilku tu nejaky prefici :-)
Odpovedať
mne ranne vstavanie vobec nejde ;-(. uz som v praci a som neskutocne ospala. balonky chcem tiez ;-). Tuna nelieta nic ;-(. Jaj nie lieta nasa recepcna ;-), akurat dorazila posta. Ale tie balonky by boli krajsie. vobec neviem ako sa obliekat, dnes tu este pred hodinkou prsalo a teraz uz je tu zase pekne... zase mi bue horuco... strasne
Odpovedať
hej aj u nas sa to meni teraz pomerne rychlo...ale zatial nie je ziadna horucava.... vcera sa sprchujem a pozeram, ze co sa mi stalo s nohami, ze su modre...ale ked zo mna zacala ist aj modra pena, pochopila som, ze nie som chora... :-D :-D
Odpovedať
to je ftipne s modrou penou ;-) ;-). Ja mam iba biele sprchove sampony ;-(. Ale vcera som si kupila nanuk, nejaku novinku s boruvkami a bolo to pekne farbiace. SOm mala cele pery modre, ako som si ich olizala. A najlepsie na tom je ze som sla do banky a na mna pozerali nejak divne nechapala som preco, manzel nic nepovedal. Som myslela ze ho prerazim. Vizerala sko ako usmudlane deco. a na vikend som u naplanovala grilovacku s kamosmi, budeme oslavotat mesacne vyrocie ;-). Svagor ma nejaky dobry recept na novinku, ma to byt nieco s medom, tak som zvedava. snad nam to bude chutit. mate nejake dobre tipy na grilovacku? myslim nejaky dobry recept na gilovane mesko. teraz sa tu rozputala prietrz mracien.
Odpovedať
my len ho davame do pacu nejakeho specialneho prave vymysleneho...a potom je dobry recept vies co? kupit nejaky skvely dresing v obchode :-D ...ja si ich davam stale len tak malinko ale chutia mi... ;-) to ako si sla modra do banky mi pripomenulo ako som sa namalovala rano do prace (nejakym zazrakom som stihala)...kychla som si a ked som sa o par hodin v praci pozrela do zrkadla, zistila som, ze mascaru mam pod ocami nacapanu... :-N alebo som raz tak dosla od zubara a som bola cela od krvi...a zubar nic...nechal ma ist... ]-(
Odpovedať
dresyngy pouzivame tiez. teda ja ich moc nemusim, ale ostatnym chutia. ja mam dost omedzeny jedalny listok. ako malo co mi chuti. som strasne na zeleninu a ovocie. urcite budem grilovat cibulu a jabka, to je taka klasika. prave sa kamos stal strykom a neskotocne to oslavuje ;-), by som povedala viacej ako jeho svagor. vola sa Veronika a ma 3,16kg, 49cm :). Myslim ze to pojdeme oslavit s nim. Bude dnes kratsia pracovna doba ;-).
Odpovedať
jeeej...supeerr 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooo
Odpovedať
ahojky
Odpovedať
Profilova fotka
co nove u susedov :-D
Odpovedať
prsi a prsi, sem tam zasvieti, ale len na chvilu a potom zase prsi. inak nic
Odpovedať
kde mas fota? kedy budes mat? myslim uz svadobne.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jani ja mam uz dva dni po svadbe boli, profesionalne, byval kolega je profi fotiograf :-D neviem stale zvazujem ich sem dat :-p tu je hic ale nie jak svina, taky normal hot 8-)
Odpovedať
daj aspon par, ako ukazku ;-). som zvedava ;-). sme tu pisali o nejakych srandach na svadbe, tebe sa nieco prihodilo?
Odpovedať
jooj...heppy sem prisla a ja som tu prave nebola... ale teraz uz dychas noermalne nie ..ked nedoucujes a neviem co vsetko nerobis este... ;-) ja som zasa zaspala rano ale som prisla na to, ze mojmu biorytmu sa prestavili hodinocky z 5:40 na 6:50 a neviem ako to mam vratit naspat :-( alebo aspon o pol hodku dozadu
Odpovedať
Profilova fotka
jaj happy len vstala a uz jej volali z roboty ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?