Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a pripadne ked po dvore bude behat vlcaaak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cele vase nooo to je dobre, taka investicia je dobra vec :-D ak raz pojdem na vychodniare, co som nikdy tam faktnebola :-N , a budes free, co asi bude tazke ale hadammmm raz, tak urcite dojdem kuknut :-D , ocula som ze kosice su pekne mesto ;-) a tie ostatne byty date do prenajmu?
Odpovedať
tam nebudu ostatne byty...to je rodinny dom...chapes...normalne s izbami...a z nich sa stanu teraz kancliky...fakt toho bude ked tak uvazujem celkom dost lebo teraz co sedime v podnikatelskom centre tak tu mame malinku predajnu, kamcel...a druhy velky kancel vzadu a sklad... ale tam budeme mat tolko len na jednom poschodi..a este dalsie poschodie..a pivnica.....jaj,....ta tam sa budeme moct aj nahanat :-D :-D no a az raz prides...co by si mala....tak ti ukazem krasy Kosic...sa ti nanominujem ako sprievodca...akeze fakt...ked to dorazime s tym domom tak ta velmi rada privitam na vikend...aj tak sa chystam pozvat aj kolegynu z Ba lebo mi nemohla prist na svadbu tak ze dojde sem a bude zurka... ja si to neviem predstavit taky komfort, ze rano vstanem a zojdem dole po schodoch a budem v praci...a co viac...budem mat vlastnu kuchynu, a byvanie...joj...az mam zimomriavky...a ze moj manzelik bude mat o jednu velku starost menej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak dani vlastne je vlastne :-D nad to nie je, ja tu kukam do vlastnej kuchyne oranzovo zelenej vo vlastnej zlenej obyvacke :-D :-D :-D , uz 4roky a to by ma museli fakt asi len vyniest ak by ma chceli dostat odtialto :-) a to je niekde v centre kosic ci ako neviem vies ako su tam rodinne domky ;-) a co interier, uz mas plany ci uz aj kupene nieco ci vyhliadnutee 8-) jaj to pamatam ked sme kupoivali, hlavne take ze obkladacky dlazbu a pod, linku ;-) veru veru... este nam chybaju dvere take masivne dubove dreve blede vymenime tie povodne a v treej izbe dame podlahu pavajucu na parkety sme sa rozhodli a taketo vecicky ;-) sak mam time
Odpovedať
no nie je to v samom centre ale na kopecku, sirsie centrum Kosic...a vecer ked sa zotmie tak je tam skvely vyhlad...a to sme len na 2. poschodi...ked bude este tretie...tak to az potom bude podivana... a napadov na zariadenie mam milion...pacia sa mi farby...a retro....ale nedokazem si vybrat lebo sa mi paci uplne vsetko...budem mat skvelu kuchynu do "U" a barove sedenie....a co viac...nasli sme pristor aj pre detsku izbu a to sa mi rata...lebo doteraz bol plan, ze ked bude babo, tak kupime nieco ine...ale ked uz sa tam to miestecko naslo tak to je velmi super.... je mi to jasne, ze vlastne byvanie je nenahraditelne...dnes sa ma drahy pytal ze ako sa mi u nich byva...a ja ze fajn...len by som chcela viac varit...ale nemam kedy...v noci nechcem buntosit...cez den som v praci...a cez vikend si doprajeme spanok...ale vynahradim svokrovcom tu starostlivost ked budeme vo vlastnom a budem ich volat ja na obedy... ;-) velmi sa tesim...len nech uz to konecne je... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky tak ja zas v praci som....a citam si vas a normalne vam v tichosti zavidim...ja nie som happy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tani co je? nieco zo svokrou? som citala na fcb ze sibola sick, ked robis tak asi je to ok,
Odpovedať
Profilova fotka
hej robim, ale proste nebavi ma tu byt v tom hroznom Anglicku...nikoho tu nemam...ziadne kamosky no otras...svokra sa odvtedy neozvala...ale ani sa nesnazi dat rodinu dokopy proste...vcera vecer som revala v posteli a najhorsie na tom je...ze proste so Simonom je to o nicom...
