Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no to hej... mojej polovičke sa velmi páčia krátke účesy... ale zas takú rozkoš mu nedoprajem... mne sa páčia dlhšie vlasy... on by chcel snád uplne nakrátko.... mne by sa k tebe hodil účes sl. Clakson... ale zdá sa mi ,že máš skôr vlnité vlasy... tak to by som ti skôr dopostupna doporučila... joooooooj ja mám také zbombardované vlasy och musím čosi aj ja poriešit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak som si konecne docitala co ste tu pisali :-) no kedze hovorite o tom zverinci tak ja som v preklade Pijavica :-D to len aby sme sa dali na spravnu vlnovu dlzku...no a ako dopadol vcerajsok so svokrou...tolko som do nej nahucala kolko sa zmestilo, zacala po mne vrieskat tak som jej povedala, co vrieska v mojom dome :-D tak sklapla...no a ako vzdy sa vykrucala zo vsetkeho a ze ona ide domov, a ja ze no tak to teda nie moja zlata, pojdes az ja skoncim rozhovor...tak sedela ako peciatka...tak uvidime co sa bude teraz diat...aj drahy na nu spustil tak hadam bude uz klud...totizto ja som s nimi skoncila a povedala som jej, ze kedze sme manzelia, tak bude drahy pocuvat mna a ked ja nepojdem k nim nepojde ani on...a ona ze, ale my nemame ani fotky zo svadby a ja ich chcem vidiet a ja ze tak to si este rozmyslim, ci ti ich ukazem...zas sklapla no takze ako hovorim, mne padol kamen zo srdca a ona asi rumadzgala celu cestu domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, no ako povedala lilli ak mas vlnite vlasy tak taky uces aky si pridala to ti asi nepojde, mozno by ti pomohlo dako to do postupna a trosk preriedit - prestrihat aby si ich mala na leto vzdusnejsie ;-)
Odpovedať
uk tak kukám že si to dobre vybavila.. treba ukázať, že kto je v dome panou... a nenechaj sa odradit... dôležité je to ako sa máte so simonom radi a basta... hovorí sa, že s manželom si berie človek aj jeho rodinu, je to síce pravda, ale len do tej miery do akej sama pripustíš... treba sa tešiť z toho, že sa so simonom lubite, nič iné nie je také podstatné...
Odpovedať
uk...som na teba hrda!...si viem predstavit kolko guraze potrebuje taka scena, ....ale teraz snad uz bude pokoj nie?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, dnes idem az okolo obeda, ranajsie skusanie sa zrusilo, ]-( , ale som sa to dozvedela uz ked som vstala, mi pisala kolkegyna v noci este sms, radsej skusam rano, menej teplooo ;-) dani pekna cesticka naplanovana cez weeek, takze dojdes sem na k nasim koncinam, to budem mysliet na teba, do blavy je to z nitry 90 km ci tak nejak :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved som prave dnes svkoricke vravela, ze este ani nevieme kam pojdeme (jedine ta BA je ista lebo tam sa volajake papiere budu podpisovat a kolegovci na nasu pocest chcu urobit garden party...jupi :-D :-D )...juuj...ako sa tesim nech ideme kamkolvek bude to super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to suhlasim je jedno kde ale hlavne vypadnut spoluv :-D dufam ze urobis aj nejake photo ;-)
Odpovedať
jajaaaaj...toooolko vela urobim.... :-D ...skoda ze len na 4 dni ideme...minule som na FB pozerala kamoskine foto z dovolenky z miesta kde som bola aj ja a taaak mi prislo luto, ze som minuleho roka nebola pri mori a toho urcite nepojdem tiez...ake je to zvlastne, ze ked na to mam tak nemozem...a ked som mala toho menej tak som sla kazdy rok
Odpovedať
baby...sme sa prepadli 8-)
Odpovedať
de ste?
Odpovedať
Profilova fotka
no co dani kde ste sa to prepadli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no do zabudnutych tem.... ako sa citi kralovna rebelie??? ;-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no hepyna ty sa nesmej...de si sa zasek flakala cely den?
Odpovedať
Profilova fotka
no poctivo som skusala studentov v tom najvacxom teple :-( a potoms om bola z druzickami na takej afterparty :-D :-D :-D , na intraku a som sa nasmiala ze dovi dopoooo :-D :-D :-D :-D :-D a :-D :-D :-D :-D :-D ty dani kedy vyrazate?
Odpovedať
v sterdu vecer alebo vo stvrtok niekedy poobede...ale ja ratam ze vo stvrtok...lebo polovicka este nema poprate veci a on pokial sa pobali :-o ...a stale nemam presny plan :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to sa masss :-D
Odpovedať
no...uz vidim Michala...on ma z cestovania stres...on sa este ani nezacne balit a uz je z balenia nervozny...ked niekde podavaju veceru do desiatej, my tam stihneme dorazit o 21:53...asi mi nemas velmi co zavidiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam doma informatika tak viem :-D
Odpovedať
no...tak ti nemusim vysvetlovat...a najlepsie bude ked sa ma opyta po hodinovom cirkusovom vystupeni s balenim, ze ci ma brat aj notes aj PDA...alebo bude stacit len PDA ]-( ale ja som obrnena voci tomu...aj minule ked sme sli do Tatier tak som si sadla na postel a nemo som ho sledovala...a pobalil sa a ani si pri tom neublizil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha, nebodaj si ostrihana??? :-) inak, ahojte, ako sa mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ostrihana fakt je danka ani neviem ;-) majca jak si na tom, neurvalo ta zo ziadneho smeru ? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj heppy, ani neviem či je ostrihana, ale čítala som tu, že tu niečo o tom písala, tak neviem, ale ma to zaujalo preto, lebo ja som sa dnes bola dať ostrihať ;-) :-D a urvať? hmmm, ani neviem, ale momentálne asi nie, :-D a Ty? nič, že dovi dopo? :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taknejak dovi dopo majci :-D som furt nevyspata a nevim sa dat dokopy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sme dve, ja som tiež totálne unavená a sa mi zdať, že je to ešte od svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fest si pis, ja som unavena a neviem sa dospat a podobne, a pan manzel ma zapal plucc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zapal pluc? no, tak to prajem skore uzdravenie, viem si predstaviť čo to je :-| no a Ty čo, nemáš už nejaké fotky? ;-)
Odpovedať
majca .. ...nie som ostrihana lebo som nerozhodna...alebo nie? :-) bojim sa ze ked sa dam tak budem lutovat ale zmenu by som privitala... ja som sa dnes konecne vyspala aspon trosku...teda nie vyspala, ale vstala som natolko vcas, ze som nemusela nikam utekat. lebo doteraz som sa stale neskoro zobudila...mam posunuty biorytmus...doma som vstavala aj bez budika ...tu mam viac casu a nemusim vstavat o 5:40 ale neskor...a este som si nezvykla...a potom vstanem az tak neskor ze ...dovi dopo :-D majca a ty kde mas fotky? haaa?
Odpovedať
Profilova fotka
sa chces ostrihat,?? co mi nieco uniklo ]-( dovi dopo :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?