Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
nesvietilo...nam prsalo...a to vies co znamena ked ti na svadbe prsi??? ze budes mat zablatene saty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nám pršalo v noci z piatka na sobotu, ale poobede nám krásne svietilo, :-D veru, ale šaty som mala tiež trošku špinavé, lebo skvelá pani fotografka ma vsadila skoro do záhona so zemiakami, otras ]-( a ako inak? ako sa citiš ako pani? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majca mna urve zijes? 8-)
Odpovedať
ja si este neuvedomujem ze som pani... :-D ...ja som este dievcatko... 8-)
Odpovedať
majca....jedna znama sa fotila na travniku v parku a sadla si do..hovienkaaaaa :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no dani vyzeras super, ja som furrt chcela mat o par cm menej, ale ty sa mi ratas ;-)
Odpovedať
ja som az prili malinka mam 154 ale 154 cm cistej vysky...bez komplexov 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 174 xixi, uz bez komplexov :-D
Odpovedať
ty budes moja mama akoze hej? :-D
Odpovedať
ja mám 164 cm takže som vás pekne zpriemerovala... :-D
Odpovedať
hej hej...tak pojdeme ako somarsky rebricek :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dani, ale zas dobrého málo býva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len sirokeho, a mozeme ist ako team do rozpravky, ujo dobsinsky by na recruitol uricte ixixix :-D
Odpovedať
ja beriem úlohu bystrozrakého :-D to na mna 100% sedí, bez brílií ani na krok
Odpovedať
haha/....tak ja chcem byt trojhlavy drak
Odpovedať
:-N ...no alebo draculiatko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
de nemas tri hlavy ;-) inak ako sa zije madam Rybarikovej?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zas dnes podpisovala asi sto krat stale povodnym menom :-| , a som sa citila z toho divne :-o , uz sa tesim na to nove , ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj heppy, jasnačka, že žijem, len sa spamätávam ešte a stále dookola pozerám naše DVD zo svadby :-D A to prečo sa ešte podpisuješ starým priezviskom? ja hned po svadbe tým druhým 8-) 8-) danuscha, no tak to musela mať velku radosť, ked sa postavilo, mna išlo urvať, ked som našla len nejakú špinôčku ;-) a ako dopadol Váš prvý tanec? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tam stále neviem zmenšiť tie fotky :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
majca ja skusam v skole a mam uvedene este stare priezvysko a kym nie som v systme informacnom nahodena podla noveho, na ktore potrebujem obciansky, ktory nemam este, tak mi na oficilanych dokumentoch uvadzaju stare ;-)
Odpovedať
nas prvy tanec? napriek tomu ze sme si to nenacvicovali a manzel bol z toho mesiac predtym nervozny aj tak to bolo fajn...nenarocna hojdackova skladba...tym sa nic neda pokazit :-D :-D heppy...navstevuje pan heppy portal skfee? ci nie???...mna polovicka vola do aquacity lebo tam bude nejake stretko v ramci skfree...alebo niecoho podobneho...ale posledne ked som sa na to dala tak dva dni pil s ludmi co furt hovorili kazdy o antenacha abo dacom podobnom...takze tentokrat neviem ci sa mam nechat zlanarit...vtedy som tam mala kolegu s frajerkou cize som nebola sama...ale teraz...mam tam ist sama? s nim??? nieeee....
Odpovedať
majca nevies???..ta jak je to mozne? otvor si program irfanwiew...alebo tak nejak sa to vola...a je to jednoduche...niekde hore mas zalozku upravit...alebo...obrazok a zmenit velkost....no ...sup sup...chceme vidiet
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu...šikovné ste ja som sa len bola všade opýtať aké kolky a čo mám doniesť a teraz čakám na manžela kým sa dostaví z roboty a pojdeme spolu... ;-) no vidím že to bude zábava on zdrhne na také veci nemá nervíky...
Odpovedať
no ale mala by si si pohnut...karticku poistenca treba vybavit do 8 dni od zmeny... =-) najlahsie je tie urady obvolat...alebo rovno vziat vsetky papiere co mas...teda sobasny list, pripradne nejake potrvdenia z matriky o trvalom pobyte a naraz vsetko zbehnut....ja si dnes idem po OP aj vodicak a rovno pojdem aj na zivnostensky urad kde som rano volala ze co potrebujem a potom aj na socialku zbehnem...ale az ma zaludok boli ako sa mi tam nechce...a este aj auto do servisu ide...konecne prezut :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Na zdravotnej milá tetuška povedala že to má čas...vraj mám prísť až s papierom s mestského o pobyte,bo ja som si chcela najprv zmenit len meno a potom že ešte prídem a zmením adresu.Tak dúfam že ma neodhalia a sa mi to pretrasie... :-)
Odpovedať
no dovi dopo...keby ste videli moje fotky na OP aj na vodicaku... :-| tragedia
Odpovedať
Profilova fotka
dovi dopo nooo, to ja este nemam svoje ale to ked tam v tej budke bbudu fotit, na obciansky ze teraz sa tak na novy foti tak CAU to bude ... 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha Mrs. Rybarik nahodila nove foto :-) , pekneee :-D :-D 8-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?