Odpovedať
Tani...ja tu nemam tiez nejake kamky...mozno jednu...ale som aspon blizko domova... nezavidim ti... nepomohla ti by mensia pauzicka na SVK?ci sa neda? :-( a Simon co? co je o nicom? vztah, manzelstvo, komunikacia alebo co? :-(
Odpovedať
nie je nic co by ta tesilo?...nieco co by ti zamestnalo mysel do pozitivna?
Odpovedať
Profilova fotka
No na SR teraz nemozem...potrebujem nasporit peniazky po svadbe som uplne vystavena...nakolko som hradila vacsinu ja a moja mama...Simonova rodina pase... A od 15 nastupujem do novej prace a budem rada ked sa dostanem na SR v Decembri. A so Simonom...proste o nic sa nestara, ked mu nieco nepoviem tak to neurobi...som myslela, ze sa to vsetko po svadbe zmeni, ale proste ja mam taky dojem, ze ho nelubim proste nic sa nezmenilo a najhorsie na tom je, ze stale v nom vidim jeho rodicov...proste chova sa ako oni, robi veci ako oni no katastrofa....ja uz taham 7 den v praci vikendy taham 12 a proste on ked mu nepoviem uprac tak to neuprace a vsetko ostava na mne...mna to vobec nebavi
Odpovedať
juuuj...tak to je smutne...vidis nejake vychodisko? nerozpravali ste spolu o tom vsetkom? o tom ako sa citis? komu inemu by si to mala a mohla este povedat okrem neho?... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rozpravali sme sa...ale on je vzdy ticho a nic nepoviem :-| teraz normalne aj banujem, ze som tu svadbu robila fakt...ved vies ako sme o tom minule rozpravali, ze proste o nicom...mam iba zle spomienky a mam strach ze mi to fotky alebo DVD ktore este stale nemam, ze mi to nahradi...mam taky dojem ze aj DVD bude o nicom ach neviem proste som na dne totalne...zufala. Dani a Adi, musim ist o pol hodku koncim a musim este daco dorobit je mi na prd..fuj ahojte babulky
Odpovedať
Ahoj Tani...keby nieco...najdes nas tu i ked je to asi slaba utecha na tvoje smutne dni...ale aj tak ...sme tu....
Odpovedať
Profilova fotka
je to tazke, vlastne svadbou sa to len zacina, veru to nie je len tak, ja verim ze sa to spravi, alebo urobi sa krok v pred, tanicka je v strese a ja sa jej necudujem, viem podla seba co som zazivala... no comment, lebo mi stupne tlak...
Odpovedať
jasne ...len najhorsie na tom je to, ze nevidi oporu ani v manzelovi...lebo ja som tiez presla svojim utrapami...az som sa z nich zosypala po svadbe...i ked som si to nepripustala ...tei dva dni horuckovania a zvracania boli postresova reakcia podla mna...ale moj manzel sa nepohol odomna ani na krok a splnil mi vsetko co mi videl na ociach...a mam v nom oporu...smeti sice tiez sam nevynesie...a ani neuprace sam od seba...ale u nas je to trosku ine...velmi by som zelala Tanicke aby sa to co najskor poriesilo... je to mrzute ze teraz keby si mala uzivat krasne chvile v manzelstyve tak sa tak velmi trapi :-(
Odpovedať
Ahoj Tani, moc sa nepozname, chodievam tu menj casto. Ale skus pomalicky toho svojho usposobovat k svojej predstave. Ako nepojde to vobec lahko a rozhodne to nechce natlamok. Jeho rodinu neries, ked oni nechcu. Spravite si svoju rodinku ;-), ta bude krajsia a presne podla vasich predstav. Ako to ze nespravi nic co mu nepovies, to je take u dost vela chlapov, len si to nepripustaj. Ono ani u mojho to nefunguje, ze sam nieco spravi ;-). Holt som sa naucila povedat mu nech spravi to a ono. A nastastie fo funguje ;). Rozhodne si nesmies pripustit nejake zle veci. Ako viem je to tazke, ale drzim ti palce, aj na nohach, nech to zvladnes silna. Slovenky si silne ;-), citlive ale silne ;-). Tak im to ukaz, ze len tak s tebou nezatocia ;-). Ja som v Prahe, vsekty kamosky mam inde. Ale taketo chaty pomahaju dost. Vzdy sa tu moze clovek vyrozpravat a potom uz len tym vykecanim sa stupne nalada.
