Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
neviem jazyk slovencinu ovladam by som povedala bez problemov...ale iny...no nemecky...trochen...ale nemcina je pase...vedla mam jazykovku....uz tolkokrat som si povedala ze sa tam prihlasim...no mam cas???no nemam...a este teraz ked budem musiet prat muzovi ponozky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak dnes nam vyslo v rubrike Povedali si ano, oznamenie ze sme sa vzali a dali nam tam obom tituly ]-( , a som vravela ze nechceme, neviem podla mna to sa tam nehodi,
Odpovedať
Profilova fotka
to je čo za rubriku?
Odpovedať
no na oznamku by som to nechcela...alebo neviem...k svadbe je to takze...moc oficialne...ale to je pekne, ze Vas uverejnili...to kde uverejnuju? my tu take nemame...alebo mozno aj ano len ot om nevieme... :-p ake je to vidiet svoje meno niekde...alebo ked v kostole fararka mala kazen a sa nam prihovarala...take divne mi to bolo...ze zrazu je nieco len o nas a pocujem tam svoje meno...ciii...kolka pocta :-N lil...predchvilkou sme o tom pisali prave, ze ako si na to zvykame...asi to chvilku potrva...sak ked pouzivas 26 rokov jedno meno...a par roko jeden podpis...no a zrazu to zmen x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nitrianske noviny su to, ;-)
Odpovedať
joooooooooooj ja pôvodné priezvisko užívala 29 rokov... čo mám hovoriť ja :-D :-D :-D .... inak aj náš sobáš zverejnia... v našich lokálnych novinách.... to u nás taká obyčaj
Odpovedať
Profilova fotka
kto da viac ja 30rokov :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musím mrknúť noviny, možno som tam aj jaaa :-D
Odpovedať
jooj..aj ja chceeem....ked my tu nemame take lokalky...nemozem sa dat zverejnit k vam??? :-D :-D :-D
Odpovedať
heppy, som rada že ma niekto tromfol... síce len o prsia :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
Zvizinka / sak pozrem, ale fakt som zvedava ci som tvojho draheho ucila o prisia?
Odpovedať
no hej.... o chloupek malinkyyyy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
on končil na femke v 2007
Odpovedať
fuuuj...chlpate prsiaaaaaa :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jj tak som ho ucila, to je fest, takych fesakov si pamatam, a aj to meno, je mi zname ked nan dlhsie kukam, jasne uz viem on bol taky sikovny to bola tusim makro2 albo tak nejak ;-) inak tam nie ste v novinach, to by ste museli podpisovat na matrike taky suhlas, ze suhalsite z verejnenim ;-) ale lili, sak jak tak kukam na teba vyzras na fajn holku, urcite ten chlp by sa stratil xixix, haddam dame stretka niekedy :-D
Odpovedať
hej hej...lil...na profilovej fotke si aka pekna ruzova :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
s tým stretkom suhlasím... dovtedy snád ten moj chlpatý handicap odstránim... ale zas to nebude so mnou také zlé... ked som sa aj vydala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to je náhoda, si doktorandka, či už PhD?
Odpovedať
dani... to bude tým, že mi ktosik povedal, že ružová mi pristane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz PhD. vtedy som bola doktorranka, sa pamatam, ze nieco zarval, a ja som kukala ze coooo, xixi, ale take mam rada, ked vedia studenti viac ;-) , a som rada ze aj ja teraz viem viac , aj ked si ma mozno nepamata, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keď príde domov, tak mu "požalujem"... určite si pamätá, on rád spomína na školu :))) a hlavne na mikro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja rada na mikro, ked mi ho prifaklili kde som uz koncila ako doktorandka, ale to vies u p.doc, nemozes povedat nie :-x , som sa namakala ked som to ucila ... no ak si ma pamata tak dufam ze v dobrom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
určite :))), vy máte štátnice tento týždeň? ja idem zapisovať ten budúci, tak sa teším :-S
Odpovedať
a to čo je že "mikro" ?
Odpovedať
Profilova fotka
zapisovat? si doktorandka,? a kde? no lili radsej nechci vediet, .... inak je to krasna veda /mikroekonomia, ale krajsia ked uz tu skusku mas spravenu a ked ju ako ucitel neucis, aspon ja za seba hovorim, ja mam radsej narodohospodarske predmety a pod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som doktorandka na FBP :-) , takže suseda
Odpovedať
Profilova fotka
akoze fabs, tak tam je tusim prof.bulla taky mily ujo :-D , mi robi oponenta asi od nevidim uz, na vsetky prace moje, mnooo tak to by sme mohli dat kuk, niekedy ;-) , u nas je Sko prestahovane, tak je to o nicom, lebo sa preraba...,ale vy to tam mate fajn ak to je tam pri jedalni ak dobre viem teda ;-)
Odpovedať
heppy, ako povieš, vo vlastnom záujme teda po infoškách o mikro nebudem pátrať :-D
Odpovedať
no nicomu co tu pisete nerozumiem...ale ak je nieco pri jedalni tak to nemoze byt zle :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xixi zistila som ze zzvinka, ci ako to je ta prezyvka, studuje na tej istej skole len ina fakulta, a jej uz manzel bol moj student, ked som zacinala :-D \fu aka som uz staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?