Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
jooj...ved stale cakam na tie co maju byt od fotografky...uz sa neviem dockat...a ty mas?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme mali vyse 1500 zaberov, a vybral kolega co nas fotil, co je profi fotograf v sukromi inak, tych najkrajsich 600, :-D uz tri dni po svadbe sme mali, dani budes predavat topky co mas? len tak zo zaujimavosti sa pytam... su take krasne ;-)
Odpovedať
hej urcite budem...sak co s nimi...mozno cervene by som si nechala a biele pojdu pa....su ako nove lebo som ich mala na nohach len chvilku lebo podla mna to nie su 38 ale 39...ale je na nich ine znacenie
Odpovedať
Profilova fotka
halo dani co si tu neni vobec poveceroch ;-( , fnuk, co porabas x-)
Odpovedať
joj moja....pracujem asi do 22-23:00...potom sa dovleciem domov a uz nie som v stave zapinat PC. VCera sme boli kupit protipoziarne dvere do domceka cize som bola v terene...no a teraz si idem kupit zehlicku ;-) dajak inak to vychadza nez za slobodna ;-)
Odpovedať
no ale daj uz nejake fotky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
za slobodna neslobodna, to vies podstatu si musis zachovat :-D a co domcek kedy by mal byt? co mama ok? a preco robis do tak pozdni doby?
Odpovedať
ad 1. ano ano...dusa je slobodna aj ked telo je vydate :-D :-D ad 2. domcek sa konecne pohne...do 5 tyzdnov tam stahujeme firmu a nasledne dufam aj seba ad 3. hej...dnes mi volala, ze ci dojdem v sobotu lebo mi nabalila vajicka, zemiaky a neviem co :-D :-D ad 4. robim dlho ked je vela prace...a vlastne doma by som bola sama bo muz je tiez v robote takze robim.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oo dakujem za odpovede :-p ja som si dnes bola checknut obciansky bo som sa tam nemohla dopracovat, a poslu mi sms, ako aj tebe, a ako ma tam fotili tak hovorim tej zenskej, ze dufam ze nevyzeram jak pohresovana na tej fotke :-N, lebo to vzyeralo jak v tych amickych filmoch akurat tabulka s menom mi chybala do evidencie zlocincov :-D tetka co ma fotila zarvala, ze noo, hadam to bude lepsie vyzerat na obcianskom ako v pocitaqci, tak neviem :-x
Odpovedať
no tak sa tes...tie fotaky maju tak nastavene, ze to nemoze byt dobre ]-( ...fakt...ja by som ho sla reklamovat najradsej
Odpovedať
Profilova fotka
]-( ]-(
Odpovedať
idem domcu a sa zapnem mozno este ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sedi vec 8-)
Odpovedať
no tu som idem kus do sprchy...som zobula topky tak mam take labky opuchnute... :-( neviem ci to moze byt len sedenim lebo ja aj dost beham cez den...ale v lete mavam take laby ako yety a som si kupila skvele nohavky...juj ale sa im tesim....take male hluposti mi vedia urobit radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj satky aj mne robia radost :-D tiez som si kupila ale take sportove tielko pumu a taaak :-D
Odpovedať
ja som skor sportovo elegantna zena...ale znesiem toho vela...aj sportove aj elegantne..aj vselijake... ;-) ...hlavne nech je to pekne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja do roobty tak uz elegantnejsie ale doma si to uzijem sportovo aj, som sportovala volakedy daaafno aktivne, sila zvyku 8-)
Odpovedať
a co si sportovala?...tipujem voley...aj moj svokor je volejbalista, dedko z milackovej strany bol tusim nejaky sportovy lekat ci take nieco... ja voleybal milujem a aj ked som mini tak mi to na skole slo super ;-)
Odpovedať
musim si vylozit nozky aby odpuchli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hadzana 12 rokov :-D , ostatne ako aerobik, beh len tak pre potesenia :-D inak aj mne puchnu nohy a ani sa nepytaj mi tak seklo v chrbte rano ze tu nariekam od bolesti :-(
Odpovedať
juuj :-( :-( moja sestra je fyzioterapeutka ;-)
Odpovedať
nooo taku sestru by som aj ja brala :-D
Odpovedať
hej hej...a este jednu sestru kadernicku a jednu manikerku by som chcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ja by som chcela vobec sestru s hocijakou profesiou :-D fu aj u vas je taky hic a dusno ako tu :-( , fuj to
Odpovedať
u nas hrooozne fuka...a je dusno...bude mozno prsat....a to som sa chcela ist zajtra s mojou fyzioterapeutickou sestrou opalovat :-) a ty nemas ani bracha ani sestru? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky ako sa mavate...viete co mna akosi tento manzelsky zivot nebavi...svokrovci uz zas otravuju a ked nezavola stara, tak stary posle sms, potom vola svagor a pise sms a to vsetko v jeden den...uz mi lezu na nervy a normalne banujem, ze som sa aj vydala...nevidim to totizto dobre :-S
Odpovedať
jooj...nebojkaj...to prejde...a co po vas tolko chcu...sak hodte na nich ignore a ide sa dalej :-D nech si ziju svoj zivot....a manzel co na to? mna to veeeelmi bavi....moj manzel cely tyzden nechodil domov skor ako o jednej v noci...dnes prisiel o stvrtej...no co ti budem rozpravat... ;-) ...ale paradoxne sme spolu viac ako kedykolvek predtym ;-)
Odpovedať
dani, ja mám brata takže by som tiež brala akukolvek sestru :-D inak babule mna manželský život baví, mna všetci posluchajú :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no manzel mi dal mobil a vravel, ze disponuj s nimi...tak sme ignorovoli vsetky telefonaty a smsky a oni neprestali...chcu nam rozbit manzelstvo a to sme kolko spolu??? - 2 tyzdne
Odpovedať
lilli...gratulujem :-D :-D ...ako to robis? uk...chce to chladnu hlavu...alebo ten mobil vypni alebo kasli na to alebo im povedz, ci to tak nahodou neprehanaju...ved ked teraz ta to nebavi co bude neskor o 30 rokov? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?