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim co pise malajana ;-)
Odpovedať
hej hej...pravda...hlavne v tom, ze viac muzov je na svete co neurobia nic bez toho aby im niekto prikazal :-N neviem si ale predstavit ake usilie to bude chciet bojovat proti vsetkym ked si kilometre daleko od domu a od vsetkych co by ta eventuelne mohli podrzat...ale tak....sned bude Tanka taka silna ako pise malajana...drzme jej vssseeeeeeetky prsty aby bola a aby nam tu coskoro napisala, ze je to uz vsetko ok.
Odpovedať
ta de ste...uz spite ci jako?
Odpovedať
hej vidim, ze tu nikto nepise. ja sa tu dostanem po dlhej dobe a ono tu nik. tak napis akoze sa mas Danka?
Odpovedať
Pozeram na fotky a si mi nejaka povedom,a le asi sa osobne nepozname. Mala si krasne saty, takyto styl sa mi paci ;-). Pristalo ti to. Budete nejak oslavovat mesacne vyrocie?
Odpovedať
no...vlastne sme to vcera svojim sposobom aj oslavili...boli sme v kine a dokonca...podujal sa so mnou na nakupy...a nielen pasivne ale aj sa zapajal a radil ;-) ale to je len preto, lebo sme mali obchodne stretko s jednym starostom a vypili si po dve hrusticky...za odmenu, ze som sa podujala soferovat jeho auto (co je pre mna velmi posvatna zalezitost :-) )...tak sme sli do kina a na tie nakupy...a ja to beriem aj tak, ze to bola vlastne oslava, lebo sa nam nestava casto aby sme soboty netravili v praci.... a vy? oslavovali ste? uz mesiac sme pani....jeeej...ja to este stale nevnimam poriadne... :-N
Odpovedať
to je peken na nakupy, to svojho asi tak lahko nevytiahnem ;-). este me neoslavovali, nejak sme mali pracovny vikend. ale planujem nieco, neviem co. skor to bude mozno osla pre mna ;-), nieco romanticke ;-). vidim to na nejaku fajnu atmosferu do vane ;-). uvidime. kinu moc nefandime, ale nejaky dobry film by sme si mohli pustit. chccela som si aj kupit nieco peken na seba, ako nieco sexi, ale nic som nenasla, takze to bude take polovicne prekvapenie ;-). ja si nejak neviem zvyknut na nove priezvisko. stale sa pletiem do telefonu. este nemam ani poriesene vsetky doklady. snad tento tyzden uz vsetko stihnem.
Odpovedať
no ja som doklady postihala len sa obavam toho, ze ked zavitam zajtra do soc. poist. s potvrdenim o podani dan. priznania a bude na stare meno ze co tam tetusky uradnicky so mnou urobia. Ja sa prave do telefonu nemylim...to sa stale kontrolujem a poviem nove meno ale ked sa narychlo podpisujem napr. kurierom , tak stale stary podpis :-) ja tiez uvazujem, ze prekvapim mojho manzelika niecim peknym....len tak...mimo vyrocia...aby som mu nezovsednela :-D vy ste v Prahe? a co tam robite? Praha je urcite super nie? :-)
Odpovedať
inak je to dobry pocit, ked mi niekto povie pani ;-). aj sa teraz oslovujeme moj manzel a manzelka, je to take ftipne ;-). ale bavi nas to. ale povedala by som ze po svadbe, je za trest vybavovat vsetky doklady a papiere. hroza des. mne este chybaju poistovny a hypoteka. sme v prahe, sme tu uz 9 rokov. momentalne pracujeme ;-). ale aj dostudovavame. praha ako mesto na vylet je krasna, ale mne sa mesta az tak nepacia. rozhodne ma to svoje vyhody - ako dobra praca, slusne moznosti. rozhodnu tu chvilu zostaneme, uz 2 mesiace byvaem v svojom ;-) a to je krasne, to by bolo pekne, aj keby to bolo inde ;-). A co vy, kde byvate?
