Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no ale ja som si dnes bola tu pozistenecku kartu vybavit a to do 8 dni treba...vedela si to?...treba sup sup rychlo...sobasny list zobrat a utekacky...ja som odbehla z prace a za pol hodku som bola nazad x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete, ako dlho trvá kým urobia občiansky???
Odpovedať
Profilova fotka
lehota na vydanie OP je 30 dni, ale mne ho spravili behom 4 dni a zajtra si idem pre neho, dnes sa mi nechcelo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? tak dúfam, že si švihnú, potrebujem ho do stredy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
coo to fakt 30 dni :-o
Odpovedať
Profilova fotka
inak, už ste si zvykli na nové priezvisko?
Odpovedať
mne dnes prisla sms, ze si mozem dojst po vodicak...ale pojdem az ked bude aj OP hotovy...tak snad to nebude trvat storocie |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som ho tiez potrebujem do stredy, ale ja som bola na policii minulu stredu a dnes mi prisla sms, ze si ho mozem vyzdvihnut, ale lehota je 30 dnova, takze asi tak, proste ked som sa aj opytala, ze ci to mozu posurit vraj nie :-|
Odpovedať
ja aj ano...ale ked sa podpisujem tak stale zle...ale ked sa predstavujem do telefonu tak to pekne zdoraznim.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa este velmi nepredstavovala, a takym znamym co ma poznaju tak este stale sa predstavujem za slobodna, bo ja mam anglicke a kazdy to zle vyslovuje tak som to vzdala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola vo štvrtok, dnes mi prišla sms, že vodičák už je, tak čakám len na OP :-| ... ja sa strašne mýlim s tým priezviskom, hrôza
Odpovedať
Profilova fotka
inak babenky na konkurecnej stranke uz mam tu nasu prezentaciu, co som urobila, tak ak chcete mrknite :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som sa dnes hadam sto krat podpisla na statniciach ale kedze nemam obciansky tak musia uvadzat vo formularoch moje dievcenske xixi, jak to znie divno :-D meno, ale mala som divny pocit, zeby som sa podpisala, skor uz tym novym :-) ;-) x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy, dnes si zoštátnicovala???
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa podpisujem aj aj, bo to tak mam dane, ale vobec ho nemam este nacviceny...ja mam to dobre, ze som si vybavovala iba OP, pretoze vsetko ostatne aj co sa tyka vodicaku si uz budem vybavovat v UK
Odpovedať
a dnes nam prisiel tovar a kurier ma uz pozna a automaticky pisal meno za slobodna...sla som podpisat prevzatie a mu hovorim ze to uz je neaktualne...tak mi pogratuloval...a mi hovori.."ja som stale tajne dufal"...tak ma pobavil chlapcek jeden... no no...ja som uz pani...neslobodnoooo :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo milé... :-)
Odpovedať
:-D :-D ale nemila bola pani v poistovni...najmilsia bola vratnicka...ale zenska za okienkom sa tvarila ako keby za trest musela do roboty chodit...ako keby si odpykavala povinne verejnoprospesne prace :-D nadurdene...pri pohlade na nu aj mlieko skysne...sakra...brrrr 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
heppy skusa v statnicovej komisii :-D a podpoisuje znamky zvizinka, ako tak pozeram na toho tvojho mi je znamy, mam pocit ze som ho ucila, ale je tolko tych studentov si nepamatam ale asi makro alebo hosp.politiku a bud je uz skonceny alebo tento rok konci... tak to neviem, ;-)
Odpovedať
jooj...heppy ty ucka jedna :-D :-D :-D :-D pridem k tebe na hodiny...chcem byt mudrejsia... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám opačnú skúsenosť s paničkou v poisťovni... bola neskutočne milá a zagratulovala mi asi 10krát :-N
Odpovedať
ja by som chcela titul len kvoli titulu...sprosta som??? no mozem ja za to??? ale ked sa mi taak nechce ucit
Odpovedať
Profilova fotka
cooo len to nie, ja som rada ked uz niejakeho studenta nevidim :-( , som z toho unavenaaaaa ]-(
Odpovedať
heeej...mne niiiic...a este mi ani nevymenila europsky preukaz...tam nieco blabotala o dajakej ziadosti,...dobreee...nechceeeeemmmm ]-( nechaj sebe....stastie, ze sa vydavam len raz za zivot lebo to je vazna diagnoza tie doklady vybavit vam poviem
Odpovedať
Profilova fotka
dani titul nie je vsetko este dodam ;-)
Odpovedať
hej hej...ja vieeem...doezite je co clovek naozaj dokaze...ja si myslim, ze na to, ze mam odevnu priemyslovku tak si vediem celkom dobre, urcite je to aj manzelova :-D zasluha ze som sa dostala do tohto biznisu ale keby som nebola dobra tak by sa nam asi nedarilo nie...??? adokonca som aj ucenliva ako opicka.... ale teraz vazne...ja obdivujem vsetky ucky...maju to takze.... 8-)
Odpovedať
ale faaakt...neohla by si ma nieco ucit??? 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heppy, učíš na femke?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, ficis na linuxe, mas talent na kreslenie, si zivnostnik, co este by sa dalob? :-D :-D
Odpovedať
ahojte manželky... ako sa máte? užívate si tohto nového statusu? ja si stále mýlim meno... ale aj tak ešte nemám nový OP, aj tak by som nové priezvisko užívala neoprávnene
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?