Odpovedať
no my zatial u svokrovcov sme zakotvili lebo nas domik je v rekonstrukcii a nedari sa nam ho dostavat...najprv kvoli uradom, teraz nam tam vznikla skoda cez 100 tis. lebo nas vytopilo, robosi dali dolu strechu lebo sa bude stavat dalsie pochodie no a neprikryli ju dobre tak zatieklo nam dolu kde uz boli omietky a podlahy a podobne...no hruza.... ale uz sa tesim az to bude konecne hotove ...som o kusik vyssie pisala, ze aky krasny vyhlad mame z domu na cele KE... ja mam mesta rada ale inklinujem k takym malinkym ako su KE...ze sa tu nestrati clovek ale zaroven tu mas svoj kusok anonimity... Planujete sa niekedy vratit? Ci nie?
Odpovedať
juj, ale domcek ti zavidim. tak milo zavidim. ten by som raz chcela. ano, ano, uz si spominam. uz len vidina domceku je super. a ked ho mate uz skoro postaveny, tak to bude zachvilku skvele. teraz este par starosti, ale potom nadhera ;-). milo zavidim ;-) ;-). neviem ci sa vratime, ako nejak neplanujeme velmi dopredu. takze mozmem povedat, ze do 3 mesiacov sa neplanujeme vratit. ale neviem ci sa potom rozhodnutie nezmeni. kto vie ;-). ako ani svadbu sme neplanovali, este v marci sme trvdili ze svadba ta nebude, ved ze mame cas ;-) a o mesiac sme prisli s tym ze sa o dalsi berieme ;-). radi sokujeme ;-). tak s tym vratenim to bude u nas asi podobne rozhodnutie, take rychle ;-). zatial neprebehlo. zatial sme tuna v prahe. a do augusta aj budeme, to mame obaja statnice.
Odpovedať
domik je postaveny davno ale chyba mu obytna cast...teda on ma obytnu cast ale tam bude nasa firma a my budeme hore ...no a to "hore" tam este nie je...ale velmi sa tesim...na kuchynu...a na vsetko... a to je fajn, ze sa tak spontanne viete rozhodnut...a koho to bolo najprv napad, ze sa vezmete? ci spolu ste to tak vymysleli? :-) vase okolie sa teda nenudi :-) v rodine mozno ked vidia, ze volate tak uz im zviera zaludok, ze co ste vymysleli tentokrat? ci nie? nebola sokova terapia?...u nas by to len velmi tazko rozdychavali...sestra ta by mi fandila a drzala stranu ale mamu by hned kleplo keby som jej tak zahlasila, ze o mesiac sa vydavam :-) :-D ale asi som to tak mala urobit, mozno by som aj ja v lepsom spominala na svadbu teraz
Odpovedať
inak planujeme svadobnu cestu az v zime ;-), take netradicne, ze nie hned. ale nejak nezostalo na nu vobec cas. ty si pisala ze ste po. vy sa mate ;-). teraz este dostavat domcek a mate sa nadheren ;-). jaj nie este rodinku ;-). mi ju zatial neplnujeme, ale nebranime sa jej ;). Kazdopadne uz mame vybrane meno pre dievcatko - Sara. pre chlapceka zatial ziadne. a je to ftipne ze meno mame, ale babo neplanujeme ;-). no bolo to velmi mile s tym ohlasenim svadby ;-). bolo to ak nejak aj spolocne, ale prvy krok spravil manzel (ako dobre sa pise manzel ;-)). no kazdy si hned myslel ze cakame babo, tak sme im to uz vraveli ako druhu vetu, ze nie babo necakame. uzili sme si pri pozvankach. no ale moja mamina sa nedala, ta mi kecala do priprav este aj v pondelok pred svadbou. do poslednej chvile mi volala a toho pozvite a tamtoho pozvite. ale nedali sme sa. bola som odolna ;-). mali sme malu svadbu 45 ludi, ale boli tam vsetci koho mam rada.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?